Shandong Luneng 0 - 3 SHANGHAI SIPG — rezultat
01.09.2026 11:35 • Kina - FA kup
Forma i statistika timova
Shandong Luneng Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Qingdao Youth Island | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Qingdao Jonoon | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Tianjin Teda | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 01.08.2026 | SHANGHAI SIPG | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 26.07.2026 | Henan Jianye | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 21.07.2026 | Wuhan Three Towns | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.07.2026 | Dalian Zhixing | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 10.07.2026 | Yunnan Yukun | H | 4-3 (3-1) | P | O |
| 04.07.2026 | Beijing Guoan | A | 2-0 (0-0) | I | U |
SHANGHAI SIPG Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Qingdao Jonoon | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 19.08.2026 | Dalian Zhixing | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.08.2026 | Wuhan Three Towns | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 09.08.2026 | Chongqing Tongliang Long | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 01.08.2026 | Shandong Luneng | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.07.2026 | Shanghai Shenhua | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.07.2026 | Sichuan Jiuniu | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.07.2026 | Yunnan Yukun | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 04.07.2026 | Qingdao Youth Island | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Super League | SHANGHAI SIPG | 0-1 (0-1) | Shandong Luneng | P | U |
| 17.04.2026 | Super League | Shandong Luneng | 1-1 (0-1) | SHANGHAI SIPG | N | U |
| 26.10.2025 | Super League | Shandong Luneng | 3-1 (1-1) | SHANGHAI SIPG | P | O |
| 17.05.2025 | Super League | SHANGHAI SIPG | 1-1 (0-0) | Shandong Luneng | N | U |
| 23.11.2024 | FA Cup | Shandong Luneng | 1-3 (0-2) | SHANGHAI SIPG | I | O |
| 03.08.2024 | Super League | Shandong Luneng | 0-1 (0-0) | SHANGHAI SIPG | I | U |
| 14.04.2024 | Super League | SHANGHAI SIPG | 4-3 (2-3) | Shandong Luneng | I | O |
| 29.10.2023 | Super League | SHANGHAI SIPG | 1-1 (1-0) | Shandong Luneng | N | U |
| 03.07.2023 | Super League | Shandong Luneng | 1-1 (1-0) | SHANGHAI SIPG | N | U |
| 23.12.2022 | Super League | SHANGHAI SIPG | 2-0 (1-0) | Shandong Luneng | I | U |
| 30.10.2022 | Super League | Shandong Luneng | 3-1 (0-0) | SHANGHAI SIPG | P | O |
| 09.01.2022 | FA Cup | Shandong Luneng | 1-0 (0-0) | SHANGHAI SIPG | P | U |
| 01.01.2022 | Super League | Shandong Luneng | 2-2 (1-0) | SHANGHAI SIPG | N | O |
| 19.12.2021 | Super League | SHANGHAI SIPG | 0-2 (0-1) | Shandong Luneng | P | U |
| 13.09.2019 | Super League | Shandong Luneng | 3-1 (3-1) | SHANGHAI SIPG | P | O |
| 20.08.2019 | FA Cup | SHANGHAI SIPG | 0-2 (0-1) | Shandong Luneng | P | U |
| 12.05.2019 | Super League | SHANGHAI SIPG | 2-1 (0-1) | Shandong Luneng | I | O |
| 28.10.2018 | Super League | SHANGHAI SIPG | 4-2 (3-0) | Shandong Luneng | I | O |
| 17.07.2018 | Super League | Shandong Luneng | 1-1 (1-0) | SHANGHAI SIPG | N | U |
| 30.07.2017 | Super League | Shandong Luneng | 2-1 (0-1) | SHANGHAI SIPG | P | O |
| 07.04.2017 | Super League | SHANGHAI SIPG | 2-1 (1-0) | Shandong Luneng | I | O |
| 22.10.2016 | Super League | SHANGHAI SIPG | 4-1 (2-0) | Shandong Luneng | I | O |
| 19.06.2016 | Super League | Shandong Luneng | 0-0 (0-0) | SHANGHAI SIPG | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.2% | 91.4% | 91.9% | 92.8% | 89.7% |
| 1 | 2.36 0.0% | 2.36 0.0% | 2.30 2.1% | 2.30 0.9% | 2.32 0.4% | 2.30 2.1% | 2.28 0.9% |
| X | 3.75 4.7% | 3.75 4.7% | 3.95 3.9% | 3.70 5.7% | 3.97 5.3% | 3.50 0.0% | 3.85 4.1% |
| 2 | 2.57 3.4% | 2.57 3.4% | 2.45 3.9% | 2.57 3.7% | 2.47 2.4% | 2.80 3.7% | 2.40 2.8% |
| 0-2 | 2.97 17.9% | 2.97 17.9% | 3.20 18.5% | 2.87 12.5% | 3.28 20.6% | 3.05 16.0% | 3.25 20.4% |
| 3+ | 1.30 7.8% | 1.30 7.8% | 1.30 7.1% | 1.32 7.0% | 1.29 7.9% | 1.33 7.0% | 1.28 8.6% |
| 4+ | 1.86 11.0% | 1.86 11.0% | 1.83 10.7% | 1.85 9.8% | 1.78 14.0% | 1.85 14.0% | 1.78 13.2% |
| GG | 1.30 5.8% | 1.30 5.8% | 1.30 5.1% | 1.33 4.3% | 1.29 5.8% | 1.27 9.3% | 1.28 6.6% |
| NG | 3.21 14.2% | 3.21 14.2% | 3.20 14.3% | 3.05 10.1% | 3.26 16.0% | 3.40 23.6% | 3.25 16.1% |
| I2+ | 1.94 8.5% | 1.94 8.5% | 1.85 11.9% | 1.90 7.3% | 1.82 12.9% | 1.90 9.5% | 1.82 12.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice