Fulham 3 - 0 AFC Wimbledon — rezultat
27.08.2026 19:00 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Fulham Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Chelsea | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 24.05.2026 | Newcastle | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.05.2026 | Bournemouth | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Arsenal | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Aston Villa | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Brentford | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Liverpool | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Burnley | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Nottingham Forest | A | 0-0 (0-0) | N | U |
AFC Wimbledon Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Reading | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.08.2026 | Leyton Orient | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Huddersfield | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Newport County | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Huddersfield | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Wigan | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Plymouth | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 15.04.2026 | Stockport County | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Burton Albion | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Luton | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.8% | 96.8% | 93.8% | 92.3% | 95.0% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 1.18 1.7% | 1.18 1.7% | 1.16 2.5% | 1.13 3.4% | 1.15 5.0% | 1.17 2.5% | 1.14 1.7% |
| X | 7.90 5.3% | 7.90 5.3% | 7.30 12.3% | 7.90 27.4% | 8.00 21.2% | 7.50 7.1% | 7.65 23.4% |
| 2 | 17.00 13.3% | 17.00 13.3% | 15.00 15.4% | 14.00 48.9% | 17.10 20.4% | 13.90 16.3% | 15.75 35.8% |
| 0-2 | 3.00 9.9% | 3.00 9.9% | 3.15 14.5% | 3.00 20.0% | 3.37 22.5% | 2.80 6.5% | 3.30 17.9% |
| 3+ | 1.33 4.3% | 1.33 4.3% | 1.32 7.0% | 1.34 8.8% | 1.32 9.6% | 1.42 3.4% | 1.29 5.8% |
| 4+ | 1.93 8.1% | 1.93 8.1% | 1.85 9.8% | 1.88 14.5% | 1.83 15.7% | 2.10 4.5% | 1.78 10.1% |
| GG | 1.99 2.0% | 1.99 2.0% | 2.00 4.8% | 2.10 0.0% | 2.04 5.1% | 2.00 2.6% | 2.00 0.0% |
| NG | 1.74 1.2% | 1.74 1.2% | 1.70 1.2% | 1.66 0.0% | 1.74 3.0% | 1.75 2.2% | 1.70 1.8% |
| I2+ | 2.00 5.2% | 2.00 5.2% | 1.95 8.0% | 1.88 9.2% | 1.86 14.7% | 2.10 4.5% | 1.82 10.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice