Hangzhou Greentown 4 - 1 Shandong Luneng — rezultat
20.05.2026 12:00 • Kina - Super liga
Mečevi iz lige Kina - Super liga
Tabele Kina - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 27 | 15 | 7 | 5 | 51 | 31 | 20 | 3 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 27 | 13 | 4 | 10 | 42 | 42 | 0 | 3.1 | 43 |
| 3 | Beijing Guoan | 27 | 12 | 10 | 5 | 52 | 33 | 19 | 3.1 | 41* |
| 4 | Shandong Luneng | 27 | 13 | 5 | 9 | 47 | 44 | 3 | 3.4 | 38* |
| 5 | Yunnan Yukun | 27 | 11 | 5 | 11 | 55 | 58 | -3 | 4.2 | 38 |
| 6 | Qingdao Youth Island | 27 | 8 | 14 | 5 | 31 | 36 | -5 | 2.5 | 38 |
| 7 | SHANGHAI SIPG | 27 | 11 | 8 | 8 | 44 | 35 | 9 | 2.9 | 36* |
| 8 | Shanghai Shenhua | 27 | 13 | 5 | 9 | 59 | 47 | 12 | 3.9 | 34* |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 27 | 7 | 11 | 9 | 28 | 33 | -5 | 2.3 | 32 |
| 10 | Hangzhou Greentown | 27 | 10 | 6 | 11 | 47 | 47 | 0 | 3.5 | 31* |
| 11 | Sichuan Jiuniu | 27 | 8 | 5 | 14 | 36 | 47 | -11 | 3.1 | 29 |
| 12 | Tianjin Teda | 27 | 10 | 8 | 9 | 37 | 32 | 5 | 2.6 | 28* |
| 13 | Henan Jianye | 27 | 8 | 10 | 9 | 35 | 37 | -2 | 2.7 | 28* |
| 14 | Shenyang Urban | 27 | 7 | 5 | 15 | 35 | 48 | -13 | 3.1 | 26 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 27 | 5 | 12 | 10 | 40 | 47 | -7 | 3.2 | 22* |
| 16 | Qingdao Jonoon | 27 | 6 | 3 | 18 | 34 | 56 | -22 | 3.3 | 14* |
* Beijing Guoan: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Beijing Guoan
* Shandong Luneng: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shandong Taishan
* SHANGHAI SIPG: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Port
* Shanghai Shenhua: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Shenhua
* Hangzhou Greentown: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Zhejiang FC
* Tianjin Teda: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Tianjin Jinmen Tiger
* Henan Jianye: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Henan FC
* Wuhan Three Towns: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Wuhan Three Towns
* Qingdao Jonoon: −7 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Qingdao Hainiu
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 13 | 9 | 1 | 3 | 23 | 16 | 7 | 3 | 28 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | 8 | 3 | 3 | 31 | 15 | 16 | 3.3 | 27 |
| 3 | Yunnan Yukun | 13 | 8 | 2 | 3 | 31 | 19 | 12 | 3.8 | 26 |
| 4 | Shandong Luneng | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 3.6 | 25 |
| 5 | Hangzhou Greentown | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | 22 | 8 | 3.7 | 24 |
| 6 | Shanghai Shenhua | 14 | 7 | 2 | 5 | 34 | 25 | 9 | 4.2 | 23 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 14 | 5 | 8 | 1 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 23 |
| 8 | Beijing Guoan | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 | 18 | 9 | 3.5 | 22 |
| 9 | Sichuan Jiuniu | 14 | 6 | 3 | 5 | 25 | 19 | 6 | 3.1 | 21 |
| 10 | SHANGHAI SIPG | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 13 | 8 | 2.6 | 20 |
| 11 | Shenyang Urban | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 | 23 | 1 | 3.4 | 20 |
| 12 | Tianjin Teda | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.9 | 19 |
| 13 | Chongqing Tongliang Long | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 18 |
| 14 | Henan Jianye | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.2 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 17 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 16 | 4 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beijing Guoan | 14 | 6 | 6 | 2 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 24 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 22 | 3 | 3.6 | 21 |
| 4 | SHANGHAI SIPG | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | 22 | 1 | 3.2 | 21 |
| 5 | Tianjin Teda | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.2 | 19 |
| 6 | Shandong Luneng | 14 | 6 | 1 | 7 | 18 | 26 | -8 | 3.1 | 19 |
| 7 | Henan Jianye | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 24 | -5 | 3.1 | 17 |
| 8 | Dalian Zhixing | 14 | 4 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 15 |
| 9 | Qingdao Youth Island | 13 | 3 | 6 | 4 | 14 | 23 | -9 | 2.8 | 15 |
| 10 | Chongqing Tongliang Long | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | 15 | -5 | 1.9 | 14 |
| 11 | Hangzhou Greentown | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 25 | -8 | 3.2 | 12 |
| 12 | Yunnan Yukun | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 | 39 | -15 | 4.5 | 12 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | 1 | 7 | 6 | 22 | 31 | -9 | 3.8 | 10 |
| 14 | Sichuan Jiuniu | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | 28 | -17 | 3 | 8 |
| 15 | Shenyang Urban | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.8 | 6 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 14 | 1 | 1 | 12 | 16 | 34 | -18 | 3.6 | 4 |
Forma i statistika timova
Hangzhou Greentown Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | SHANGHAI SIPG | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Tianjin Teda | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Yunnan Yukun | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Sichuan Jiuniu | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Chengdu Better City | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Wuhan Three Towns | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.04.2026 | Beijing Guoan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | Dalian Zhixing | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 05.04.2026 | Chongqing Tongliang Long | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Qingdao Jonoon | A | 1-4 (1-0) | P | O |
Shandong Luneng Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Chongqing Tongliang Long | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.05.2026 | Shanghai Shenhua | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 01.05.2026 | Qingdao Youth Island | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Qingdao Jonoon | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Tianjin Teda | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 17.04.2026 | SHANGHAI SIPG | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.04.2026 | Henan Jianye | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.04.2026 | Dalian Zhixing | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Yunnan Yukun | A | 4-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Super League | Hangzhou Greentown | 2-2 (1-1) | Shandong Luneng | N | O |
| 10.05.2025 | Super League | Shandong Luneng | 4-2 (1-1) | Hangzhou Greentown | I | O |
| 27.10.2024 | Super League | Hangzhou Greentown | 3-3 (2-1) | Shandong Luneng | N | O |
| 25.05.2024 | Super League | Shandong Luneng | 3-0 (3-0) | Hangzhou Greentown | I | O |
| 22.07.2023 | Super League | Hangzhou Greentown | 2-1 (0-0) | Shandong Luneng | P | O |
| 25.04.2023 | Super League | Shandong Luneng | 2-1 (1-0) | Hangzhou Greentown | I | O |
| 15.01.2023 | FA Cup | Hangzhou Greentown | 1-2 (1-0) | Shandong Luneng | I | O |
| 25.06.2022 | Super League | Hangzhou Greentown | 2-0 (0-0) | Shandong Luneng | P | U |
| 03.06.2022 | Super League | Shandong Luneng | 1-0 (0-0) | Hangzhou Greentown | I | U |
| 29.11.2020 | FA Cup | Shandong Luneng | 2-0 (0-0) | Hangzhou Greentown | I | U |
| 01.05.2019 | FA Cup | Shandong Luneng | 2-1 (0-1) | Hangzhou Greentown | I | O |
| 20.07.2016 | Super League | Shandong Luneng | 4-1 (1-0) | Hangzhou Greentown | I | O |
| 01.04.2016 | Super League | Hangzhou Greentown | 2-0 (2-0) | Shandong Luneng | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.5% | 91.9% | 92.9% | 93.5% | 92.8% | 91.4% |
| 1 | 2.66 14.7% | 2.68 14.6% | 2.55 10.5% | 2.65 15.9% | 2.57 9.2% | 2.70 14.3% | 2.50 10.7% |
| X | 3.90 1.6% | 3.94 1.5% | 3.70 1.4% | 3.65 7.4% | 3.90 5.7% | 3.35 0.0% | 3.80 5.6% |
| 2 | 2.37 12.3% | 2.38 12.3% | 2.35 9.3% | 2.35 10.8% | 2.36 4.9% | 2.45 14.0% | 2.32 9.4% |
| 0-2 | 2.81 14.7% | 2.83 15.0% | 2.60 6.1% | 2.67 15.1% | 2.86 16.7% | 2.63 11.9% | 2.80 16.7% |
| 3+ | 1.43 7.7% | 1.45 7.1% | 1.45 3.3% | 1.41 8.4% | 1.39 7.9% | 1.43 6.5% | 1.38 7.4% |
| 4+ | 2.09 10.7% | 2.10 10.6% | 2.15 6.5% | 2.02 11.0% | 2.01 13.7% | 2.15 8.5% | 1.99 13.5% |
| GG | 1.42 5.3% | 1.38 5.5% | 1.40 3.4% | 1.38 4.8% | 1.37 6.2% | 1.39 4.1% | 1.36 5.6% |
| NG | 2.89 11.2% | 2.81 11.1% | 2.70 5.9% | 2.80 9.8% | 2.93 13.6% | 2.75 7.8% | 2.90 13.7% |
| I2+ | 2.12 7.0% | 2.08 6.7% | 2.15 4.4% | 2.05 7.7% | 2.07 8.8% | 2.10 8.7% | 2.05 8.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice