Orbit College 2 - 2 Highbury — rezultat
10.10.2026 13:30 • Juzna Afrika - 1. divizija
Tabele Juzna Afrika - 1. divizija
1st Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 14 |
| 2 | Casric Stars | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 3 | Cape Town City | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Highbury | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 5 | Gomora United FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 6 | Leicesterfield | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 7 | Hope FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 10 |
| 8 | Hungry Lions | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 9 | University of Pretoria | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Lerumo Lions | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Upington City | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 12 | Midlands Wanderers | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 13 | NWU FC | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | Orbit College | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 3 |
| 15 | The Bees | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | Venda FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Casric Stars | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Hungry Lions | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Cape Town City | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 4 | Leicesterfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Hope FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Gomora United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 7 | Magesi | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 9 | Highbury | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 13 | The Bees | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Orbit College | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Venda FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Highbury | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | Gomora United FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Cape Town City | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Leicesterfield | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 6 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hope FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 9 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Casric Stars | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 12 | Hungry Lions | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 14 | Orbit College | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 15 | Venda FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | The Bees | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Orbit College Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hope FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | FC Cape Town | A | 0-0 | I | U |
| 12.09.2026 | University of Pretoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Lerumo Lions | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Hungry Lions | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Leicesterfield | A | 1-0 | I | U |
| 23.05.2026 | Orlando Pirates | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.05.2026 | Stellenbosch | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Amazulu | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Magesi | A | 1-2 (1-2) | P | O |
Highbury Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Gomora United FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Magesi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.09.2026 | Upington City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Hope FC | H | 1-0 | P | U |
| 22.08.2026 | The Bees | A | 1-2 | P | O |
| 17.05.2026 | Venda FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Hungry Lions | H | 0-4 (0-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Midlands Wanderers | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Lerumo Lions | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.04.2026 | Casric Stars | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | 1st Division | Orbit College | 0-1 (0-0) | Highbury | I | U |
| 14.09.2024 | 1st Division | Highbury | 0-1 (0-0) | Orbit College | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.3% | 91.7% | 90.2% | 91.5% | 90.3% |
| 1 | 2.90 0.0% | 2.90 0.0% | 2.85 1.8% | 2.87 0.0% | 2.81 1.4% | 2.85 0.0% | 2.80 0.0% |
| X | 2.88 0.0% | 2.88 0.0% | 2.80 1.8% | 3.00 0.0% | 2.94 1.0% | 3.00 0.0% | 2.85 0.0% |
| 2 | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% | 2.50 0.0% | 2.45 0.0% | 2.42 0.0% | 2.45 0.0% | 2.50 0.0% |
| 0-2 | 1.42 0.0% | 1.42 0.0% | 1.40 1.4% | 1.43 1.4% | - | 1.45 1.4% | 1.43 0.0% |
| 3+ | 2.49 0.0% | 2.49 0.0% | 2.60 4.0% | 2.52 2.0% | - | 2.55 2.0% | 2.50 0.0% |
| 4+ | 5.10 0.0% | 5.10 0.0% | 5.50 5.8% | 4.65 3.3% | - | 5.15 3.0% | 5.15 0.0% |
| GG | 2.08 0.0% | 2.08 0.0% | 2.15 2.4% | 2.17 2.4% | 2.18 2.8% | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% |
| NG | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | 1.55 1.9% | 1.62 1.2% | 1.57 1.9% | 1.63 0.0% | 1.58 0.0% |
| I2+ | 3.35 0.0% | 3.35 0.0% | 3.85 2.7% | 3.50 0.0% | 3.91 3.4% | 3.80 2.7% | 3.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice