Orbit College 0 - 0 Hungry Lions — rezultat
28.08.2026 17:30 • Juzna Afrika - 1. divizija
Tabele Juzna Afrika - 1. divizija
1st Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 14 |
| 2 | Casric Stars | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 3 | Cape Town City | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Highbury | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 5 | Gomora United FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 6 | Leicesterfield | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 7 | Hope FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 10 |
| 8 | Hungry Lions | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 9 | University of Pretoria | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Lerumo Lions | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Upington City | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 12 | Midlands Wanderers | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 13 | NWU FC | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | Orbit College | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 3 |
| 15 | The Bees | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | Venda FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Casric Stars | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Hungry Lions | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Cape Town City | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 4 | Leicesterfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Hope FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Gomora United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 7 | Magesi | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 9 | Highbury | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 13 | The Bees | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Orbit College | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Venda FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Highbury | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | Gomora United FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Cape Town City | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Leicesterfield | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 6 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hope FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 9 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Casric Stars | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 12 | Hungry Lions | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 14 | Orbit College | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 15 | Venda FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | The Bees | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Orbit College Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Leicesterfield | A | 1-0 | I | U |
| 23.05.2026 | Orlando Pirates | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.05.2026 | Stellenbosch | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Amazulu | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Magesi | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 24.04.2026 | Durban City | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Golden Arrows | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Marumo Gallants | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Kaizer Chiefs | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Siwelele | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Hungry Lions Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Gomora United FC | H | 2-2 | N | O |
| 17.05.2026 | Milford FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Highbury | A | 0-4 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Upington City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2026 | Gomora United FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 22.04.2026 | University of Pretoria | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Cape Town City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Venda FC | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 07.04.2026 | Leicesterfield | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 22.03.2026 | Midlands Wanderers | H | 2-1 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2025 | 1st Division | Hungry Lions | 1-2 (0-1) | Orbit College | P | O |
| 01.09.2024 | 1st Division | Orbit College | 0-2 (0-0) | Hungry Lions | I | U |
| 30.04.2024 | 1st Division | Orbit College | 1-1 (0-1) | Hungry Lions | N | U |
| 03.10.2023 | 1st Division | Hungry Lions | 1-0 (1-0) | Orbit College | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.8% | 91.9% | 90.1% | 91.9% | 90.2% |
| 1 | 2.22 1.4% | 2.22 1.4% | 2.20 0.0% | 2.27 3.2% | 2.26 0.0% | 2.25 0.0% | 2.22 3.3% |
| X | 2.84 6.6% | 2.84 6.6% | 2.85 0.0% | 2.90 4.9% | 2.84 0.0% | 2.90 0.0% | 2.85 3.4% |
| 2 | 3.34 5.4% | 3.34 5.4% | 3.25 0.0% | 3.30 1.5% | 3.17 0.0% | 3.35 0.0% | 3.25 0.0% |
| 0-2 | 1.44 5.9% | 1.44 5.9% | 1.42 0.0% | 1.44 4.6% | 1.43 0.0% | 1.45 0.0% | 1.42 6.6% |
| 3+ | 2.55 10.4% | 2.55 10.4% | 2.55 0.0% | 2.50 7.8% | 2.58 0.0% | 2.55 0.0% | 2.55 11.8% |
| 4+ | 4.90 12.6% | 4.90 12.6% | 5.35 0.0% | 4.55 9.6% | 5.40 0.0% | 5.15 0.0% | 5.35 18.9% |
| GG | 2.09 6.6% | 2.09 6.6% | 2.15 0.0% | 2.15 4.9% | 2.16 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 7.5% |
| NG | 1.63 5.8% | 1.63 5.8% | 1.55 0.0% | 1.63 3.6% | 1.58 0.0% | 1.60 0.0% | 1.55 6.1% |
| I2+ | 3.58 7.2% | 3.58 7.2% | 3.80 0.0% | 3.55 6.0% | 3.84 0.0% | 3.80 0.0% | 3.80 11.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice