Stoke City 1 - 1 Hull City — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Stoke City Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Southampton | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Swansea | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Oldham | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Bristol City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Portsmouth | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 21.04.2026 | Millwall | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Wrexham | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Blackburn | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Derby | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | Sheffield Wednesday | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Hull City Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Manchester United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Southampton | H | 0-0 | I | U |
| 23.05.2026 | Middlesbrough | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.05.2026 | Millwall | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Millwall | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Norwich | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Charlton | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 21.04.2026 | Leicester | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Birmingham | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Sheffield Utd | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2026 | Championship | Hull City | 0-1 (0-1) | Stoke City | P | U |
| 29.11.2025 | Championship | Stoke City | 1-2 (1-0) | Hull City | I | O |
| 01.02.2025 | Championship | Hull City | 1-2 (1-1) | Stoke City | P | O |
| 20.09.2024 | Championship | Stoke City | 1-3 (1-0) | Hull City | I | O |
| 29.03.2024 | Championship | Hull City | 0-2 (0-0) | Stoke City | P | U |
| 24.09.2023 | Championship | Stoke City | 1-3 (0-2) | Hull City | I | O |
| 11.02.2023 | Championship | Stoke City | 0-0 (0-0) | Hull City | N | U |
| 13.09.2022 | Championship | Hull City | 0-3 (0-2) | Stoke City | P | O |
| 16.01.2022 | Championship | Hull City | 0-2 (0-1) | Stoke City | P | U |
| 25.09.2021 | Championship | Stoke City | 2-0 (1-0) | Hull City | P | U |
| 07.03.2020 | Championship | Stoke City | 5-1 (3-0) | Hull City | P | O |
| 07.12.2019 | Championship | Hull City | 2-1 (0-1) | Stoke City | I | O |
| 02.02.2019 | Championship | Hull City | 2-0 (1-0) | Stoke City | I | U |
| 25.08.2018 | Championship | Stoke City | 2-0 (1-0) | Hull City | P | U |
| 15.04.2017 | Premier League | Stoke City | 3-1 (1-0) | Hull City | P | O |
| 22.10.2016 | Premier League | Hull City | 0-2 (0-1) | Stoke City | P | U |
| 21.09.2016 | League Cup | Stoke City | 1-2 (1-1) | Hull City | I | O |
| 28.02.2015 | Premier League | Stoke City | 1-0 (0-0) | Hull City | P | U |
| 24.08.2014 | Premier League | Hull City | 1-1 (1-0) | Stoke City | N | U |
| 29.03.2014 | Premier League | Stoke City | 1-0 (0-0) | Hull City | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.6% | 96.6% | 93.5% | 92.1% | 95.2% | 94.4% | 93.8% |
| 1 | 2.33 17.7% | 2.33 17.7% | 2.30 24.6% | 2.22 19.3% | 2.28 28.3% | 2.25 25.0% | 2.25 14.1% |
| X | 3.32 2.9% | 3.32 2.9% | 3.15 0.0% | 3.15 1.6% | 3.17 0.0% | 3.25 0.0% | 3.05 0.0% |
| 2 | 3.28 28.6% | 3.28 28.6% | 3.15 34.0% | 3.15 32.9% | 3.37 41.6% | 3.25 35.4% | 3.40 36.0% |
| 0-2 | 1.76 9.3% | 1.76 9.3% | 1.70 1.7% | 1.71 6.6% | 1.75 0.6% | 1.75 4.4% | 1.72 8.5% |
| 3+ | 2.10 11.1% | 2.10 11.1% | 2.05 0.0% | 2.02 8.0% | 2.08 0.5% | 2.05 5.1% | 2.03 12.8% |
| 4+ | 3.50 16.7% | 3.50 16.7% | 3.80 1.3% | 3.50 12.9% | 3.84 1.1% | 3.75 8.7% | 3.75 19.0% |
| GG | 1.81 9.0% | 1.81 9.0% | 1.83 0.0% | 1.80 7.1% | 1.87 1.1% | 1.85 4.5% | 1.83 10.2% |
| NG | 1.91 9.9% | 1.91 9.9% | 1.90 1.6% | 1.90 7.3% | 1.94 1.0% | 1.90 5.0% | 1.90 8.2% |
| I2+ | 3.00 10.3% | 3.00 10.3% | 3.10 1.6% | 2.92 9.4% | 3.13 0.6% | 3.10 5.1% | 3.05 10.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice