Watford 1 - 5 Peterborough — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Watford Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Wrexham | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.08.2026 | Southampton | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Crawley Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Coventry | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Middlesbrough | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 21.04.2026 | West Brom | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Sheffield Utd | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Oxford United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Charlton | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | QPR | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Peterborough Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Mansfield Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Bradford | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Bristol Rovers | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 02.05.2026 | Doncaster | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 28.04.2026 | Mansfield Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Stockport County | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Burton Albion | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.04.2026 | Port Vale | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Blackpool | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.04.2026 | Cardiff | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.5% | 96.5% | 93.2% | 92.7% | 95.2% | 94.5% | 93.1% |
| 1 | 2.19 40.4% | 2.19 40.4% | 2.15 38.7% | 2.12 43.2% | 2.16 37.6% | 2.15 38.7% | 2.12 41.3% |
| X | 3.62 21.3% | 3.62 21.3% | 3.65 14.1% | 3.45 18.8% | 3.70 15.1% | 3.50 12.5% | 3.65 12.0% |
| 2 | 3.30 41.1% | 3.30 41.1% | 3.00 43.4% | 3.15 35.7% | 3.15 42.7% | 3.25 46.3% | 3.05 38.4% |
| 0-2 | 2.25 5.9% | 2.25 5.9% | 2.35 1.3% | 2.27 5.4% | 2.38 2.1% | 2.35 0.4% | 2.32 5.3% |
| 3+ | 1.56 4.0% | 1.56 4.0% | 1.55 1.3% | 1.56 3.3% | 1.59 1.3% | 1.58 0.6% | 1.55 4.7% |
| 4+ | 2.45 3.8% | 2.45 3.8% | 2.45 2.1% | 2.37 4.4% | 2.50 2.0% | 2.50 2.0% | 2.45 8.9% |
| GG | 1.49 7.5% | 1.49 7.5% | 1.50 8.0% | 1.51 7.9% | 1.53 8.4% | 1.50 9.6% | 1.50 5.1% |
| NG | 2.48 12.7% | 2.48 12.7% | 2.45 14.0% | 2.40 13.2% | 2.51 13.1% | 2.50 16.3% | 2.45 11.4% |
| I2+ | 2.33 2.6% | 2.33 2.6% | 2.35 2.2% | 2.25 3.7% | 2.39 1.3% | 2.35 0.0% | 2.32 4.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice