Amazulu 1 - 1 Orlando Pirates — rezultat
12.08.2026 17:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Amazulu Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Sekhukhune United | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 01.08.2026 | Stellenbosch | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Durban City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Kaizer Chiefs | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Orbit College | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Golden Arrows | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Chippa United | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Orlando Pirates | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Siwelele | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Sekhukhune United | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Orlando Pirates Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Durban City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.08.2026 | Milford FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Orbit College | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.05.2026 | Durban City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Magesi | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.05.2026 | Stellenbosch | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 26.04.2026 | Kaizer Chiefs | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Amazulu | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Richards Bay | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 07.04.2026 | Golden Arrows | H | 5-0 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 3-0 (2-0) | Amazulu | I | O |
| 03.02.2026 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-2 (0-1) | Orlando Pirates | I | U |
| 24.05.2025 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-1 (0-0) | Orlando Pirates | N | U |
| 25.10.2024 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 2-1 (2-0) | Amazulu | I | O |
| 20.04.2024 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 1-0 (0-0) | Amazulu | I | U |
| 13.04.2024 | Cup | Amazulu | 2-4 (1-1) | Orlando Pirates | I | O |
| 24.10.2023 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-0 (0-0) | Orlando Pirates | N | U |
| 20.05.2023 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-4 (0-3) | Orlando Pirates | I | O |
| 05.11.2022 | 8 Cup | Orlando Pirates | 1-0 (1-0) | Amazulu | I | U |
| 14.10.2022 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 1-1 (1-1) | Amazulu | N | U |
| 06.02.2022 | Cup | Orlando Pirates | 1-0 (0-0) | Amazulu | I | U |
| 23.12.2021 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 2-1 (1-1) | Amazulu | I | O |
| 08.12.2021 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-1 (1-1) | Orlando Pirates | N | U |
| 27.05.2021 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 1-0 (0-0) | Amazulu | I | U |
| 24.10.2020 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-1 (1-1) | Orlando Pirates | N | U |
| 25.01.2020 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 1-0 (0-0) | Amazulu | I | U |
| 20.08.2019 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-0 (0-0) | Orlando Pirates | N | U |
| 23.02.2019 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 4-1 (3-1) | Amazulu | I | O |
| 03.11.2018 | League Cup | Amazulu | 1-1 (1-1) | Orlando Pirates | N | U |
| 06.10.2018 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-1 (0-1) | Orlando Pirates | N | U |
| 15.04.2018 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-2 (1-1) | Orlando Pirates | I | O |
| 09.12.2017 | Premier Soccer League | Orlando Pirates | 1-1 (1-1) | Amazulu | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.7% | 92.1% | 91.9% | 92.6% | 92.1% |
| 1 | 6.80 4.2% | 6.80 0.6% | 6.80 17.2% | 6.30 1.6% | 5.90 1.7% | 6.70 2.3% | 5.90 4.1% |
| X | 3.30 10.3% | 3.30 7.0% | 3.45 1.4% | 3.50 5.4% | 3.28 6.8% | 3.50 4.1% | 3.30 8.3% |
| 2 | 1.54 1.3% | 1.54 2.7% | 1.53 3.2% | 1.56 2.6% | 1.63 3.2% | 1.55 1.3% | 1.63 5.8% |
| 0-2 | 1.46 13.6% | 1.46 11.5% | 1.48 9.2% | 1.47 10.9% | 1.50 8.5% | 1.45 11.0% | 1.45 12.1% |
| 3+ | 2.52 16.7% | 2.52 19.4% | 2.45 15.6% | 2.50 17.9% | 2.54 19.8% | 2.55 18.6% | 2.55 21.4% |
| 4+ | 4.80 10.6% | 4.80 29.0% | 4.95 23.8% | 4.85 29.3% | 5.30 32.5% | 5.15 28.8% | 5.30 34.2% |
| GG | 2.51 12.1% | 2.51 15.7% | 2.65 20.5% | 2.60 17.1% | 2.57 16.3% | 2.60 23.8% | 2.60 15.6% |
| NG | 1.46 11.5% | 1.46 8.8% | 1.40 11.4% | 1.44 9.4% | 1.43 8.9% | 1.44 13.3% | 1.43 7.7% |
| I2+ | 3.50 8.0% | 3.50 15.9% | 3.65 14.1% | 3.45 18.2% | 3.80 19.5% | 3.80 18.8% | 3.80 20.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice