KuPS 2 - 4 Mariehamn — rezultat
Mečevi iz lige Finska - Veikkausliiga
Tabele Finska - Veikkausliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 27 | 14 | 10 | 3 | 33 | 18 | 15 | 1.9 | 52 |
| 2 | HJK helsinki | 27 | 14 | 6 | 7 | 49 | 32 | 17 | 3 | 48 |
| 3 | KuPS | 27 | 13 | 9 | 5 | 41 | 26 | 15 | 2.5 | 48 |
| 4 | Gnistan | 27 | 11 | 9 | 7 | 40 | 33 | 7 | 2.7 | 42 |
| 5 | VPS | 27 | 11 | 6 | 10 | 31 | 31 | 0 | 2.3 | 39 |
| 6 | AC Oulu | 27 | 11 | 4 | 12 | 30 | 33 | -3 | 2.3 | 37 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HJK helsinki | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 15 | 11 | 3.2 | 26 |
| 2 | Inter Turku | 13 | 7 | 5 | 1 | 13 | 6 | 7 | 1.5 | 26 |
| 3 | VPS | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 13 | 7 | 2.4 | 24 |
| 4 | KuPS | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 | 15 | 6 | 2.8 | 23 |
| 5 | Gnistan | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 19 | 4 | 3 | 23 |
| 6 | AC Oulu | 14 | 6 | 2 | 6 | 16 | 16 | 0 | 2.3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 14 | 7 | 5 | 2 | 20 | 12 | 8 | 2.3 | 26 |
| 2 | KuPS | 14 | 7 | 4 | 3 | 20 | 11 | 9 | 2.2 | 25 |
| 3 | HJK helsinki | 14 | 6 | 4 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.9 | 22 |
| 4 | Gnistan | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 19 |
| 5 | AC Oulu | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 17 |
| 6 | VPS | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | 18 | -7 | 2.2 | 15 |
Forma i statistika timova
KuPS Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Shamrock Rovers | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Lahti | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 13.08.2026 | Universitatea Craiova | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Turku PS | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.08.2026 | Universitatea Craiova | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.08.2026 | Gnistan | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.07.2026 | Sabah FA | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 25.07.2026 | VPS | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 21.07.2026 | Sabah FA | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.07.2026 | SJK | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Mariehamn Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | SJK | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Ilves | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Turku PS | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 25.07.2026 | AC Oulu | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.07.2026 | Lahti | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.07.2026 | Gnistan | A | 4-2 (1-0) | I | O |
| 04.07.2026 | VPS | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 27.06.2026 | Inter Turku | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 23.06.2026 | HJK helsinki | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 18.06.2026 | AC Oulu | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (33 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-1 (1-1) | KuPS | N | U |
| 18.06.2025 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-0 (0-0) | KuPS | I | U |
| 23.04.2025 | Veikkausliiga | KuPS | 4-1 (2-0) | Mariehamn | P | O |
| 25.08.2024 | Veikkausliiga | KuPS | 3-0 (1-0) | Mariehamn | P | O |
| 16.06.2024 | Suomen Cup | Mariehamn | 1-3 (0-2) | KuPS | P | O |
| 13.04.2024 | Veikkausliiga | Mariehamn | 2-2 (1-1) | KuPS | N | O |
| 05.07.2023 | Suomen Cup | Mariehamn | 1-1 (0-1) | KuPS | N | U |
| 27.06.2023 | Veikkausliiga | KuPS | 0-1 (0-1) | Mariehamn | I | U |
| 30.04.2023 | Veikkausliiga | Mariehamn | 0-2 (0-0) | KuPS | P | U |
| 14.08.2022 | Veikkausliiga | KuPS | 1-0 (0-0) | Mariehamn | P | U |
| 08.05.2022 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-1 (0-0) | KuPS | N | U |
| 05.09.2021 | Veikkausliiga | Mariehamn | 0-1 (0-0) | KuPS | P | U |
| 14.05.2021 | Veikkausliiga | KuPS | 2-0 (2-0) | Mariehamn | P | U |
| 27.09.2020 | Veikkausliiga | Mariehamn | 0-2 (0-1) | KuPS | P | U |
| 22.08.2020 | Veikkausliiga | KuPS | 2-1 (1-0) | Mariehamn | P | O |
| 22.09.2019 | Veikkausliiga | Mariehamn | 0-1 (0-0) | KuPS | P | U |
| 21.07.2019 | Veikkausliiga | KuPS | 0-0 (0-0) | Mariehamn | N | U |
| 01.05.2019 | Veikkausliiga | Mariehamn | 3-4 (3-0) | KuPS | P | O |
| 27.10.2018 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-2 (1-1) | KuPS | P | O |
| 18.05.2018 | Veikkausliiga | KuPS | 2-1 (2-1) | Mariehamn | P | O |
| 25.04.2018 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-4 (1-1) | KuPS | P | O |
| 20.08.2017 | Veikkausliiga | KuPS | 2-1 (0-0) | Mariehamn | P | O |
| 14.08.2017 | Veikkausliiga | Mariehamn | 2-1 (1-0) | KuPS | I | O |
| 04.06.2017 | Veikkausliiga | KuPS | 1-2 (1-2) | Mariehamn | I | O |
| 09.09.2016 | Veikkausliiga | KuPS | 2-1 (0-0) | Mariehamn | P | O |
| 10.08.2016 | Veikkausliiga | KuPS | 1-0 (1-0) | Mariehamn | P | U |
| 25.05.2016 | Veikkausliiga | Mariehamn | 0-3 (0-2) | KuPS | P | O |
| 19.08.2015 | Veikkausliiga | KuPS | 0-0 (0-0) | Mariehamn | N | U |
| 17.06.2015 | Veikkausliiga | Mariehamn | 2-3 (1-2) | KuPS | P | O |
| 03.05.2015 | Veikkausliiga | Mariehamn | 1-1 (1-0) | KuPS | N | U |
| 28.09.2014 | Veikkausliiga | Mariehamn | 3-1 (2-0) | KuPS | I | O |
| 23.06.2014 | Veikkausliiga | KuPS | 1-3 (0-0) | Mariehamn | I | O |
| 08.06.2014 | Veikkausliiga | KuPS | 4-0 (4-0) | Mariehamn | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.6% | 92.0% | 94.6% | 94.3% | 92.0% |
| 1 | 1.32 8.2% | 1.32 8.2% | 1.32 7.3% | 1.33 10.8% | 1.36 8.8% | 1.33 6.4% | 1.31 9.2% |
| X | 5.45 12.1% | 5.45 12.1% | 5.20 13.3% | 5.25 9.5% | 5.20 14.8% | 5.50 8.3% | 5.30 10.2% |
| 2 | 7.90 31.3% | 7.90 31.3% | 7.70 23.0% | 6.90 19.8% | 7.70 28.7% | 7.90 26.2% | 7.40 23.7% |
| 0-2 | 2.61 2.6% | 2.61 2.6% | 2.75 5.2% | 2.65 5.4% | 2.80 5.7% | 2.70 6.9% | 2.75 5.2% |
| 3+ | 1.39 1.5% | 1.39 1.5% | 1.40 2.9% | 1.42 2.2% | 1.43 2.9% | 1.45 3.6% | 1.39 3.0% |
| 4+ | 2.11 3.4% | 2.11 3.4% | 2.05 5.1% | 2.10 6.6% | 2.09 5.0% | 2.15 4.9% | 2.02 4.7% |
| GG | 1.69 8.6% | 1.69 8.6% | 1.68 6.7% | 1.72 6.0% | 1.69 7.7% | 1.73 1.1% | 1.67 7.7% |
| NG | 2.05 10.8% | 2.05 10.8% | 2.05 7.9% | 2.00 7.0% | 2.14 9.7% | 2.05 2.5% | 2.08 10.6% |
| I2+ | 2.11 1.4% | 2.11 1.4% | 2.10 5.0% | 2.02 5.2% | 2.13 3.4% | 2.15 4.9% | 2.07 3.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice