Southampton 1 - 4 West Ham — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Southampton Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Stoke City | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Watford | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Colchester | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Hull City | A | 0-0 | I | U |
| 12.05.2026 | Middlesbrough | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.05.2026 | Middlesbrough | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Preston | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 28.04.2026 | Ipswich | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | Manchester City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Bristol City | H | 2-2 (1-1) | N | O |
West Ham Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Charlton | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 16.08.2026 | Burnley | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Portsmouth | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 24.05.2026 | Leeds | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Newcastle | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Arsenal | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Brentford | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Everton | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 20.04.2026 | Crystal Palace | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | Wolves | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2025 | Premier League | West Ham | 1-1 (0-0) | Southampton | N | U |
| 26.12.2024 | Premier League | Southampton | 0-1 (0-0) | West Ham | I | U |
| 02.04.2023 | Premier League | West Ham | 1-0 (1-0) | Southampton | I | U |
| 16.10.2022 | Premier League | Southampton | 1-1 (1-0) | West Ham | N | U |
| 02.03.2022 | FA Cup | Southampton | 3-1 (1-0) | West Ham | P | O |
| 26.12.2021 | Premier League | West Ham | 2-3 (0-1) | Southampton | P | O |
| 11.09.2021 | Premier League | Southampton | 0-0 (0-0) | West Ham | N | U |
| 23.05.2021 | Premier League | West Ham | 3-0 (2-0) | Southampton | I | O |
| 29.12.2020 | Premier League | Southampton | 0-0 (0-0) | West Ham | N | U |
| 29.02.2020 | Premier League | West Ham | 3-1 (2-1) | Southampton | I | O |
| 14.12.2019 | Premier League | Southampton | 0-1 (0-1) | West Ham | I | U |
| 04.05.2019 | Premier League | West Ham | 3-0 (1-0) | Southampton | I | O |
| 27.12.2018 | Premier League | Southampton | 1-2 (0-0) | West Ham | I | O |
| 31.03.2018 | Premier League | West Ham | 3-0 (3-0) | Southampton | I | O |
| 19.08.2017 | Premier League | Southampton | 3-2 (2-1) | West Ham | P | O |
| 04.02.2017 | Premier League | Southampton | 1-3 (1-2) | West Ham | I | O |
| 25.09.2016 | Premier League | West Ham | 0-3 (0-1) | Southampton | P | O |
| 06.02.2016 | Premier League | Southampton | 1-0 (1-0) | West Ham | P | U |
| 28.12.2015 | Premier League | West Ham | 2-1 (0-1) | Southampton | I | O |
| 11.02.2015 | Premier League | Southampton | 0-0 (0-0) | West Ham | N | U |
| 30.08.2014 | Premier League | West Ham | 1-3 (1-1) | Southampton | P | O |
| 22.02.2014 | Premier League | West Ham | 3-1 (2-1) | Southampton | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.5% | 96.5% | 94.0% | 92.1% | 95.3% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 2.07 25.0% | 2.07 25.0% | 2.10 19.2% | 2.02 24.3% | 2.08 17.5% | 2.05 18.0% | 2.10 17.6% |
| X | 3.84 7.3% | 3.84 7.3% | 3.70 2.8% | 3.60 9.1% | 3.76 3.0% | 3.65 6.4% | 3.70 12.1% |
| 2 | 3.42 35.7% | 3.42 35.7% | 3.15 28.6% | 3.20 39.1% | 3.30 25.0% | 3.35 34.0% | 3.10 29.2% |
| 0-2 | 2.38 15.5% | 2.38 15.5% | 2.35 6.8% | 2.30 13.9% | 2.40 6.2% | 2.35 9.3% | 2.32 16.0% |
| 3+ | 1.60 10.6% | 1.60 10.6% | 1.55 4.9% | 1.56 8.2% | 1.58 3.7% | 1.58 6.0% | 1.54 9.4% |
| 4+ | 2.38 15.6% | 2.38 15.6% | 2.45 5.8% | 2.35 13.6% | 2.49 6.0% | 2.50 7.4% | 2.45 14.9% |
| GG | 1.50 6.3% | 1.50 6.3% | 1.50 2.0% | 1.49 6.3% | 1.54 1.3% | 1.56 1.3% | 1.50 5.7% |
| NG | 2.45 10.4% | 2.45 10.4% | 2.45 2.9% | 2.45 10.4% | 2.50 2.5% | 2.35 2.1% | 2.45 11.4% |
| I2+ | 2.35 9.3% | 2.35 9.3% | 2.35 4.1% | 2.25 8.9% | 2.38 5.2% | 2.35 7.8% | 2.32 10.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice