Walsall 0 - 0 Leyton Orient — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Walsall Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Grimsby | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Gillingham | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Bristol City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Bromley | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Harrogate Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | Barrow | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Cheltenham | H | 0-4 (0-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Swindon Town | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 03.04.2026 | Gillingham | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 28.03.2026 | Colchester | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Leyton Orient Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Wigan | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.08.2026 | AFC Wimbledon | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Sheffield Wednesday | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Oxford United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Burton Albion | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 25.04.2026 | Blackpool | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Rotherham | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 14.04.2026 | Mansfield Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Lincoln | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Huddersfield | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2023 | League Two | Walsall | 1-1 (1-0) | Leyton Orient | N | U |
| 17.09.2022 | League Two | Leyton Orient | 1-0 (0-0) | Walsall | I | U |
| 02.04.2022 | League Two | Walsall | 0-2 (0-2) | Leyton Orient | I | U |
| 16.10.2021 | League Two | Leyton Orient | 0-0 (0-0) | Walsall | N | U |
| 05.04.2021 | League Two | Leyton Orient | 0-0 (0-0) | Walsall | N | U |
| 13.10.2020 | League Two | Walsall | 2-1 (1-1) | Leyton Orient | P | O |
| 01.01.2020 | League Two | Walsall | 1-0 (1-0) | Leyton Orient | P | U |
| 12.10.2019 | League Two | Leyton Orient | 3-1 (0-1) | Walsall | I | O |
| 28.02.2015 | League One | Walsall | 0-2 (0-0) | Leyton Orient | I | U |
| 23.08.2014 | League One | Leyton Orient | 0-0 (0-0) | Walsall | N | U |
| 22.03.2014 | League One | Walsall | 1-1 (1-0) | Leyton Orient | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.3% | 96.3% | 93.3% | 92.2% | 95.3% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 2.88 11.7% | 2.88 11.7% | 2.95 4.8% | 2.75 9.8% | 2.69 16.2% | 2.90 7.9% | 2.70 12.9% |
| X | 3.44 4.4% | 3.44 4.4% | 3.25 4.4% | 3.25 1.5% | 3.36 2.0% | 3.35 4.3% | 3.25 1.6% |
| 2 | 2.50 13.1% | 2.50 13.1% | 2.35 6.8% | 2.42 15.2% | 2.63 17.4% | 2.40 9.1% | 2.55 21.4% |
| 0-2 | 1.91 1.5% | 1.91 1.5% | 1.88 8.3% | 1.85 3.6% | 1.90 7.8% | 1.89 4.5% | 1.86 0.5% |
| 3+ | 1.92 1.6% | 1.92 1.6% | 1.85 6.9% | 1.85 2.8% | 1.91 7.9% | 1.88 4.4% | 1.85 2.2% |
| 4+ | 3.16 1.3% | 3.16 1.3% | 3.30 11.9% | 3.05 3.4% | 3.37 12.7% | 3.25 6.6% | 3.25 3.2% |
| GG | 1.69 0.0% | 1.69 0.0% | 1.70 4.3% | 1.69 1.8% | 1.74 5.5% | 1.72 4.9% | 1.70 1.2% |
| NG | 2.07 0.0% | 2.07 0.0% | 2.05 6.8% | 2.05 2.4% | 2.11 5.8% | 2.05 4.7% | 2.07 1.5% |
| I2+ | 2.79 1.8% | 2.79 1.8% | 2.85 7.5% | 2.65 1.9% | 2.90 7.8% | 2.85 3.6% | 2.85 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice