Cobh Ramblers 2 - 2 Longford Town — rezultat
28.08.2026 18:45 • Irska - Prva divizija
Mečevi iz lige Irska - Prva divizija
Tabele Irska - Prva divizija
First Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 35 | 23 | 5 | 7 | 73 | 34 | 39 | 3.1 | 74 |
| 2 | Bray Wanderers | 35 | 15 | 9 | 11 | 67 | 51 | 16 | 3.4 | 54 |
| 3 | UCD | 35 | 15 | 8 | 12 | 62 | 49 | 13 | 3.2 | 53 |
| 4 | Kerry | 35 | 14 | 9 | 12 | 44 | 40 | 4 | 2.4 | 51 |
| 5 | Longford Town | 35 | 13 | 10 | 12 | 48 | 46 | 2 | 2.7 | 49 |
| 6 | Cobh Ramblers | 35 | 14 | 7 | 14 | 46 | 52 | -6 | 2.8 | 49 |
| 7 | Athlone Town | 35 | 13 | 9 | 13 | 42 | 42 | 0 | 2.4 | 48 |
| 8 | Wexford | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 53 | -11 | 2.7 | 42 |
| 9 | Treaty United | 35 | 10 | 9 | 16 | 35 | 53 | -18 | 2.5 | 39 |
| 10 | Finn Harps | 35 | 6 | 7 | 22 | 31 | 70 | -39 | 2.9 | 25 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 18 | 15 | 0 | 3 | 47 | 18 | 29 | 3.6 | 45 |
| 2 | Bray Wanderers | 18 | 10 | 6 | 2 | 44 | 23 | 21 | 3.7 | 36 |
| 3 | UCD | 18 | 10 | 3 | 5 | 37 | 23 | 14 | 3.3 | 33 |
| 4 | Athlone Town | 18 | 9 | 6 | 3 | 25 | 17 | 8 | 2.3 | 33 |
| 5 | Kerry | 17 | 9 | 5 | 3 | 23 | 14 | 9 | 2.2 | 32 |
| 6 | Longford Town | 17 | 9 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 2.5 | 29 |
| 7 | Wexford | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | 25 | 1 | 3 | 28 |
| 8 | Cobh Ramblers | 18 | 6 | 7 | 5 | 24 | 20 | 4 | 2.4 | 25 |
| 9 | Treaty United | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 22 | -3 | 2.4 | 22 |
| 10 | Finn Harps | 17 | 4 | 4 | 9 | 14 | 27 | -13 | 2.4 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 | 16 | 10 | 2.5 | 29 |
| 2 | Cobh Ramblers | 17 | 8 | 0 | 9 | 22 | 32 | -10 | 3.2 | 24 |
| 3 | UCD | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 | 26 | -1 | 3 | 20 |
| 4 | Longford Town | 18 | 4 | 8 | 6 | 23 | 29 | -6 | 2.9 | 20 |
| 5 | Kerry | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 | 26 | -5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Bray Wanderers | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | 28 | -5 | 3 | 18 |
| 7 | Treaty United | 18 | 4 | 5 | 9 | 16 | 31 | -15 | 2.6 | 17 |
| 8 | Athlone Town | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | 25 | -8 | 2.5 | 15 |
| 9 | Wexford | 18 | 3 | 5 | 10 | 16 | 28 | -12 | 2.4 | 14 |
| 10 | Finn Harps | 18 | 2 | 3 | 13 | 17 | 43 | -26 | 3.3 | 9 |
Forma i statistika timova
Cobh Ramblers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Finn Harps | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 07.08.2026 | Treaty United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 03.08.2026 | Kerry | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Wexford | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 24.07.2026 | Bray Wanderers | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 17.07.2026 | Waterford | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 10.07.2026 | Athlone Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.07.2026 | Cork City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.06.2026 | UCD | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.06.2026 | Finn Harps | H | 3-1 (0-1) | P | O |
Longford Town Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Bray Wanderers | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Bohemians | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Athlone Town | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.08.2026 | Finn Harps | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Treaty United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.07.2026 | Wexford | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 18.07.2026 | Baldoyle United | A | 0-8 (0-3) | P | O |
| 10.07.2026 | Cork City | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 04.07.2026 | UCD | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 26.06.2026 | Kerry | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.06.2026 | First Division | Longford Town | 2-1 (2-0) | Cobh Ramblers | I | O |
| 17.04.2026 | First Division | Cobh Ramblers | 0-0 (0-0) | Longford Town | N | U |
| 21.02.2026 | First Division | Longford Town | 1-2 (0-2) | Cobh Ramblers | P | O |
| 10.10.2025 | First Division | Longford Town | 3-1 (1-1) | Cobh Ramblers | I | O |
| 01.08.2025 | First Division | Cobh Ramblers | 3-1 (1-1) | Longford Town | P | O |
| 14.06.2025 | First Division | Longford Town | 1-1 (0-0) | Cobh Ramblers | N | U |
| 07.03.2025 | First Division | Cobh Ramblers | 5-0 (3-0) | Longford Town | P | O |
| 12.10.2024 | First Division | Longford Town | 2-0 (1-0) | Cobh Ramblers | I | U |
| 02.08.2024 | First Division | Cobh Ramblers | 1-0 (0-0) | Longford Town | P | U |
| 25.05.2024 | First Division | Longford Town | 0-0 (0-0) | Cobh Ramblers | N | U |
| 01.04.2024 | First Division | Cobh Ramblers | 1-1 (0-1) | Longford Town | N | U |
| 06.10.2023 | First Division | Cobh Ramblers | 2-0 (1-0) | Longford Town | P | U |
| 29.07.2023 | First Division | Longford Town | 0-1 (0-1) | Cobh Ramblers | P | U |
| 05.06.2023 | First Division | Cobh Ramblers | 1-0 (0-0) | Longford Town | P | U |
| 04.03.2023 | First Division | Longford Town | 0-0 (0-0) | Cobh Ramblers | N | U |
| 07.10.2022 | First Division | Cobh Ramblers | 2-4 (0-1) | Longford Town | I | O |
| 06.08.2022 | First Division | Longford Town | 2-0 (1-0) | Cobh Ramblers | I | U |
| 27.05.2022 | First Division | Cobh Ramblers | 2-4 (1-1) | Longford Town | I | O |
| 12.04.2022 | First Division | Longford Town | 2-0 (1-0) | Cobh Ramblers | I | U |
| 17.10.2020 | First Division | Longford Town | 0-1 (0-0) | Cobh Ramblers | P | U |
| 22.08.2020 | First Division | Cobh Ramblers | 2-0 (1-0) | Longford Town | P | U |
| 21.09.2019 | First Division | Cobh Ramblers | 1-3 (1-1) | Longford Town | I | O |
| 29.06.2019 | First Division | Longford Town | 1-0 (1-0) | Cobh Ramblers | I | U |
| 20.04.2019 | First Division | Cobh Ramblers | 0-0 (0-0) | Longford Town | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 91.7% | 91.8% | 91.5% | 92.0% |
| 1 | 2.28 0.4% | 2.28 0.4% | 2.35 2.1% | 2.42 0.8% | 2.34 3.3% | 2.40 0.0% | 2.35 2.1% |
| X | 3.22 3.0% | 3.22 3.0% | 3.10 6.1% | 3.10 0.0% | 3.12 4.9% | 3.20 0.0% | 3.10 3.1% |
| 2 | 2.86 6.7% | 2.86 6.7% | 2.95 9.3% | 2.82 3.7% | 2.93 8.9% | 2.75 0.0% | 2.95 12.6% |
| 0-2 | 1.74 7.4% | 1.74 7.4% | 1.75 7.9% | 1.69 7.7% | 1.74 8.4% | 1.70 9.1% | 1.74 7.9% |
| 3+ | 1.98 8.8% | 1.98 8.8% | 1.98 10.0% | 2.02 8.0% | 1.97 9.4% | 2.05 12.0% | 1.97 10.1% |
| 4+ | 3.42 12.5% | 3.42 12.5% | 3.60 16.1% | 3.35 8.1% | 3.58 14.7% | 3.75 19.0% | 3.60 16.1% |
| GG | 1.75 6.7% | 1.75 6.7% | 1.78 7.9% | 1.78 6.6% | 1.77 7.3% | 1.84 9.5% | 1.78 7.9% |
| NG | 1.95 7.1% | 1.95 7.1% | 1.93 8.1% | 1.92 7.2% | 1.94 7.6% | 1.83 8.5% | 1.94 6.7% |
| I2+ | 2.91 9.4% | 2.91 9.4% | 2.95 7.3% | 2.85 6.7% | 2.96 8.4% | 3.10 10.7% | 2.95 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice