Gnistan vs FF Jaro
Gnistan
FF Jaro
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2.20 | 2.20 | - | 2.15 | - | - | 2.15 |
| X | 3.40 | 3.40 | - | 3.20 | - | - | 3.25 |
| 2 | 3.13 | 3.13 | - | 3.05 | - | - | 2.95 |
| 0-2 | 1.94 | 1.94 | - | 1.92 | - | - | 1.95 |
| 3+ | 1.83 | 1.83 | - | 1.80 | - | - | 1.74 |
| 4+ | 2.94 | 2.94 | - | 2.92 | - | - | 3.00 |
| I2+ | 2.69 | 2.69 | - | 2.60 | - | - | 2.65 |
| GG | 1.64 | 1.64 | - | 1.65 | - | - | 1.63 |
Mečevi iz lige Finska - Veikkausliiga
Tabele Finska - Veikkausliiga
Veikkausliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 14 |
| 2 | AC Oulu | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 7 | 5 | 2.7 | 12 |
| 3 | Turku PS | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 12 |
| 4 | KuPS | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 12 |
| 5 | HJK helsinki | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | 4 | 5 | 1.9 | 11 |
| 6 | VPS | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 7 | Lahti | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 7 |
| 8 | SJK | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 6 |
| 9 | Ilves | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.2 | 5 |
| 10 | Gnistan | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 5 |
| 11 | FF Jaro | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 4 |
| 12 | Mariehamn | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 11 |
| 2 | Turku PS | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 10 |
| 3 | KuPS | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 4 | AC Oulu | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 5 | HJK helsinki | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 6 |
| 6 | SJK | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 7 | VPS | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 8 | Lahti | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Ilves | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Gnistan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 3 |
| 11 | FF Jaro | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 12 | Mariehamn | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AC Oulu | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 2 | HJK helsinki | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 5 |
| 3 | KuPS | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 4 | VPS | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 5 | Inter Turku | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Lahti | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 7 | Turku PS | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 8 | Gnistan | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 9 | Ilves | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| 10 | FF Jaro | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 11 | Mariehamn | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 12 | SJK | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Gnistan Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | VPS | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Inter Turku | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.05.2026 | EBK | A | 4-4 (2-1) | N | O |
| 24.04.2026 | Turku PS | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | HJK helsinki | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 14.04.2026 | POHU | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | KuPS | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | AC Oulu | H | 1-5 (1-2) | I | O |
| 22.02.2026 | Lahti | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Turku PS | A | 0-2 (0-2) | P | U |
FF Jaro Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Inter Turku | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Turku PS | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.04.2026 | GBK | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 24.04.2026 | SJK | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | KuPS | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.04.2026 | AC Oulu | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 10.04.2026 | VPS | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Lahti | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.02.2026 | KuPS | A | 3-4 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | VPS | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2025 | Veikkausliiga | Gnistan | 1-2 (0-1) | FF Jaro | I | O |
| 24.05.2025 | Veikkausliiga | FF Jaro | 1-1 (1-1) | Gnistan | N | U |
| 20.08.2023 | Ykkönen | Gnistan | 1-1 (0-1) | FF Jaro | N | U |
| 19.07.2023 | Ykkönen | FF Jaro | 2-2 (1-0) | Gnistan | N | O |
| 12.08.2022 | Ykkönen | Gnistan | 2-2 (2-0) | FF Jaro | N | O |
| 12.06.2022 | Ykkönen | FF Jaro | 0-2 (0-0) | Gnistan | I | U |
| 10.10.2021 | Ykkönen | FF Jaro | 2-0 (1-0) | Gnistan | P | U |
| 07.08.2021 | Ykkönen | Gnistan | 0-1 (0-0) | FF Jaro | I | U |
| 06.06.2021 | Ykkönen | FF Jaro | 2-2 (0-1) | Gnistan | N | O |
| 06.09.2020 | Ykkönen | FF Jaro | 2-2 (1-1) | Gnistan | N | O |
| 05.07.2020 | Ykkönen | Gnistan | 1-2 (1-1) | FF Jaro | I | O |
| 21.10.2017 | Ykkönen | Gnistan | 1-1 (0-1) | FF Jaro | N | U |
| 12.08.2017 | Ykkönen | FF Jaro | 2-0 (1-0) | Gnistan | P | U |
| 13.06.2017 | Ykkönen | Gnistan | 2-3 (0-1) | FF Jaro | I | O |