Chongqing Tongliang Long 2 - 0 Qingdao Youth Island — rezultat
21.07.2026 11:35 • Kina - FA kup
Forma i statistika timova
Chongqing Tongliang Long Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Hangzhou Greentown | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.07.2026 | Chengdu Better City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.07.2026 | Shenyang Urban | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 27.06.2026 | Tianjin Teda | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.06.2026 | Ningbo Professional | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 30.05.2026 | Beijing Guoan | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 24.05.2026 | Qingdao Jonoon | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.05.2026 | Yunnan Yukun | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Shandong Luneng | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-2 (0-2) | N | O |
Qingdao Youth Island Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | Chengdu Better City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.07.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | SHANGHAI SIPG | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 28.06.2026 | Hangzhou Greentown | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 19.06.2026 | Xi'an Ronghai | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.05.2026 | Shanghai Shenhua | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 24.05.2026 | Yunnan Yukun | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 19.05.2026 | Beijing Guoan | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.05.2026 | Dalian Zhixing | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Wuhan Three Towns | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Super League | Chongqing Tongliang Long | 1-1 (1-1) | Qingdao Youth Island | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 91.2% | 91.8% | 91.7% | 92.5% | 90.1% |
| 1 | - | - | 2.00 13.0% | 2.05 13.5% | 2.02 12.6% | 2.05 8.9% | 2.00 12.3% |
| X | - | - | 3.10 1.6% | 3.05 1.7% | 3.10 1.6% | 3.00 0.0% | 3.05 1.7% |
| 2 | - | - | 3.65 19.7% | 3.65 21.7% | 3.67 20.7% | 3.85 16.7% | 3.55 20.3% |
| 0-2 | - | - | 1.58 4.2% | 1.54 6.1% | 1.58 4.2% | 1.55 6.6% | 1.58 3.7% |
| 3+ | - | - | 2.20 4.8% | 2.27 8.1% | 2.22 5.7% | 2.30 9.5% | 2.20 5.8% |
| 4+ | - | - | 4.30 8.9% | 4.00 14.3% | 4.29 8.3% | 4.35 14.5% | 4.25 7.6% |
| GG | - | - | 2.00 6.4% | 2.00 9.3% | 1.99 6.4% | 2.00 8.1% | 2.00 7.0% |
| NG | - | - | 1.70 5.6% | 1.72 8.0% | 1.70 5.6% | 1.72 7.0% | 1.69 5.6% |
| I2+ | - | - | 3.35 6.3% | 3.15 8.6% | 3.31 5.1% | 3.45 9.5% | 3.30 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice