Wexford 3 - 3 Longford Town — rezultat
02.10.2026 18:45 • Irska - Prva divizija
Mečevi iz lige Irska - Prva divizija
Tabele Irska - Prva divizija
First Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 35 | 23 | 5 | 7 | 73 | 34 | 39 | 3.1 | 74 |
| 2 | Bray Wanderers | 35 | 15 | 9 | 11 | 67 | 51 | 16 | 3.4 | 54 |
| 3 | UCD | 35 | 15 | 8 | 12 | 62 | 49 | 13 | 3.2 | 53 |
| 4 | Kerry | 35 | 14 | 9 | 12 | 44 | 40 | 4 | 2.4 | 51 |
| 5 | Longford Town | 35 | 13 | 10 | 12 | 48 | 46 | 2 | 2.7 | 49 |
| 6 | Cobh Ramblers | 35 | 14 | 7 | 14 | 46 | 52 | -6 | 2.8 | 49 |
| 7 | Athlone Town | 35 | 13 | 9 | 13 | 42 | 42 | 0 | 2.4 | 48 |
| 8 | Wexford | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 53 | -11 | 2.7 | 42 |
| 9 | Treaty United | 35 | 10 | 9 | 16 | 35 | 53 | -18 | 2.5 | 39 |
| 10 | Finn Harps | 35 | 6 | 7 | 22 | 31 | 70 | -39 | 2.9 | 25 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 18 | 15 | 0 | 3 | 47 | 18 | 29 | 3.6 | 45 |
| 2 | Bray Wanderers | 18 | 10 | 6 | 2 | 44 | 23 | 21 | 3.7 | 36 |
| 3 | UCD | 18 | 10 | 3 | 5 | 37 | 23 | 14 | 3.3 | 33 |
| 4 | Athlone Town | 18 | 9 | 6 | 3 | 25 | 17 | 8 | 2.3 | 33 |
| 5 | Kerry | 17 | 9 | 5 | 3 | 23 | 14 | 9 | 2.2 | 32 |
| 6 | Longford Town | 17 | 9 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 2.5 | 29 |
| 7 | Wexford | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | 25 | 1 | 3 | 28 |
| 8 | Cobh Ramblers | 18 | 6 | 7 | 5 | 24 | 20 | 4 | 2.4 | 25 |
| 9 | Treaty United | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 22 | -3 | 2.4 | 22 |
| 10 | Finn Harps | 17 | 4 | 4 | 9 | 14 | 27 | -13 | 2.4 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 | 16 | 10 | 2.5 | 29 |
| 2 | Cobh Ramblers | 17 | 8 | 0 | 9 | 22 | 32 | -10 | 3.2 | 24 |
| 3 | UCD | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 | 26 | -1 | 3 | 20 |
| 4 | Longford Town | 18 | 4 | 8 | 6 | 23 | 29 | -6 | 2.9 | 20 |
| 5 | Kerry | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 | 26 | -5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Bray Wanderers | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | 28 | -5 | 3 | 18 |
| 7 | Treaty United | 18 | 4 | 5 | 9 | 16 | 31 | -15 | 2.6 | 17 |
| 8 | Athlone Town | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | 25 | -8 | 2.5 | 15 |
| 9 | Wexford | 18 | 3 | 5 | 10 | 16 | 28 | -12 | 2.4 | 14 |
| 10 | Finn Harps | 18 | 2 | 3 | 13 | 17 | 43 | -26 | 3.3 | 9 |
Forma i statistika timova
Wexford Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Kerry | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Cobh Ramblers | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Finn Harps | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Treaty United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.08.2026 | Cork City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Athlone Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 07.08.2026 | UCD | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 03.08.2026 | Bray Wanderers | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 31.07.2026 | Cobh Ramblers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Longford Town | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Longford Town Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Cork City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.09.2026 | Finn Harps | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Treaty United | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 05.09.2026 | Kerry | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Cobh Ramblers | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Bray Wanderers | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Bohemians | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Athlone Town | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.08.2026 | Finn Harps | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Treaty United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | First Division | Longford Town | 1-2 (0-1) | Wexford | P | O |
| 08.05.2026 | First Division | Wexford | 1-2 (0-1) | Longford Town | I | O |
| 21.03.2026 | First Division | Longford Town | 2-0 (1-0) | Wexford | I | U |
| 30.08.2025 | First Division | Longford Town | 2-2 (2-0) | Wexford | N | O |
| 20.06.2025 | First Division | Wexford | 0-1 (0-1) | Longford Town | I | U |
| 03.05.2025 | First Division | Longford Town | 2-1 (0-0) | Wexford | I | O |
| 08.04.2025 | First Division | Wexford | 3-1 (1-0) | Longford Town | P | O |
| 21.09.2024 | First Division | Longford Town | 3-0 (1-0) | Wexford | I | O |
| 03.06.2024 | First Division | Wexford | 2-2 (0-0) | Longford Town | N | O |
| 27.04.2024 | First Division | Longford Town | 1-2 (0-2) | Wexford | P | O |
| 16.04.2024 | First Division | Wexford | 2-2 (0-0) | Longford Town | N | O |
| 25.09.2023 | First Division | Wexford | 2-0 (1-0) | Longford Town | P | U |
| 01.07.2023 | First Division | Longford Town | 2-1 (1-1) | Wexford | I | O |
| 19.05.2023 | First Division | Wexford | 0-3 (0-2) | Longford Town | I | O |
| 15.04.2023 | First Division | Longford Town | 1-2 (0-0) | Wexford | P | O |
| 20.08.2022 | First Division | Longford Town | 1-0 (1-0) | Wexford | I | U |
| 24.06.2022 | First Division | Wexford | 2-1 (0-0) | Longford Town | P | O |
| 07.05.2022 | First Division | Longford Town | 2-1 (1-1) | Wexford | I | O |
| 18.03.2022 | First Division | Wexford | 0-3 (0-2) | Longford Town | I | O |
| 27.10.2020 | First Division | Wexford | 2-1 (0-1) | Longford Town | P | O |
| 31.08.2020 | First Division | Longford Town | 3-1 (1-0) | Wexford | I | O |
| 30.08.2019 | First Division | Wexford | 0-2 (0-1) | Longford Town | I | U |
| 08.06.2019 | First Division | Longford Town | 1-0 (0-0) | Wexford | I | U |
| 05.04.2019 | First Division | Wexford | 1-2 (1-0) | Longford Town | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 95.4% | 92.0% | 91.8% | 91.9% | 91.7% | 92.0% |
| 1 | 1.86 1.1% | 1.87 1.6% | 1.90 5.6% | 1.95 4.3% | 1.89 6.2% | 1.93 7.2% | 1.90 6.7% |
| X | 4.18 16.8% | 4.21 17.6% | 3.75 7.1% | 3.65 4.3% | 3.77 6.8% | 3.60 2.9% | 3.75 8.7% |
| 2 | 3.60 2.0% | 3.62 2.5% | 3.40 16.0% | 3.30 4.3% | 3.40 17.3% | 3.40 15.0% | 3.40 12.8% |
| 0-2 | 2.34 19.4% | 2.34 19.4% | 2.35 17.5% | 2.25 11.4% | 2.23 9.3% | 2.30 13.3% | 2.32 16.0% |
| 3+ | 1.58 8.1% | 1.58 8.1% | 1.53 10.0% | 1.55 9.4% | 1.58 6.5% | 1.55 8.8% | 1.53 10.0% |
| 4+ | 2.35 16.4% | 2.35 16.4% | 2.40 15.8% | 2.35 14.5% | 2.34 0.0% | 2.40 12.7% | 2.40 15.8% |
| GG | 1.53 6.7% | 1.53 6.7% | 1.50 10.7% | 1.53 7.3% | 1.48 10.8% | 1.49 12.4% | 1.50 10.2% |
| NG | 2.31 10.0% | 2.31 10.0% | 2.40 17.1% | 2.32 9.4% | 2.46 18.3% | 2.40 20.0% | 2.40 15.9% |
| I2+ | 2.28 5.0% | 2.28 5.0% | 2.30 11.5% | 2.25 8.9% | 2.27 12.0% | 2.30 11.5% | 2.30 11.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice