Wuhan Three Towns 1 - 1 Shandong Luneng — rezultat
21.07.2026 11:35 • Kina - FA kup
Forma i statistika timova
Wuhan Three Towns Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Sichuan Jiuniu | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.07.2026 | Dalian Zhixing | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 27.06.2026 | Beijing Guoan | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.06.2026 | Qingdao Red Lions | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.05.2026 | Yunnan Yukun | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Shandong Luneng | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 20.05.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 16.05.2026 | Shenyang Urban | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Qingdao Youth Island | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Qingdao Jonoon | H | 1-3 (0-1) | I | O |
Shandong Luneng Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Dalian Zhixing | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 10.07.2026 | Yunnan Yukun | H | 4-3 (3-1) | P | O |
| 04.07.2026 | Beijing Guoan | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 27.06.2026 | Shenyang Urban | A | 1-5 (0-2) | P | O |
| 20.06.2026 | Guangxi Hengchen | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 30.05.2026 | Chengdu Better City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.05.2026 | Wuhan Three Towns | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 20.05.2026 | Hangzhou Greentown | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 16.05.2026 | Chongqing Tongliang Long | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Super League | Shandong Luneng | 3-3 (2-2) | Wuhan Three Towns | N | O |
| 22.11.2025 | Super League | Wuhan Three Towns | 1-5 (0-2) | Shandong Luneng | I | O |
| 25.06.2025 | Super League | Shandong Luneng | 3-1 (1-0) | Wuhan Three Towns | I | O |
| 21.09.2024 | Super League | Shandong Luneng | 0-0 (0-0) | Wuhan Three Towns | N | U |
| 11.05.2024 | Super League | Wuhan Three Towns | 1-2 (0-1) | Shandong Luneng | I | O |
| 29.09.2023 | Super League | Shandong Luneng | 2-1 (0-0) | Wuhan Three Towns | I | O |
| 09.06.2023 | Super League | Wuhan Three Towns | 1-1 (1-1) | Shandong Luneng | N | U |
| 08.04.2023 | Super Cup | Wuhan Three Towns | 2-0 (1-0) | Shandong Luneng | P | U |
| 07.01.2023 | FA Cup | Wuhan Three Towns | 0-3 (0-2) | Shandong Luneng | I | O |
| 04.01.2023 | FA Cup | Shandong Luneng | 3-1 (1-1) | Wuhan Three Towns | I | O |
| 09.12.2022 | Super League | Wuhan Three Towns | 1-1 (1-1) | Shandong Luneng | N | U |
| 14.09.2022 | Super League | Shandong Luneng | 1-1 (0-1) | Wuhan Three Towns | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 91.8% | 91.0% | 92.0% | 92.6% | 89.9% |
| 1 | - | - | 6.90 86.5% | 6.60 61.0% | 6.00 46.0% | 7.20 22.0% | 5.95 48.8% |
| X | - | - | 5.70 29.5% | 5.10 27.5% | 4.98 22.1% | 5.00 5.3% | 4.90 22.5% |
| 2 | - | - | 1.30 22.6% | 1.33 19.9% | 1.39 16.8% | 1.35 5.6% | 1.35 18.2% |
| 0-2 | - | - | 3.25 25.0% | 2.90 15.1% | 3.29 24.2% | 3.05 16.0% | 3.30 26.0% |
| 3+ | - | - | 1.29 9.2% | 1.32 7.7% | 1.29 9.2% | 1.33 7.0% | 1.28 9.9% |
| 4+ | - | - | 1.80 16.3% | 1.87 9.7% | 1.78 16.0% | 1.85 14.0% | 1.76 17.0% |
| GG | - | - | 1.53 5.5% | 1.56 5.4% | 1.45 0.7% | 1.55 1.3% | 1.46 0.7% |
| NG | - | - | 2.35 6.0% | 2.27 7.3% | 2.54 0.8% | 2.30 2.1% | 2.50 0.0% |
| I2+ | - | - | 1.83 14.9% | 1.90 7.3% | 1.82 14.2% | 1.90 9.5% | 1.81 14.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice