Uporedi kvote: Jeonbuk Motors - Jeju United FC
18.10.2026 05:00 • Juzna Koreja - K liga 1
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | – | 90.4% | 94.5% | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | - | 1.95 0.0% | 1.99 0.0% | 1.97 0.0% | 1.93 0.0% |
| X | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | - | 3.25 0.0% | 3.43 0.0% | 3.35 0.0% | 3.30 0.0% |
| 2 | 3.65 0.0% | 3.65 0.0% | - | 3.50 0.0% | 3.78 0.0% | 3.65 0.0% | 3.45 0.0% |
| 0-2 | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | - | 1.80 1.6% | 1.89 0.0% | 1.80 1.1% | 1.84 0.0% |
| 3+ | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | - | 1.92 2.1% | 1.89 0.0% | 1.92 2.1% | 1.84 0.0% |
| 4+ | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | - | 3.20 0.0% | - | 3.35 3.1% | 3.25 0.0% |
| GG | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | - | 1.77 1.1% | 1.77 0.0% | 1.80 1.7% | 1.73 0.0% |
| NG | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | - | 1.95 1.0% | 2.03 0.0% | 1.90 2.6% | 1.98 0.0% |
| I2+ | 2.64 0.0% | 2.64 0.0% | - | 2.72 0.0% | 2.87 0.0% | 2.90 1.8% | 2.80 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Jeonbuk Motors
Jeju United FC
H2H serije
Mečevi iz lige Juzna Koreja - K liga 1
Tabele Juzna Koreja - K liga 1
K League 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 31 | 20 | 5 | 6 | 58 | 26 | 32 | 2.7 | 65 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 31 | 14 | 5 | 12 | 48 | 44 | 4 | 3 | 47 |
| 3 | Gangwon FC | 31 | 11 | 13 | 7 | 38 | 28 | 10 | 2.1 | 46 |
| 4 | Jeju United FC | 31 | 12 | 10 | 9 | 36 | 31 | 5 | 2.2 | 46 |
| 5 | Jeonbuk Motors | 31 | 11 | 11 | 9 | 39 | 30 | 9 | 2.2 | 44 |
| 6 | Daejeon Citizen | 31 | 11 | 10 | 10 | 48 | 38 | 10 | 2.8 | 43 |
| 7 | Incheon United | 31 | 11 | 9 | 11 | 39 | 33 | 6 | 2.3 | 42 |
| 8 | FC Anyang | 31 | 10 | 11 | 10 | 39 | 47 | -8 | 2.8 | 41 |
| 9 | Pohang Steelers | 31 | 11 | 7 | 13 | 28 | 37 | -9 | 2.1 | 40 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 31 | 5 | 18 | 8 | 30 | 37 | -7 | 2.2 | 33 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 31 | 7 | 11 | 13 | 31 | 42 | -11 | 2.4 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 31 | 2 | 12 | 17 | 25 | 66 | -41 | 2.9 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | 11 | 13 | 2.5 | 29 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 15 | 8 | 1 | 6 | 26 | 23 | 3 | 3.3 | 25 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | 17 | 6 | 2.7 | 24 |
| 4 | Gangwon FC | 16 | 5 | 8 | 3 | 19 | 13 | 6 | 2 | 23 |
| 5 | Incheon United | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | 16 | 4 | 2.2 | 22 |
| 6 | Jeju United FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | 18 | 0 | 2.1 | 22 |
| 7 | Daejeon Citizen | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.6 | 21 |
| 8 | FC Anyang | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | 27 | -10 | 2.9 | 17 |
| 9 | Bucheon FC 1995 | 17 | 3 | 7 | 7 | 18 | 26 | -8 | 2.6 | 16 |
| 10 | Pohang Steelers | 13 | 4 | 3 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.3 | 15 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 15 | 1 | 10 | 4 | 14 | 21 | -7 | 2.3 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | 34 | -18 | 2.9 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | 11 | 3 | 3 | 34 | 15 | 19 | 2.9 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | 26 | -4 | 2.7 | 25 |
| 3 | Jeju United FC | 14 | 7 | 3 | 4 | 18 | 13 | 5 | 2.2 | 24 |
| 4 | FC Anyang | 16 | 6 | 6 | 4 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 24 |
| 5 | Gangwon FC | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | 15 | 4 | 2.3 | 23 |
| 6 | Daejeon Citizen | 15 | 6 | 4 | 5 | 27 | 18 | 9 | 3 | 22 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 21 | 1 | 2.7 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 13 | 3 | 1.8 | 20 |
| 9 | Incheon United | 15 | 5 | 5 | 5 | 19 | 17 | 2 | 2.4 | 20 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 16 | 0 | 2 | 20 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 | 16 | -3 | 2.1 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 14 | 0 | 7 | 7 | 9 | 32 | -23 | 2.9 | 7 |
Forma i statistika timova
Jeonbuk Motors Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Vissel Kobe | A | 0-0 | I | U |
| 09.10.2026 | Daejeon Citizen | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Gwangju FC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 16.09.2026 | Kashiwa Reysol | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | FC Seoul | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.09.2026 | Gangwon FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.09.2026 | Pohang Steelers | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Incheon United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Gimcheon Sangmu FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Ulsan Hyundai FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Jeju United FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | FC Seoul | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 20.09.2026 | Gangwon FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Bucheon FC 1995 | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 09.09.2026 | Gwangju FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Ulsan Hyundai FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Daejeon Citizen | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Pohang Steelers | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Gimcheon Sangmu FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.08.2026 | FC Anyang | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 15.08.2026 | FC Anyang | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 1-3 (0-1) | Jeju United FC | I | O |
| 02.05.2026 | K League 1 | Jeju United FC | 0-2 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | U |
| 03.10.2025 | K League 1 | Jeju United FC | 1-1 (0-1) | Jeonbuk Motors | N | U |
| 23.05.2025 | K League 1 | Jeju United FC | 0-0 (0-0) | Jeonbuk Motors | N | U |
| 13.04.2025 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 1-1 (0-1) | Jeju United FC | N | U |
| 27.10.2024 | K League 1 | Jeju United FC | 1-0 (0-0) | Jeonbuk Motors | I | U |
| 28.09.2024 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-1 (0-0) | Jeju United FC | P | O |
| 10.07.2024 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-1 (1-1) | Jeju United FC | P | O |
| 03.04.2024 | K League 1 | Jeju United FC | 2-0 (1-0) | Jeonbuk Motors | I | U |
| 03.09.2023 | K League 1 | Jeju United FC | 0-0 (0-0) | Jeonbuk Motors | N | U |
| 01.07.2023 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-0 (1-0) | Jeju United FC | P | U |
| 23.04.2023 | K League 1 | Jeju United FC | 0-2 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | U |
| 16.10.2022 | K League 1 | Jeju United FC | 1-2 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | O |
| 30.07.2022 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 1-0 (0-0) | Jeju United FC | P | U |
| 28.05.2022 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 0-2 (0-0) | Jeju United FC | I | U |
| 12.03.2022 | K League 1 | Jeju United FC | 2-0 (1-0) | Jeonbuk Motors | I | U |
| 05.12.2021 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-0 (0-0) | Jeju United FC | P | U |
| 24.10.2021 | K League 1 | Jeju United FC | 2-2 (0-0) | Jeonbuk Motors | N | O |
| 02.05.2021 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 1-1 (0-1) | Jeju United FC | N | U |
| 06.03.2021 | K League 1 | Jeju United FC | 1-1 (0-0) | Jeonbuk Motors | N | U |
| 31.07.2019 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-2 (1-1) | Jeju United FC | N | O |
| 18.05.2019 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 3-1 (2-1) | Jeju United FC | P | O |
| 13.04.2019 | K League 1 | Jeju United FC | 0-1 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | U |
| 10.11.2018 | K League 1 | Jeju United FC | 0-0 (0-0) | Jeonbuk Motors | N | U |
| 15.09.2018 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 4-0 (1-0) | Jeju United FC | P | O |
| 18.07.2018 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 1-0 (0-0) | Jeju United FC | P | U |
| 22.04.2018 | K League 1 | Jeju United FC | 0-1 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | U |
| 15.10.2016 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-3 (1-0) | Jeju United FC | I | O |
| 21.09.2016 | K League 1 | Jeju United FC | 2-2 (1-1) | Jeonbuk Motors | N | O |
| 16.07.2016 | K League 1 | Jeju United FC | 1-2 (0-1) | Jeonbuk Motors | P | O |
| 02.04.2016 | K League 1 | Jeonbuk Motors | 2-1 (2-1) | Jeju United FC | P | O |