Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Bnei Sakhnin — rezultat
10.10.2026 16:30 • Izrael - Ligat Haal
Mečevi iz lige Izrael - Ligat Haal
Tabele Izrael - Ligat Haal
Ligat Ha'al
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | 12 | 4 | 16 |
| 2 | Maccabi Haifa | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 8 | 8 | 4 | 15 |
| 3 | Hapoel Tel Aviv | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.2 | 13 |
| 4 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 6 | Hapoel Haifa | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 7 | Hapoel Katamon | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 16 | -3 | 4.8 | 7 |
| 8 | Maccabi Netanya | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 6 |
| 9 | Maccabi Petah Tikva | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 6 |
| 10 | Bnei Sakhnin | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 11 | Hapoel Petah Tikva | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 13 | Hapoel Ramat Gan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 3 |
| 14 | Ironi Tiberias | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 1* |
* Ironi Tiberias: −6 bodova — IFA oduzimanje bodova 2026/27 - Ironi Tiberias
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 3.3 | 9 |
| 2 | Maccabi Haifa | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 9 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 4 | Hapoel Haifa | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 7 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 10 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 12 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 13 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Netanya | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 5 | 9 |
| 2 | Hapoel Beer Sheva | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 3 | Maccabi Haifa | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | Beitar Jerusalem | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 5 | Hapoel Katamon | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 6 | Maccabi Netanya | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Maccabi Petah Tikva | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 9 | Ironi Tiberias | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 10 | Hapoel Haifa | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 11 | Bnei Sakhnin | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 12 | Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 13 | Hapoel Petah Tikva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Hapoel Ramat Gan | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Maccabi Tel Aviv Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Maccabi Netanya | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.09.2026 | Hapoel Tel Aviv | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 07.09.2026 | Hapoel Beer Sheva | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 31.08.2026 | Maccabi Haifa | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 27.08.2026 | FC Lugano | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Hapoel Katamon | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 20.08.2026 | FC Lugano | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 13.08.2026 | CSKA Sofia | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 06.08.2026 | CSKA Sofia | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 30.07.2026 | Sheriff Tiraspol | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Bnei Sakhnin Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Hapoel Haifa | A | 3-1 (3-1) | I | O |
| 07.09.2026 | Beitar Jerusalem | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 24.08.2026 | Maccabi Netanya | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.05.2026 | Hapoel Haifa | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 13.05.2026 | Ironi Kiryat Shmona | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.05.2026 | Hapoel Katamon | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.05.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.04.2026 | Ashdod | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (30 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 1-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | U |
| 28.09.2025 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-0 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | N | U |
| 16.02.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 3-1 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 10.11.2024 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-4 (0-2) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 18.08.2024 | Toto Cup Ligat Al | Maccabi Tel Aviv | 2-1 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 06.05.2024 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-1 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | N | U |
| 30.03.2024 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 2-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | U |
| 10.02.2024 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 1-1 (0-1) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 10.12.2023 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 2-3 (0-1) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 20.08.2023 | Toto Cup Ligat Al | Bnei Sakhnin | 1-5 (0-1) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 04.02.2023 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 1-1 (0-1) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 03.01.2023 | State Cup | Maccabi Tel Aviv | 5-0 (3-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 15.10.2022 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-1 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | P | U |
| 30.04.2022 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-0 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | I | U |
| 19.03.2022 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 0-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 22.12.2021 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 1-1 (1-1) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 29.08.2021 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 3-1 (1-1) | Maccabi Tel Aviv | I | O |
| 06.02.2021 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 1-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | U |
| 08.11.2020 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-2 (0-1) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 22.08.2020 | Toto Cup Ligat Al | Bnei Sakhnin | 0-2 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | P | U |
| 26.02.2019 | State Cup | Maccabi Tel Aviv | 0-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | N | U |
| 11.02.2019 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-0 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | N | U |
| 06.02.2019 | State Cup | Bnei Sakhnin | 1-4 (0-3) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 03.11.2018 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 3-0 (1-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 01.01.2018 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-1 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | P | U |
| 09.09.2017 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 2-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | U |
| 25.04.2017 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 1-3 (0-0) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
| 18.03.2017 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 3-0 (0-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 22.01.2017 | Ligat Ha'al | Maccabi Tel Aviv | 2-1 (1-0) | Bnei Sakhnin | P | O |
| 21.09.2016 | Ligat Ha'al | Bnei Sakhnin | 0-3 (0-1) | Maccabi Tel Aviv | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.1% | 92.1% | 93.0% | 91.8% | 93.1% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 1.12 0.0% | 1.12 0.0% | 1.15 0.0% | 1.15 1.7% | 1.14 0.9% | 1.15 1.7% | 1.14 0.9% |
| X | 7.30 1.4% | 7.30 1.4% | 7.00 1.4% | 7.30 9.0% | 7.20 3.6% | 7.25 7.4% | 6.85 4.6% |
| 2 | 18.00 12.5% | 18.00 12.5% | 16.00 0.0% | 12.00 0.0% | 17.10 5.6% | 13.80 6.2% | 15.25 7.0% |
| 0-2 | 2.52 0.0% | 2.52 0.0% | 2.70 1.9% | 2.70 5.9% | - | 2.75 7.8% | 2.65 1.9% |
| 3+ | 1.41 0.0% | 1.41 0.0% | 1.42 2.1% | 1.41 2.8% | - | 1.40 3.4% | 1.41 0.7% |
| 4+ | 2.12 1.9% | 2.12 1.9% | 2.12 1.4% | 2.02 6.0% | 2.12 1.4% | 2.05 4.7% | 2.10 0.9% |
| GG | 2.30 4.5% | 2.30 4.5% | 2.30 3.4% | 2.15 0.0% | 2.37 0.9% | 2.05 2.5% | 2.32 1.3% |
| NG | 1.55 3.1% | 1.55 3.1% | 1.53 2.0% | 1.63 0.0% | 1.49 0.7% | 1.69 1.7% | 1.52 2.0% |
| I2+ | 2.16 0.0% | 2.16 0.0% | 2.12 1.4% | 2.00 2.4% | 2.11 0.9% | 2.05 4.7% | 2.10 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice