Hapoel Petah Tikva 1 - 1 Maccabi Netanya — rezultat
10.10.2026 16:15 • Izrael - Ligat Haal
Mečevi iz lige Izrael - Ligat Haal
Tabele Izrael - Ligat Haal
Ligat Ha'al
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | 12 | 4 | 16 |
| 2 | Maccabi Haifa | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 8 | 8 | 4 | 15 |
| 3 | Hapoel Tel Aviv | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.2 | 13 |
| 4 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 6 | Hapoel Haifa | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 7 | Hapoel Katamon | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 16 | -3 | 4.8 | 7 |
| 8 | Maccabi Netanya | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 6 |
| 9 | Maccabi Petah Tikva | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 6 |
| 10 | Bnei Sakhnin | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 11 | Hapoel Petah Tikva | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 13 | Hapoel Ramat Gan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 3 |
| 14 | Ironi Tiberias | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 1* |
* Ironi Tiberias: −6 bodova — IFA oduzimanje bodova 2026/27 - Ironi Tiberias
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 3.3 | 9 |
| 2 | Maccabi Haifa | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 9 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 4 | Hapoel Haifa | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 7 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 10 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 12 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 13 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Netanya | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 5 | 9 |
| 2 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 3 | Maccabi Haifa | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 5 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 6 | Maccabi Netanya | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 9 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 10 | Hapoel Haifa | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 11 | Bnei Sakhnin | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 13 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Hapoel Petah Tikva Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Hapoel Tel Aviv | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Hapoel Beer Sheva | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Maccabi Haifa | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Hapoel Katamon | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Ironi Tiberias | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Maccabi Tel Aviv | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.05.2026 | Beitar Jerusalem | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Maccabi Haifa | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.05.2026 | Hapoel Tel Aviv | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Hapoel Beer Sheva | H | 2-4 (0-3) | I | O |
Maccabi Netanya Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Maccabi Tel Aviv | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 14.09.2026 | Hapoel Ramat Gan | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Hapoel Haifa | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Beitar Jerusalem | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 24.08.2026 | Bnei Sakhnin | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.05.2026 | Maccabi Bnei Raina | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Hapoel Haifa | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.05.2026 | Ironi Tiberias | A | 4-3 (1-1) | I | O |
| 04.05.2026 | Hapoel Katamon | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Ironi Kiryat Shmona | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 0-2 (0-1) | Hapoel Petah Tikva | P | U |
| 13.09.2025 | Ligat Ha'al | Hapoel Petah Tikva | 3-1 (2-0) | Maccabi Netanya | P | O |
| 29.07.2025 | Toto Cup Ligat Al | Hapoel Petah Tikva | 2-3 (1-0) | Maccabi Netanya | I | O |
| 19.05.2024 | Ligat Ha'al | Hapoel Petah Tikva | 1-3 (0-2) | Maccabi Netanya | I | O |
| 13.01.2024 | Ligat Ha'al | Hapoel Petah Tikva | 2-0 (2-0) | Maccabi Netanya | P | U |
| 17.09.2023 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 4-1 (2-0) | Hapoel Petah Tikva | I | O |
| 16.12.2021 | State Cup | Hapoel Petah Tikva | 0-1 (0-0) | Maccabi Netanya | I | U |
| 08.05.2017 | Liga Leumit | Hapoel Petah Tikva | 1-1 (0-0) | Maccabi Netanya | N | U |
| 26.12.2016 | Liga Leumit | Maccabi Netanya | 2-1 (1-0) | Hapoel Petah Tikva | I | O |
| 22.08.2016 | Liga Leumit | Hapoel Petah Tikva | 0-0 (0-0) | Maccabi Netanya | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 92.5% | 92.4% | 92.8% | 92.7% | 91.8% |
| 1 | 3.83 5.2% | 3.83 5.7% | 3.80 9.5% | 3.90 2.5% | 4.00 0.7% | 3.90 0.0% | 3.75 9.6% |
| X | 3.72 9.7% | 3.72 10.1% | 3.60 1.4% | 3.70 0.0% | 3.59 1.1% | 3.75 0.0% | 3.55 4.1% |
| 2 | 1.82 2.2% | 1.82 2.2% | 1.85 5.7% | 1.80 5.3% | 1.82 0.6% | 1.80 0.0% | 1.85 10.8% |
| 0-2 | 2.06 3.3% | 2.06 3.3% | 2.10 0.9% | 2.07 0.0% | 2.08 1.4% | 2.06 0.0% | 2.07 3.7% |
| 3+ | 1.70 1.2% | 1.70 1.2% | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | 1.67 1.2% | 1.68 0.0% | 1.67 3.7% |
| 4+ | 2.66 1.1% | 2.66 1.1% | 2.80 1.8% | 2.67 0.0% | - | 2.70 0.0% | 2.75 5.0% |
| GG | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.63 1.2% | 1.66 0.6% | 1.64 0.6% | 1.66 0.0% | 1.63 0.0% |
| NG | 2.14 0.0% | 2.14 0.0% | 2.20 2.3% | 2.10 1.4% | 2.13 0.9% | 2.10 0.0% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.47 2.5% | 2.47 2.5% | 2.60 2.0% | 2.45 1.2% | 2.55 1.2% | 2.55 0.0% | 2.55 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice