Cape Town City 1 - 1 Leicesterfield — rezultat
02.09.2026 13:00 • Juzna Afrika - 1. divizija
Tabele Juzna Afrika - 1. divizija
1st Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 14 |
| 2 | Casric Stars | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 3 | Cape Town City | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Highbury | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 5 | Gomora United FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 6 | Leicesterfield | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 7 | Hope FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 10 |
| 8 | Hungry Lions | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 9 | University of Pretoria | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Lerumo Lions | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Upington City | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 12 | Midlands Wanderers | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 13 | NWU FC | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | Orbit College | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 3 |
| 15 | The Bees | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | Venda FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Casric Stars | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Hungry Lions | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Cape Town City | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 4 | Leicesterfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Hope FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Gomora United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 7 | Magesi | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 9 | Highbury | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 13 | The Bees | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Orbit College | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Venda FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Highbury | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | Gomora United FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Cape Town City | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Leicesterfield | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 6 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hope FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 9 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Casric Stars | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 12 | Hungry Lions | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 14 | Orbit College | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 15 | Venda FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | The Bees | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Cape Town City Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Casric Stars | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 10.06.2026 | Magesi | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.06.2026 | Milford FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Magesi | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.05.2026 | Milford FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.05.2026 | Leicesterfield | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 10.05.2026 | Baroka FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Gomora United FC | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | The Bees | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Kruger United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Leicesterfield Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Orbit College | H | 1-0 | P | U |
| 17.05.2026 | Cape Town City | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 10.05.2026 | The Bees | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Venda FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Casric Stars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.04.2026 | Lerumo Lions | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Highbury | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Baroka FC | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 07.04.2026 | Hungry Lions | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 21.03.2026 | Gomora United FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 1st Division | Leicesterfield | 2-4 (1-2) | Cape Town City | P | O |
| 01.10.2025 | 1st Division | Cape Town City | 0-1 (0-1) | Leicesterfield | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.8% | 91.6% | 90.2% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 1.57 1.9% | 1.57 1.9% | 1.63 1.9% | 1.61 3.2% | 1.64 1.9% | 1.60 3.2% | 1.64 2.5% |
| X | 3.38 3.4% | 3.38 3.4% | 3.25 1.5% | 3.50 2.8% | 3.26 1.2% | 3.50 4.1% | 3.25 0.0% |
| 2 | 5.91 1.5% | 5.91 1.5% | 5.20 2.8% | 5.40 4.4% | 5.20 2.8% | 5.60 4.3% | 5.20 1.0% |
| 0-2 | 1.56 0.0% | 1.56 0.0% | 1.53 0.0% | 1.52 1.3% | 1.54 0.0% | 1.55 0.0% | 1.53 0.0% |
| 3+ | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | 2.30 1.3% | 2.28 0.4% | 2.30 0.0% | 2.25 1.4% |
| 4+ | 4.15 1.2% | 4.15 1.2% | 4.40 1.1% | 4.10 2.5% | 4.48 0.7% | 4.35 0.0% | 4.40 1.1% |
| GG | 2.20 1.8% | 2.20 1.8% | 2.25 0.0% | 2.27 4.2% | 2.26 2.2% | 2.25 0.0% | 2.25 1.3% |
| NG | 1.57 1.3% | 1.57 1.3% | 1.50 0.0% | 1.56 2.6% | 1.53 1.3% | 1.55 0.0% | 1.51 0.7% |
| I2+ | 3.28 2.5% | 3.28 2.5% | 3.35 0.0% | 3.30 1.5% | 3.39 0.6% | 3.45 0.0% | 3.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice