Maccabi Netanya 0 - 0 Bnei Sakhnin — rezultat
24.08.2026 17:00 • Izrael - Ligat Haal
Mečevi iz lige Izrael - Ligat Haal
Tabele Izrael - Ligat Haal
Ligat Ha'al
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | 12 | 4 | 16 |
| 2 | Maccabi Haifa | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 8 | 8 | 4 | 15 |
| 3 | Hapoel Tel Aviv | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.2 | 13 |
| 4 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 6 | Hapoel Haifa | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 7 | Hapoel Katamon | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 16 | -3 | 4.8 | 7 |
| 8 | Maccabi Netanya | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 6 |
| 9 | Maccabi Petah Tikva | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 6 |
| 10 | Bnei Sakhnin | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 11 | Hapoel Petah Tikva | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 13 | Hapoel Ramat Gan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 3 |
| 14 | Ironi Tiberias | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 1* |
* Ironi Tiberias: −6 bodova — IFA oduzimanje bodova 2026/27 - Ironi Tiberias
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 3.3 | 9 |
| 2 | Maccabi Haifa | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 9 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 4 | Hapoel Haifa | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 7 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 10 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 12 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 13 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Netanya | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 5 | 9 |
| 2 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 3 | Maccabi Haifa | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 5 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 6 | Maccabi Netanya | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 9 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 10 | Hapoel Haifa | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 11 | Bnei Sakhnin | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 13 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Maccabi Netanya Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | Maccabi Bnei Raina | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Hapoel Haifa | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.05.2026 | Ironi Tiberias | A | 4-3 (1-1) | I | O |
| 04.05.2026 | Hapoel Katamon | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Ironi Kiryat Shmona | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Bnei Sakhnin | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Ashdod | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Hapoel Haifa | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Ashdod | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 23.02.2026 | Beitar Jerusalem | H | 2-8 (2-5) | I | O |
Bnei Sakhnin Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | Hapoel Haifa | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 13.05.2026 | Ironi Kiryat Shmona | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.05.2026 | Hapoel Katamon | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.05.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.04.2026 | Ashdod | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Maccabi Netanya | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Ironi Tiberias | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Ironi Kiryat Shmona | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Hapoel Tel Aviv | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 3-0 (2-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 17.01.2026 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 2-1 (0-1) | Maccabi Netanya | I | O |
| 05.10.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 1-2 (0-1) | Bnei Sakhnin | I | O |
| 11.01.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 4-0 (2-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 30.09.2024 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-0 (1-0) | Maccabi Netanya | I | U |
| 30.01.2024 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 0-1 (0-0) | Bnei Sakhnin | I | U |
| 02.12.2023 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-1 (0-1) | Maccabi Netanya | N | U |
| 13.08.2023 | Toto Cup Ligat Al | Bnei Sakhnin | 0-3 (0-1) | Maccabi Netanya | P | O |
| 07.01.2023 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 0-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 10.09.2022 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-0 (0-0) | Maccabi Netanya | N | U |
| 10.05.2022 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 3-0 (1-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 10.04.2022 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-1 (0-0) | Maccabi Netanya | N | U |
| 17.01.2022 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 1-0 (1-0) | Bnei Sakhnin | P | U |
| 02.10.2021 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-3 (1-2) | Maccabi Netanya | P | O |
| 04.04.2021 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 0-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 06.01.2021 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-1 (0-1) | Maccabi Netanya | P | U |
| 14.09.2020 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 7-0 (4-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 25.12.2018 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-2 (0-2) | Maccabi Netanya | P | U |
| 01.09.2018 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 1-1 (1-1) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 11.02.2018 | Ligat Ha'al | Maccabi Netanya | 1-1 (1-0) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 28.10.2017 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-0 (0-0) | Maccabi Netanya | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.1% | 92.7% | 92.3% | 92.9% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 1.64 8.4% | 1.65 7.8% | 1.65 7.3% | 1.65 4.1% | 1.66 6.7% | 1.63 4.1% | 1.67 4.6% |
| X | 3.92 2.0% | 3.88 3.0% | 3.85 8.5% | 3.85 2.7% | 3.72 4.5% | 3.85 2.7% | 3.65 5.8% |
| 2 | 4.86 22.7% | 4.76 20.2% | 4.70 9.3% | 4.60 21.1% | 4.86 13.6% | 4.85 9.0% | 4.60 13.6% |
| 0-2 | 1.97 2.6% | 1.97 2.6% | 1.98 1.0% | 1.97 0.0% | 1.96 2.5% | 1.97 0.0% | 1.98 0.5% |
| 3+ | 1.79 1.6% | 1.79 1.6% | 1.78 2.9% | 1.75 0.0% | 1.76 2.3% | 1.75 0.0% | 1.74 1.8% |
| 4+ | 2.83 2.4% | 2.88 0.7% | 3.05 3.4% | 2.85 0.7% | 3.01 3.4% | 2.90 0.0% | 2.95 2.4% |
| GG | 1.77 0.6% | 1.77 0.6% | 1.80 5.9% | 1.77 1.7% | 1.78 5.3% | 1.77 2.9% | 1.75 3.6% |
| NG | 1.94 1.5% | 1.94 1.5% | 1.95 4.9% | 1.95 1.0% | 1.93 5.9% | 1.95 2.5% | 1.96 3.9% |
| I2+ | 2.59 1.5% | 2.62 0.4% | 2.70 1.9% | 2.52 1.2% | 2.68 2.3% | 2.70 0.0% | 2.65 1.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice