HNK Gorica 1 - 2 Rudes — rezultat
09.10.2026 16:00 • Hrvatska - HNL
Mečevi iz lige Hrvatska - HNL
Tabele Hrvatska - HNL
HNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 9 | 9 | 3 | 19 |
| 2 | NK Varazdin | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | 7 | 7 | 2.3 | 18 |
| 3 | Dinamo Zagreb | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.6 | 16 |
| 4 | NK Osijek | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 16 |
| 5 | HNK Rijeka | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 11 | 3 | 3.1 | 14 |
| 6 | Istra 1961 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.4 | 12 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 17 | -6 | 3.1 | 10 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 17 | -6 | 3.1 | 7 |
| 9 | Rudes | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | 25 | -13 | 4.1 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 15 |
| 2 | HNK Hajduk Split | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 3 | HNK Rijeka | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 4 | 8 | 4 | 12 |
| 4 | NK Varazdin | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.4 | 11 |
| 5 | NK Osijek | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 9 |
| 7 | Istra 1961 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 7 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Rudes | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 13 | -6 | 5 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Varazdin | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 2 | NK Osijek | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 7 |
| 3 | HNK Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 4 | Istra 1961 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 5 | HNK Gorica | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 6 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 14 | -7 | 3.5 | 3 |
| 7 | Rudes | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 3 |
| 8 | HNK Rijeka | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 9 | Dinamo Zagreb | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 10 | NK Slaven Belupo | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | -9 | 2.6 | 1 |
Forma i statistika timova
HNK Gorica Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Istra 1961 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | NK Varazdin | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 09.09.2026 | Uskok Klis | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Dinamo Zagreb | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2026 | HNK Rijeka | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | NK Slaven Belupo | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 16.08.2026 | HNK Hajduk Split | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 08.08.2026 | NK Lokomotiva Zagreb | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 01.08.2026 | NK Osijek | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 23.05.2026 | HNK Rijeka | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Rudes Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | NK Slaven Belupo | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 13.09.2026 | Istra 1961 | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Koprivnica | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 06.09.2026 | HNK Hajduk Split | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | NK Varazdin | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | NK Lokomotiva Zagreb | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 14.08.2026 | Dinamo Zagreb | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | NK Osijek | H | 1-6 (0-4) | I | O |
| 02.08.2026 | HNK Rijeka | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Sesvete | H | 3-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Cup | Rudes | 0-6 (0-3) | HNK Gorica | P | O |
| 10.05.2024 | HNL | HNK Gorica | 2-1 (0-1) | Rudes | P | O |
| 04.03.2024 | HNL | Rudes | 2-1 (1-1) | HNK Gorica | I | O |
| 26.11.2023 | HNL | HNK Gorica | 3-0 (3-0) | Rudes | P | O |
| 02.09.2023 | HNL | Rudes | 0-2 (0-2) | HNK Gorica | P | U |
| 03.05.2019 | HNL | Rudes | 1-1 (0-1) | HNK Gorica | N | U |
| 02.03.2019 | HNL | HNK Gorica | 3-1 (3-0) | Rudes | P | O |
| 09.11.2018 | HNL | Rudes | 0-1 (0-0) | HNK Gorica | P | U |
| 25.08.2018 | HNL | HNK Gorica | 2-0 (1-0) | Rudes | P | U |
| 21.05.2017 | First NL | Rudes | 0-2 | HNK Gorica | P | U |
| 17.03.2017 | First NL | HNK Gorica | 1-0 | Rudes | P | U |
| 16.10.2016 | First NL | Rudes | 1-1 (0-0) | HNK Gorica | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.6% | 92.4% | 93.3% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 1.66 5.1% | 1.66 5.1% | 1.68 1.8% | 1.69 8.3% | 1.70 1.2% | 1.63 1.9% | 1.70 5.6% |
| X | 3.62 17.7% | 3.62 18.3% | 3.55 2.7% | 3.60 5.3% | 3.61 2.7% | 3.85 3.8% | 3.50 4.1% |
| 2 | 4.98 4.2% | 4.98 5.1% | 4.65 1.1% | 4.70 2.1% | 4.83 1.2% | 4.85 1.0% | 4.65 1.1% |
| 0-2 | 1.90 9.5% | 1.90 9.5% | 1.88 2.6% | 1.75 12.5% | 1.89 2.6% | 1.81 5.2% | 1.88 3.6% |
| 3+ | 1.83 5.8% | 1.83 5.8% | 1.80 1.1% | 1.97 13.9% | 1.82 2.2% | 1.90 5.6% | 1.82 4.6% |
| 4+ | 2.97 11.2% | 2.97 11.2% | 3.15 3.3% | 3.40 21.4% | - | 3.35 9.8% | 3.15 6.8% |
| GG | 1.80 4.0% | 1.80 4.0% | 1.80 1.1% | 1.92 6.7% | 1.81 0.6% | 1.90 3.3% | 1.80 0.6% |
| NG | 1.90 5.0% | 1.90 5.0% | 1.90 0.0% | 1.80 6.3% | 1.91 1.0% | 1.81 2.2% | 1.91 0.5% |
| I2+ | 2.63 10.0% | 2.63 10.0% | 2.75 1.9% | 2.80 13.4% | 2.78 2.6% | 2.90 5.5% | 2.75 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice