Richards Bay 1 - 4 Mamelodi Sundowns — rezultat
13.10.2026 17:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Richards Bay Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Sekhukhune United | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Milford FC | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Amazulu | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 26.08.2026 | Kaizer Chiefs | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 15.08.2026 | Durban City | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Chippa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Polokwane City | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Magesi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.05.2026 | Sekhukhune United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Marumo Gallants | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Mamelodi Sundowns Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Orlando Pirates | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Al-Ahli Jeddah | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Chippa United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.09.2026 | Siwelele | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Golden Arrows | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Milford FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Golden Arrows | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Amazulu | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Golden Arrows | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.08.2026 | Marumo Gallants | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-0 (0-0) | Mamelodi Sundowns | N | U |
| 27.09.2025 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 4-1 (3-1) | Richards Bay | I | O |
| 03.08.2025 | 8 Cup | Mamelodi Sundowns | 4-0 (2-0) | Richards Bay | I | O |
| 30.04.2025 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 3-0 (2-0) | Richards Bay | I | O |
| 28.12.2024 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-2 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 02.04.2024 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 1-0 (0-0) | Richards Bay | I | U |
| 23.08.2023 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-1 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 25.04.2023 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 1-0 (1-0) | Richards Bay | I | U |
| 07.02.2023 | Cup | Mamelodi Sundowns | 3-2 (1-1) | Richards Bay | I | O |
| 06.01.2023 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-2 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 04.02.2022 | Cup | Richards Bay | 0-4 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.9% | 91.9% | 91.7% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 11.10 42.3% | 11.10 42.3% | 11.00 22.2% | 9.90 39.4% | 11.10 7.8% | 11.75 17.5% | 11.10 38.8% |
| X | 4.90 21.0% | 4.90 21.0% | 4.90 11.4% | 5.55 32.1% | 4.84 9.0% | 5.50 15.8% | 4.90 21.0% |
| 2 | 1.23 10.2% | 1.23 10.2% | 1.26 5.3% | 1.24 12.1% | 1.26 3.1% | 1.23 5.4% | 1.26 10.0% |
| 0-2 | 1.93 11.6% | 1.93 11.6% | 1.98 7.0% | 1.95 12.1% | 1.98 10.0% | 1.97 8.8% | 1.98 13.8% |
| 3+ | 1.75 10.3% | 1.75 10.3% | 1.73 5.5% | 1.76 10.7% | 1.74 8.4% | 1.75 7.9% | 1.74 11.7% |
| 4+ | 2.81 15.9% | 2.81 15.9% | 2.95 7.8% | 2.90 15.9% | - | 2.90 13.4% | 2.95 16.9% |
| GG | 2.32 4.0% | 2.32 4.0% | 2.45 4.3% | 2.50 10.1% | 2.47 4.3% | 2.40 2.1% | 2.47 3.8% |
| NG | 1.53 2.5% | 1.53 2.5% | 1.45 3.3% | 1.47 6.4% | 1.46 2.8% | 1.51 1.3% | 1.46 2.7% |
| I2+ | 2.51 9.1% | 2.51 9.1% | 2.65 5.4% | 2.47 10.8% | 2.64 8.3% | 2.70 6.9% | 2.65 10.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice