Galway United 1 - 1 Shelbourne — rezultat
28.08.2026 18:45 • Irska - Premier divizija
Mečevi iz lige Irska - Premier divizija
Tabele Irska - Premier divizija
Premier Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 33 | 19 | 8 | 6 | 54 | 33 | 21 | 2.6 | 65 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 32 | 17 | 8 | 7 | 52 | 25 | 27 | 2.4 | 59 |
| 3 | Bohemians | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 40 | 18 | 3 | 59 |
| 4 | Shelbourne | 33 | 10 | 13 | 10 | 47 | 46 | 1 | 2.8 | 43 |
| 5 | Derry City | 32 | 9 | 14 | 9 | 45 | 42 | 3 | 2.7 | 41 |
| 6 | Dundalk | 33 | 10 | 11 | 12 | 50 | 55 | -5 | 3.2 | 41 |
| 7 | Galway United | 32 | 9 | 11 | 12 | 42 | 48 | -6 | 2.8 | 38 |
| 8 | Waterford | 32 | 7 | 13 | 12 | 44 | 54 | -10 | 3.1 | 34 |
| 9 | Drogheda United | 33 | 8 | 10 | 15 | 39 | 54 | -15 | 2.8 | 34 |
| 10 | Sligo Rovers | 33 | 5 | 8 | 20 | 25 | 59 | -34 | 2.5 | 23 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | 15 | 18 | 2.8 | 42 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 16 | 10 | 3 | 3 | 31 | 10 | 21 | 2.6 | 33 |
| 3 | Bohemians | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 4 | Derry City | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 5 | Waterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | 19 | 3 | 2.6 | 21 |
| 6 | Dundalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 27 | -1 | 3.1 | 21 |
| 7 | Galway United | 16 | 5 | 6 | 5 | 23 | 25 | -2 | 3 | 21 |
| 8 | Drogheda United | 16 | 4 | 6 | 6 | 18 | 21 | -3 | 2.4 | 18 |
| 9 | Shelbourne | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | 28 | -3 | 3.1 | 17 |
| 10 | Sligo Rovers | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | 26 | -11 | 2.6 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | 21 | 10 | 3.1 | 32 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 3 | Shelbourne | 16 | 6 | 8 | 2 | 22 | 18 | 4 | 2.5 | 26 |
| 4 | Shamrock Rovers | 16 | 6 | 5 | 5 | 21 | 18 | 3 | 2.4 | 23 |
| 5 | Dundalk | 16 | 4 | 8 | 4 | 24 | 28 | -4 | 3.2 | 20 |
| 6 | Galway United | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 17 |
| 7 | Drogheda United | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | 33 | -12 | 3.2 | 16 |
| 8 | Derry City | 16 | 2 | 8 | 6 | 18 | 23 | -5 | 2.6 | 14 |
| 9 | Waterford | 16 | 3 | 4 | 9 | 22 | 35 | -13 | 3.6 | 13 |
| 10 | Sligo Rovers | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | 33 | -23 | 2.5 | 9 |
Forma i statistika timova
Galway United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Dundalk | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.08.2026 | Bray Wanderers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Drogheda United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Bohemians | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.07.2026 | Waterford | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.07.2026 | Crumlin United | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 11.07.2026 | Sligo Rovers | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 03.07.2026 | St Patrick's Athl. | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 26.06.2026 | Shamrock Rovers | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 19.06.2026 | Derry City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Shelbourne Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | Ajax | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 09.08.2026 | St Patrick's Athl. | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 06.08.2026 | Ajax | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Waterford | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.07.2026 | Kalju Nomme | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 23.07.2026 | Kalju Nomme | H | 5-2 (3-1) | P | O |
| 17.07.2026 | Kerry | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 03.07.2026 | Dundalk | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 27.06.2026 | Sligo Rovers | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.06.2026 | Bohemians | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Premier Division | Shelbourne | 1-1 (0-0) | Galway United | N | U |
| 20.02.2026 | Premier Division | Shelbourne | 1-1 (0-0) | Galway United | N | U |
| 07.09.2025 | Premier Division | Shelbourne | 1-0 (0-0) | Galway United | I | U |
| 27.06.2025 | Premier Division | Galway United | 1-1 (0-1) | Shelbourne | N | U |
| 21.04.2025 | Premier Division | Shelbourne | 2-2 (1-1) | Galway United | N | O |
| 03.03.2025 | Premier Division | Galway United | 1-1 (0-0) | Shelbourne | N | U |
| 20.09.2024 | Premier Division | Galway United | 1-0 (1-0) | Shelbourne | P | U |
| 16.08.2024 | FAI Cup | Shelbourne | 0-0 (0-0) | Galway United | N | U |
| 28.06.2024 | Premier Division | Shelbourne | 2-0 (2-0) | Galway United | I | U |
| 19.04.2024 | Premier Division | Galway United | 1-0 (1-0) | Shelbourne | P | U |
| 04.03.2024 | Premier Division | Shelbourne | 1-0 (1-0) | Galway United | I | U |
| 13.08.2021 | First Division | Galway United | 3-1 (1-0) | Shelbourne | P | O |
| 28.05.2021 | First Division | Shelbourne | 4-0 (2-0) | Galway United | I | O |
| 26.03.2021 | First Division | Galway United | 0-0 (0-0) | Shelbourne | N | U |
| 28.08.2020 | FAI Cup | Galway United | 2-5 (0-1) | Shelbourne | I | O |
| 05.07.2019 | First Division | Galway United | 0-3 (0-3) | Shelbourne | I | O |
| 26.04.2019 | First Division | Shelbourne | 3-0 (0-0) | Galway United | I | O |
| 22.02.2019 | First Division | Galway United | 2-3 (2-0) | Shelbourne | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 93.2% | 92.8% | 93.4% | 92.8% | 91.6% |
| 1 | 2.68 5.5% | 2.68 5.5% | 2.70 3.8% | 2.70 5.9% | 2.71 3.0% | 2.70 0.0% | 2.55 3.2% |
| X | 3.42 2.8% | 3.42 2.8% | 3.30 2.9% | 3.25 1.5% | 3.33 2.6% | 3.25 3.0% | 3.25 1.5% |
| 2 | 2.46 3.1% | 2.46 3.1% | 2.50 0.0% | 2.50 3.3% | 2.49 0.8% | 2.50 2.0% | 2.55 3.2% |
| 0-2 | 1.91 6.4% | 1.91 6.4% | 1.90 7.3% | 1.87 6.5% | 1.91 6.8% | 1.87 5.1% | 1.88 6.9% |
| 3+ | 1.86 6.3% | 1.86 6.3% | 1.80 5.9% | 1.83 5.8% | 1.83 6.4% | 1.83 4.6% | 1.82 7.7% |
| 4+ | 2.99 9.9% | 2.99 9.9% | 3.15 10.5% | 3.00 7.1% | 3.18 10.0% | 3.15 8.6% | 3.15 10.5% |
| GG | 1.66 4.4% | 1.66 4.4% | 1.65 4.4% | 1.67 3.7% | 1.68 5.0% | 1.65 1.2% | 1.67 5.7% |
| NG | 2.09 5.4% | 2.09 5.4% | 2.10 4.5% | 2.07 4.6% | 2.11 5.8% | 2.10 2.3% | 2.08 5.5% |
| I2+ | 2.69 6.3% | 2.69 6.3% | 2.75 5.8% | 2.70 7.1% | 2.78 6.1% | 2.80 3.7% | 2.75 5.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice