Gomora United FC 1 - 0 Venda FC — rezultat
29.08.2026 13:00 • Juzna Afrika - 1. divizija
Tabele Juzna Afrika - 1. divizija
1st Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 14 |
| 2 | Casric Stars | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 3 | Cape Town City | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Highbury | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 5 | Gomora United FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 6 | Leicesterfield | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 7 | Hope FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 10 |
| 8 | Hungry Lions | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 9 | University of Pretoria | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Lerumo Lions | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Upington City | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 12 | Midlands Wanderers | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 13 | NWU FC | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | Orbit College | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 3 |
| 15 | The Bees | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | Venda FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Casric Stars | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Hungry Lions | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Cape Town City | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 4 | Leicesterfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Hope FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Gomora United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 7 | Magesi | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 9 | Highbury | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 13 | The Bees | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Orbit College | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Venda FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Highbury | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | Gomora United FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Cape Town City | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Leicesterfield | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 6 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hope FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 9 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Casric Stars | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 12 | Hungry Lions | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 14 | Orbit College | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 15 | Venda FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | The Bees | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Gomora United FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Hungry Lions | A | 2-2 | N | O |
| 17.05.2026 | Casric Stars | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Kruger United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.05.2026 | Midlands Wanderers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Cape Town City | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Hungry Lions | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.04.2026 | Baroka FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.04.2026 | University of Pretoria | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Milford FC | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.04.2026 | The Bees | H | 1-6 (0-2) | I | O |
Venda FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Lerumo Lions | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Highbury | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Black Leopards | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Leicesterfield | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Midlands Wanderers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.04.2026 | Milford FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | The Bees | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Hungry Lions | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 08.04.2026 | Upington City | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Cape Town City | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | 1st Division | Gomora United FC | 0-0 (0-0) | Venda FC | N | U |
| 30.08.2025 | 1st Division | Venda FC | 2-1 (1-0) | Gomora United FC | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.7% | 91.4% | 90.1% | 92.0% | 90.4% |
| 1 | 2.34 8.6% | 2.34 8.6% | 2.50 0.0% | 2.62 0.0% | 2.53 0.0% | 2.60 0.0% | 2.55 0.0% |
| X | 2.92 8.1% | 2.92 8.1% | 2.80 0.0% | 2.72 0.0% | 2.79 0.0% | 2.75 0.0% | 2.75 0.0% |
| 2 | 3.02 6.3% | 3.02 6.3% | 2.80 0.0% | 2.90 0.7% | 2.81 0.0% | 2.95 0.0% | 2.85 0.0% |
| 0-2 | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.39 0.0% | 1.40 0.0% | 1.41 0.0% | 1.37 0.0% |
| 3+ | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | 2.60 0.0% | 2.62 0.0% | 2.67 0.0% | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% |
| 4+ | 5.10 3.0% | 5.10 3.0% | 5.50 0.0% | 4.80 0.0% | 5.70 0.0% | 5.65 0.0% | 5.90 0.0% |
| GG | 2.13 0.9% | 2.13 0.9% | 2.15 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | 2.25 0.0% |
| NG | 1.61 0.6% | 1.61 0.6% | 1.55 0.0% | 1.62 0.0% | 1.56 0.0% | 1.60 0.0% | 1.51 0.0% |
| I2+ | 3.58 0.0% | 3.58 0.0% | 3.90 0.0% | 3.65 1.4% | 3.96 0.0% | 3.85 0.0% | 3.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice