Jong PSV 1 - 0 FC OSS — rezultat
Mečevi iz lige Holandija - Eerste Divisie
Tabele Holandija - Eerste Divisie
Eerste Divisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | 19 | 4.3 | 25 |
| 2 | Almere City FC | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | 12 | 4 | 21 |
| 4 | Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | 1 | 3.9 | 17 |
| 6 | Roda | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 3.3 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | 5 | 3.9 | 15 |
| 9 | Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 3 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | 4 | 4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 13 |
| 13 | FC OSS | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 3 | 12 |
| 14 | Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 3.2 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 3.7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 3.5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 3.8 | 8 |
| 19 | Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 4 | 8 |
| 20 | Jong Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 3.9 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Volendam | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 3.8 | 15 |
| 2 | Heracles | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 4 | 15 |
| 3 | VVV Venlo | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 12 |
| 4 | FC OSS | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 5 | Almere City FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2 | 12 |
| 6 | Emmen | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 12 |
| 7 | Roda | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 8 | Jong PSV | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 11 |
| 9 | MVV | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 10 |
| 10 | Waalwijk | 5 | 2 | 3 | 0 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 9 |
| 11 | Helmond Sport | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 9 |
| 12 | NAC Breda | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 9 |
| 13 | Den Bosch | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 8 |
| 14 | Vitesse | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 8 |
| 15 | FC Eindhoven | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 4 | 7 |
| 16 | Jong AZ | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 6 |
| 17 | De Graafschap | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 6 |
| 18 | Dordrecht | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 13 | -5 | 4.2 | 6 |
| 19 | Jong Utrecht | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 4.4 | 4 |
| 20 | Jong Ajax | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.8 | 10 |
| 2 | Heracles | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 10 |
| 3 | VVV Venlo | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 4 | 9 |
| 4 | NAC Breda | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 10 | 0 | 4 | 8 |
| 5 | Jong AZ | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 12 | 3 | 5.4 | 7 |
| 6 | Emmen | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 7 |
| 7 | Vitesse | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 6 |
| 8 | MVV | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 14 | -7 | 4.2 | 6 |
| 9 | Roda | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 5 |
| 10 | Waalwijk | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 11 | De Graafschap | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 12 | Jong Ajax | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 4 |
| 13 | FC Eindhoven | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 14 | Jong Utrecht | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 3 |
| 15 | Den Bosch | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 16 | Jong PSV | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 2 |
| 17 | Dordrecht | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 14 | -9 | 3.8 | 2 |
| 18 | Helmond Sport | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 0 |
| 19 | FC Volendam | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 4 | 0 |
| 20 | FC OSS | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 0 |
Forma i statistika timova
Jong PSV Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Sunderland U21 | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.08.2026 | Almere City FC | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 10.08.2026 | FC Volendam | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Waalwijk | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 17.04.2026 | Jong Ajax | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.04.2026 | Jong AZ | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 06.04.2026 | VVV Venlo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Willem II | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Vitesse | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.03.2026 | Den Bosch | A | 1-0 (1-0) | I | U |
FC OSS Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | FC Volendam | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.08.2026 | NAC Breda | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 24.04.2026 | MVV | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Den Bosch | H | 4-2 (0-1) | P | O |
| 13.04.2026 | Jong Ajax | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 06.04.2026 | Jong Utrecht | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 03.04.2026 | Almere City FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 20.03.2026 | FC Eindhoven | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Dordrecht | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 13.03.2026 | Willem II | H | 1-3 (0-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | Eerste Divisie | Jong PSV | 2-0 (0-0) | FC OSS | P | U |
| 03.10.2025 | Eerste Divisie | FC OSS | 1-1 (1-0) | Jong PSV | N | U |
| 10.03.2025 | Eerste Divisie | Jong PSV | 2-2 (1-0) | FC OSS | N | O |
| 13.09.2024 | Eerste Divisie | FC OSS | 0-3 (0-2) | Jong PSV | P | O |
| 03.05.2024 | Eerste Divisie | Jong PSV | 4-1 (1-0) | FC OSS | P | O |
| 18.08.2023 | Eerste Divisie | FC OSS | 4-1 (3-0) | Jong PSV | I | O |
| 12.05.2023 | Eerste Divisie | FC OSS | 1-0 (1-0) | Jong PSV | I | U |
| 05.09.2022 | Eerste Divisie | Jong PSV | 0-3 (0-2) | FC OSS | I | O |
| 08.04.2022 | Eerste Divisie | FC OSS | 2-0 (1-0) | Jong PSV | I | U |
| 05.11.2021 | Eerste Divisie | Jong PSV | 2-2 (0-1) | FC OSS | N | O |
| 03.05.2021 | Eerste Divisie | Jong PSV | 0-0 (0-0) | FC OSS | N | U |
| 11.12.2020 | Eerste Divisie | FC OSS | 3-2 (1-1) | Jong PSV | I | O |
| 21.02.2020 | Eerste Divisie | Jong PSV | 1-1 (1-0) | FC OSS | N | U |
| 25.10.2019 | Eerste Divisie | FC OSS | 1-0 (1-0) | Jong PSV | I | U |
| 04.02.2019 | Eerste Divisie | Jong PSV | 3-1 (2-1) | FC OSS | P | O |
| 24.08.2018 | Eerste Divisie | FC OSS | 4-1 (2-1) | Jong PSV | I | O |
| 02.04.2018 | Eerste Divisie | Jong PSV | 5-1 (2-1) | FC OSS | P | O |
| 27.11.2017 | Eerste Divisie | FC OSS | 0-3 (0-1) | Jong PSV | P | O |
| 14.04.2017 | Eerste Divisie | FC OSS | 2-0 (1-0) | Jong PSV | I | U |
| 28.11.2016 | Eerste Divisie | Jong PSV | 2-4 (1-1) | FC OSS | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.1% | 92.2% | 92.8% | 92.5% | 91.8% |
| 1 | 1.68 3.7% | 1.68 3.7% | 1.70 3.0% | 1.65 1.2% | 1.71 1.8% | 1.57 3.7% | 1.70 3.7% |
| X | 4.20 1.2% | 4.20 1.2% | 4.15 1.2% | 4.15 6.4% | 4.19 0.9% | 4.25 0.0% | 4.15 1.2% |
| 2 | 4.18 8.3% | 4.18 8.3% | 3.90 3.7% | 4.20 2.4% | 3.94 3.2% | 4.80 10.3% | 3.85 1.3% |
| 0-2 | 2.74 3.0% | 2.74 3.0% | 2.90 0.0% | 2.82 3.7% | 2.94 1.4% | 2.80 1.8% | 2.90 1.8% |
| 3+ | 1.35 1.5% | 1.35 1.5% | 1.35 0.7% | 1.38 1.4% | 1.35 0.7% | 1.38 1.4% | 1.35 0.7% |
| 4+ | 1.98 2.0% | 1.98 2.0% | 1.95 0.0% | 1.92 4.0% | 1.94 1.0% | 2.00 2.4% | 1.94 0.5% |
| GG | 1.42 2.1% | 1.42 2.1% | 1.38 1.4% | 1.41 2.1% | 1.39 0.7% | 1.39 0.7% | 1.39 0.7% |
| NG | 2.66 3.9% | 2.66 3.9% | 2.75 1.9% | 2.67 3.9% | 2.78 2.2% | 2.80 3.7% | 2.75 1.9% |
| I2+ | 2.02 1.5% | 2.02 1.5% | 2.00 0.0% | 1.95 2.5% | 2.01 0.5% | 2.05 0.0% | 2.02 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice