Hapoel Ramat Gan 0 - 4 Beitar Jerusalem — rezultat
11.10.2026 17:15 • Izrael - Ligat Haal
Mečevi iz lige Izrael - Ligat Haal
Tabele Izrael - Ligat Haal
Ligat Ha'al
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | 12 | 4 | 16 |
| 2 | Maccabi Haifa | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 8 | 8 | 4 | 15 |
| 3 | Hapoel Tel Aviv | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.2 | 13 |
| 4 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 6 | Hapoel Haifa | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 7 | Hapoel Katamon | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 16 | -3 | 4.8 | 7 |
| 8 | Maccabi Netanya | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 6 |
| 9 | Maccabi Petah Tikva | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 6 |
| 10 | Bnei Sakhnin | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 11 | Hapoel Petah Tikva | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 13 | Hapoel Ramat Gan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 3 |
| 14 | Ironi Tiberias | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 1* |
* Ironi Tiberias: −6 bodova — IFA oduzimanje bodova 2026/27 - Ironi Tiberias
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 3.3 | 9 |
| 2 | Maccabi Haifa | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 9 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 4 | Hapoel Haifa | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 7 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 10 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 12 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 13 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Netanya | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 5 | 9 |
| 2 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 3 | Maccabi Haifa | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 5 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 6 | Maccabi Netanya | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 9 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 10 | Hapoel Haifa | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 11 | Bnei Sakhnin | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 13 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Hapoel Ramat Gan Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Bnei Sakhnin | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Maccabi Netanya | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Hapoel Tel Aviv | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Hapoel Beer Sheva | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Maccabi Haifa | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.05.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 15.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 08.05.2026 | Maccabi Herzliya | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 05.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Beitar Jerusalem Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hapoel Haifa | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 15.09.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Bnei Sakhnin | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.09.2026 | Hapoel Tel Aviv | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Maccabi Netanya | H | 1-4 (0-0) | I | O |
| 13.08.2026 | Austria Vienna | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 06.08.2026 | Austria Vienna | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.07.2026 | AEK Larnaca | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 23.07.2026 | AEK Larnaca | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Hapoel Tel Aviv | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 93.4% | 91.9% | 92.7% | 92.5% | 91.7% |
| 1 | 5.36 6.1% | 5.36 5.1% | 5.20 0.0% | 4.90 2.1% | 5.15 1.0% | 5.65 5.0% | 5.05 6.3% |
| X | 4.50 5.9% | 4.50 6.6% | 4.45 0.0% | 4.35 2.4% | 4.60 0.2% | 4.00 11.1% | 4.35 4.8% |
| 2 | 1.49 3.2% | 1.49 3.9% | 1.53 0.0% | 1.53 2.7% | 1.50 0.7% | 1.53 5.5% | 1.51 0.7% |
| 0-2 | 2.52 0.8% | 2.52 0.8% | 2.70 0.0% | 2.55 3.2% | - | 2.55 3.2% | 2.65 3.9% |
| 3+ | 1.41 6.0% | 1.41 6.0% | 1.42 2.1% | 1.45 2.0% | - | 1.45 2.0% | 1.42 1.4% |
| 4+ | 2.14 1.4% | 2.14 1.4% | 2.15 0.0% | 2.12 3.6% | 2.12 0.5% | 2.15 2.3% | 2.12 2.8% |
| GG | 1.54 3.1% | 1.54 3.1% | 1.53 0.0% | 1.57 1.3% | 1.53 0.0% | 1.55 2.5% | 1.53 0.0% |
| NG | 2.32 4.0% | 2.32 4.0% | 2.38 0.0% | 2.27 2.3% | 2.35 0.0% | 2.30 4.5% | 2.35 2.2% |
| I2+ | 2.06 1.9% | 2.06 1.9% | 2.15 0.0% | 2.07 2.4% | 2.12 0.5% | 2.15 2.3% | 2.12 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice