Treaty United 2 - 0 Athlone Town — rezultat
20.03.2026 19:45 • Irska - Prva divizija
Mečevi iz lige Irska - Prva divizija
Tabele Irska - Prva divizija
First Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 35 | 23 | 5 | 7 | 73 | 34 | 39 | 3.1 | 74 |
| 2 | Bray Wanderers | 35 | 15 | 9 | 11 | 67 | 51 | 16 | 3.4 | 54 |
| 3 | UCD | 35 | 15 | 8 | 12 | 62 | 49 | 13 | 3.2 | 53 |
| 4 | Kerry | 35 | 14 | 9 | 12 | 44 | 40 | 4 | 2.4 | 51 |
| 5 | Longford Town | 35 | 13 | 10 | 12 | 48 | 46 | 2 | 2.7 | 49 |
| 6 | Cobh Ramblers | 35 | 14 | 7 | 14 | 46 | 52 | -6 | 2.8 | 49 |
| 7 | Athlone Town | 35 | 13 | 9 | 13 | 42 | 42 | 0 | 2.4 | 48 |
| 8 | Wexford | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 53 | -11 | 2.7 | 42 |
| 9 | Treaty United | 35 | 10 | 9 | 16 | 35 | 53 | -18 | 2.5 | 39 |
| 10 | Finn Harps | 35 | 6 | 7 | 22 | 31 | 70 | -39 | 2.9 | 25 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 18 | 15 | 0 | 3 | 47 | 18 | 29 | 3.6 | 45 |
| 2 | Bray Wanderers | 18 | 10 | 6 | 2 | 44 | 23 | 21 | 3.7 | 36 |
| 3 | UCD | 18 | 10 | 3 | 5 | 37 | 23 | 14 | 3.3 | 33 |
| 4 | Athlone Town | 18 | 9 | 6 | 3 | 25 | 17 | 8 | 2.3 | 33 |
| 5 | Kerry | 17 | 9 | 5 | 3 | 23 | 14 | 9 | 2.2 | 32 |
| 6 | Longford Town | 17 | 9 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 2.5 | 29 |
| 7 | Wexford | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | 25 | 1 | 3 | 28 |
| 8 | Cobh Ramblers | 18 | 6 | 7 | 5 | 24 | 20 | 4 | 2.4 | 25 |
| 9 | Treaty United | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 22 | -3 | 2.4 | 22 |
| 10 | Finn Harps | 17 | 4 | 4 | 9 | 14 | 27 | -13 | 2.4 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 | 16 | 10 | 2.5 | 29 |
| 2 | Cobh Ramblers | 17 | 8 | 0 | 9 | 22 | 32 | -10 | 3.2 | 24 |
| 3 | UCD | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 | 26 | -1 | 3 | 20 |
| 4 | Longford Town | 18 | 4 | 8 | 6 | 23 | 29 | -6 | 2.9 | 20 |
| 5 | Kerry | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 | 26 | -5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Bray Wanderers | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | 28 | -5 | 3 | 18 |
| 7 | Treaty United | 18 | 4 | 5 | 9 | 16 | 31 | -15 | 2.6 | 17 |
| 8 | Athlone Town | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | 25 | -8 | 2.5 | 15 |
| 9 | Wexford | 18 | 3 | 5 | 10 | 16 | 28 | -12 | 2.4 | 14 |
| 10 | Finn Harps | 18 | 2 | 3 | 13 | 17 | 43 | -26 | 3.3 | 9 |
Forma i statistika timova
Treaty United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Finn Harps | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 06.03.2026 | Kerry | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 27.02.2026 | UCD | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 20.02.2026 | Bray Wanderers | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.02.2026 | Cork City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Bray Wanderers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Cobh Ramblers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.10.2025 | Cobh Ramblers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.10.2025 | Wexford | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 10.10.2025 | Bray Wanderers | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Athlone Town Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Cobh Ramblers | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.03.2026 | Bray Wanderers | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 27.02.2026 | Wexford | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 20.02.2026 | Kerry | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.02.2026 | Finn Harps | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 17.10.2025 | Longford Town | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 10.10.2025 | UCD | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 03.10.2025 | Dundalk | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.09.2025 | Wexford | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 22.09.2025 | Kerry | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | First Division | Treaty United | 3-2 (1-1) | Athlone Town | P | O |
| 25.07.2025 | First Division | Athlone Town | 2-2 (2-0) | Treaty United | N | O |
| 25.04.2025 | First Division | Treaty United | 1-0 (0-0) | Athlone Town | P | U |
| 21.02.2025 | First Division | Athlone Town | 0-5 (0-3) | Treaty United | P | O |
| 20.09.2024 | First Division | Treaty United | 1-2 (1-0) | Athlone Town | I | O |
| 28.06.2024 | First Division | Athlone Town | 1-0 (1-0) | Treaty United | I | U |
| 06.05.2024 | First Division | Treaty United | 0-1 (0-0) | Athlone Town | I | U |
| 01.04.2024 | First Division | Athlone Town | 1-0 (1-0) | Treaty United | I | U |
| 22.09.2023 | First Division | Treaty United | 4-1 (1-1) | Athlone Town | P | O |
| 23.06.2023 | First Division | Athlone Town | 0-2 (0-1) | Treaty United | P | U |
| 05.05.2023 | First Division | Treaty United | 2-1 (0-1) | Athlone Town | P | O |
| 17.03.2023 | First Division | Athlone Town | 2-2 (0-0) | Treaty United | N | O |
| 19.08.2022 | First Division | Athlone Town | 2-0 (1-0) | Treaty United | I | U |
| 17.06.2022 | First Division | Treaty United | 2-1 (2-1) | Athlone Town | P | O |
| 15.04.2022 | First Division | Athlone Town | 1-1 (0-0) | Treaty United | N | U |
| 04.04.2022 | First Division | Treaty United | 2-0 (1-0) | Athlone Town | P | U |
| 15.10.2021 | First Division | Treaty United | 1-1 (0-1) | Athlone Town | N | U |
| 30.07.2021 | First Division | Athlone Town | 1-4 (0-1) | Treaty United | P | O |
| 14.05.2021 | First Division | Treaty United | 1-0 (1-0) | Athlone Town | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.2% | 91.6% | 91.7% | 91.7% | 91.7% |
| 1 | 2.21 1.8% | 2.21 1.8% | 2.25 13.5% | 2.22 1.3% | 2.23 12.5% | 2.25 6.3% | 2.22 10.1% |
| X | 3.16 5.4% | 3.16 5.4% | 3.05 0.0% | 3.25 3.0% | 3.03 1.9% | 3.20 3.0% | 3.05 3.4% |
| 2 | 3.02 7.5% | 3.02 7.5% | 3.20 20.8% | 3.00 9.1% | 3.21 20.2% | 3.00 11.1% | 3.20 18.5% |
| 0-2 | 1.60 4.2% | 1.60 4.2% | 1.60 3.0% | 1.61 3.6% | 1.61 4.7% | 1.60 3.6% | 1.61 0.6% |
| 3+ | 2.19 5.3% | 2.19 5.3% | 2.20 3.8% | 2.17 4.8% | 2.18 6.9% | 2.20 4.8% | 2.18 1.4% |
| 4+ | 3.96 6.5% | 3.96 6.5% | 4.20 5.0% | 4.00 8.1% | 4.18 10.6% | 4.15 9.2% | 4.20 1.2% |
| GG | 1.89 3.3% | 1.89 3.3% | 1.93 4.3% | 1.95 2.6% | 1.93 6.6% | 1.90 2.7% | 1.94 1.6% |
| NG | 1.80 3.2% | 1.80 3.2% | 1.75 2.8% | 1.77 1.7% | 1.75 7.4% | 1.77 2.7% | 1.75 0.0% |
| I2+ | 3.15 6.4% | 3.15 6.4% | 3.25 1.6% | 3.15 5.0% | 3.26 6.5% | 3.30 4.8% | 3.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice