Sligo Rovers 0 - 0 Waterford — rezultat
21.08.2026 19:00 • Irska - Premier divizija
Mečevi iz lige Irska - Premier divizija
Tabele Irska - Premier divizija
Premier Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 33 | 19 | 8 | 6 | 54 | 33 | 21 | 2.6 | 65 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 32 | 17 | 8 | 7 | 52 | 25 | 27 | 2.4 | 59 |
| 3 | Bohemians | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 40 | 18 | 3 | 59 |
| 4 | Shelbourne | 33 | 10 | 13 | 10 | 47 | 46 | 1 | 2.8 | 43 |
| 5 | Derry City | 32 | 9 | 14 | 9 | 45 | 42 | 3 | 2.7 | 41 |
| 6 | Dundalk | 33 | 10 | 11 | 12 | 50 | 55 | -5 | 3.2 | 41 |
| 7 | Galway United | 32 | 9 | 11 | 12 | 42 | 48 | -6 | 2.8 | 38 |
| 8 | Waterford | 32 | 7 | 13 | 12 | 44 | 54 | -10 | 3.1 | 34 |
| 9 | Drogheda United | 33 | 8 | 10 | 15 | 39 | 54 | -15 | 2.8 | 34 |
| 10 | Sligo Rovers | 33 | 5 | 8 | 20 | 25 | 59 | -34 | 2.5 | 23 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | 15 | 18 | 2.8 | 42 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 16 | 10 | 3 | 3 | 31 | 10 | 21 | 2.6 | 33 |
| 3 | Bohemians | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 4 | Derry City | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 5 | Waterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | 19 | 3 | 2.6 | 21 |
| 6 | Dundalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 27 | -1 | 3.1 | 21 |
| 7 | Galway United | 16 | 5 | 6 | 5 | 23 | 25 | -2 | 3 | 21 |
| 8 | Drogheda United | 16 | 4 | 6 | 6 | 18 | 21 | -3 | 2.4 | 18 |
| 9 | Shelbourne | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | 28 | -3 | 3.1 | 17 |
| 10 | Sligo Rovers | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | 26 | -11 | 2.6 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | 21 | 10 | 3.1 | 32 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 3 | Shelbourne | 16 | 6 | 8 | 2 | 22 | 18 | 4 | 2.5 | 26 |
| 4 | Shamrock Rovers | 16 | 6 | 5 | 5 | 21 | 18 | 3 | 2.4 | 23 |
| 5 | Dundalk | 16 | 4 | 8 | 4 | 24 | 28 | -4 | 3.2 | 20 |
| 6 | Galway United | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 17 |
| 7 | Drogheda United | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | 33 | -12 | 3.2 | 16 |
| 8 | Derry City | 16 | 2 | 8 | 6 | 18 | 23 | -5 | 2.6 | 14 |
| 9 | Waterford | 16 | 3 | 4 | 9 | 22 | 35 | -13 | 3.6 | 13 |
| 10 | Sligo Rovers | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | 33 | -23 | 2.5 | 9 |
Forma i statistika timova
Sligo Rovers Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Kerry | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Derry City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 31.07.2026 | Dundalk | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Drogheda United | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 18.07.2026 | Janesboro | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 11.07.2026 | Galway United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 03.07.2026 | Shamrock Rovers | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 27.06.2026 | Shelbourne | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.06.2026 | St Patrick's Athl. | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.06.2026 | Waterford | A | 4-0 (1-0) | I | O |
Waterford Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Athlone Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Bohemians | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Shelbourne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Galway United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.07.2026 | Cobh Ramblers | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 10.07.2026 | St Patrick's Athl. | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.07.2026 | Derry City | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 26.06.2026 | Dundalk | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 19.06.2026 | Shamrock Rovers | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.06.2026 | Sligo Rovers | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.06.2026 | Premier Division | Waterford | 4-0 (1-0) | Sligo Rovers | I | O |
| 18.04.2026 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-0 (1-0) | Waterford | P | U |
| 20.02.2026 | Premier Division | Waterford | 0-0 (0-0) | Sligo Rovers | N | U |
| 22.08.2025 | Premier Division | Waterford | 1-2 (1-0) | Sligo Rovers | P | O |
| 14.06.2025 | Premier Division | Sligo Rovers | 1-0 (1-0) | Waterford | P | U |
| 18.04.2025 | Premier Division | Waterford | 0-4 (0-2) | Sligo Rovers | P | O |
| 15.02.2025 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-3 (0-2) | Waterford | I | O |
| 31.08.2024 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-0 (1-0) | Waterford | P | U |
| 07.06.2024 | Premier Division | Waterford | 4-1 (1-0) | Sligo Rovers | I | O |
| 03.05.2024 | Premier Division | Sligo Rovers | 0-1 (0-0) | Waterford | I | U |
| 29.03.2024 | Premier Division | Waterford | 0-1 (0-0) | Sligo Rovers | P | U |
| 02.10.2021 | Premier Division | Sligo Rovers | 1-1 (1-0) | Waterford | N | U |
| 18.07.2021 | Premier Division | Waterford | 1-0 (0-0) | Sligo Rovers | I | U |
| 15.05.2021 | Premier Division | Sligo Rovers | 3-0 | Waterford | P | O |
| 26.03.2021 | Premier Division | Waterford | 1-2 (1-1) | Sligo Rovers | P | O |
| 26.09.2020 | Premier Division | Waterford | 1-0 (1-0) | Sligo Rovers | I | U |
| 18.08.2020 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-1 (0-1) | Waterford | P | O |
| 08.10.2019 | Premier Division | Waterford | 2-0 (1-0) | Sligo Rovers | I | U |
| 13.07.2019 | Premier Division | Sligo Rovers | 0-0 (0-0) | Waterford | N | U |
| 11.05.2019 | Premier Division | Waterford | 3-3 (2-1) | Sligo Rovers | N | O |
| 15.04.2019 | Premier Division | Sligo Rovers | 0-0 (0-0) | Waterford | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.8% | 92.4% | 93.5% | 92.7% | 91.9% |
| 1 | 3.06 0.7% | 3.06 2.0% | 3.00 3.4% | 3.00 6.4% | 3.04 4.5% | 2.95 3.5% | 3.00 9.1% |
| X | 3.48 0.0% | 3.48 1.2% | 3.45 1.5% | 3.40 3.0% | 3.52 0.0% | 3.50 0.0% | 3.45 4.5% |
| 2 | 2.21 3.5% | 2.21 2.2% | 2.20 2.2% | 2.20 0.0% | 2.19 3.1% | 2.20 2.2% | 2.15 0.0% |
| 0-2 | 2.13 1.4% | 2.13 0.5% | 2.12 3.4% | 2.10 2.3% | 2.16 0.5% | 2.10 1.9% | 2.10 2.4% |
| 3+ | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.65 1.8% | 1.66 2.5% | 1.65 0.6% | 1.65 1.2% | 1.65 1.9% |
| 4+ | 2.57 2.3% | 2.57 2.4% | 2.70 3.6% | 2.60 4.0% | 2.70 0.7% | 2.65 1.9% | 2.70 1.9% |
| GG | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.55 1.9% | 1.56 2.0% | 1.56 0.6% | 1.53 0.7% | 1.56 2.0% |
| NG | 2.30 4.6% | 2.30 2.1% | 2.25 0.0% | 2.27 3.4% | 2.31 1.3% | 2.35 0.0% | 2.28 2.7% |
| I2+ | 2.47 1.2% | 2.47 1.2% | 2.50 2.0% | 2.40 2.1% | 2.51 0.4% | 2.50 0.0% | 2.50 1.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice