Qingdao Jonoon 0 - 1 Chongqing Tongliang Long — rezultat
24.05.2026 09:00 • Kina - Super liga
Mečevi iz lige Kina - Super liga
Tabele Kina - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 27 | 15 | 7 | 5 | 51 | 31 | 20 | 3 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 27 | 13 | 4 | 10 | 42 | 42 | 0 | 3.1 | 43 |
| 3 | Beijing Guoan | 27 | 12 | 10 | 5 | 52 | 33 | 19 | 3.1 | 41* |
| 4 | Shandong Luneng | 27 | 13 | 5 | 9 | 47 | 44 | 3 | 3.4 | 38* |
| 5 | Yunnan Yukun | 27 | 11 | 5 | 11 | 55 | 58 | -3 | 4.2 | 38 |
| 6 | Qingdao Youth Island | 27 | 8 | 14 | 5 | 31 | 36 | -5 | 2.5 | 38 |
| 7 | SHANGHAI SIPG | 27 | 11 | 8 | 8 | 44 | 35 | 9 | 2.9 | 36* |
| 8 | Shanghai Shenhua | 27 | 13 | 5 | 9 | 59 | 47 | 12 | 3.9 | 34* |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 27 | 7 | 11 | 9 | 28 | 33 | -5 | 2.3 | 32 |
| 10 | Hangzhou Greentown | 27 | 10 | 6 | 11 | 47 | 47 | 0 | 3.5 | 31* |
| 11 | Sichuan Jiuniu | 27 | 8 | 5 | 14 | 36 | 47 | -11 | 3.1 | 29 |
| 12 | Tianjin Teda | 27 | 10 | 8 | 9 | 37 | 32 | 5 | 2.6 | 28* |
| 13 | Henan Jianye | 27 | 8 | 10 | 9 | 35 | 37 | -2 | 2.7 | 28* |
| 14 | Shenyang Urban | 27 | 7 | 5 | 15 | 35 | 48 | -13 | 3.1 | 26 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 27 | 5 | 12 | 10 | 40 | 47 | -7 | 3.2 | 22* |
| 16 | Qingdao Jonoon | 27 | 6 | 3 | 18 | 34 | 56 | -22 | 3.3 | 14* |
* Beijing Guoan: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Beijing Guoan
* Shandong Luneng: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shandong Taishan
* SHANGHAI SIPG: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Port
* Shanghai Shenhua: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Shenhua
* Hangzhou Greentown: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Zhejiang FC
* Tianjin Teda: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Tianjin Jinmen Tiger
* Henan Jianye: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Henan FC
* Wuhan Three Towns: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Wuhan Three Towns
* Qingdao Jonoon: −7 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Qingdao Hainiu
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 13 | 9 | 1 | 3 | 23 | 16 | 7 | 3 | 28 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | 8 | 3 | 3 | 31 | 15 | 16 | 3.3 | 27 |
| 3 | Yunnan Yukun | 13 | 8 | 2 | 3 | 31 | 19 | 12 | 3.8 | 26 |
| 4 | Shandong Luneng | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 3.6 | 25 |
| 5 | Hangzhou Greentown | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | 22 | 8 | 3.7 | 24 |
| 6 | Shanghai Shenhua | 14 | 7 | 2 | 5 | 34 | 25 | 9 | 4.2 | 23 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 14 | 5 | 8 | 1 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 23 |
| 8 | Beijing Guoan | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 | 18 | 9 | 3.5 | 22 |
| 9 | Sichuan Jiuniu | 14 | 6 | 3 | 5 | 25 | 19 | 6 | 3.1 | 21 |
| 10 | SHANGHAI SIPG | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 13 | 8 | 2.6 | 20 |
| 11 | Shenyang Urban | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 | 23 | 1 | 3.4 | 20 |
| 12 | Tianjin Teda | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.9 | 19 |
| 13 | Chongqing Tongliang Long | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 18 |
| 14 | Henan Jianye | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.2 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 17 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 16 | 4 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beijing Guoan | 14 | 6 | 6 | 2 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 24 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 22 | 3 | 3.6 | 21 |
| 4 | SHANGHAI SIPG | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | 22 | 1 | 3.2 | 21 |
| 5 | Tianjin Teda | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.2 | 19 |
| 6 | Shandong Luneng | 14 | 6 | 1 | 7 | 18 | 26 | -8 | 3.1 | 19 |
| 7 | Henan Jianye | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 24 | -5 | 3.1 | 17 |
| 8 | Dalian Zhixing | 14 | 4 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 15 |
| 9 | Qingdao Youth Island | 13 | 3 | 6 | 4 | 14 | 23 | -9 | 2.8 | 15 |
| 10 | Chongqing Tongliang Long | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | 15 | -5 | 1.9 | 14 |
| 11 | Hangzhou Greentown | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 25 | -8 | 3.2 | 12 |
| 12 | Yunnan Yukun | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 | 39 | -15 | 4.5 | 12 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | 1 | 7 | 6 | 22 | 31 | -9 | 3.8 | 10 |
| 14 | Sichuan Jiuniu | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | 28 | -17 | 3 | 8 |
| 15 | Shenyang Urban | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.8 | 6 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 14 | 1 | 1 | 12 | 16 | 34 | -18 | 3.6 | 4 |
Forma i statistika timova
Qingdao Jonoon Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Shenyang Urban | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Beijing Guoan | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Dalian Zhixing | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Wuhan Three Towns | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 02.05.2026 | SHANGHAI SIPG | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Shandong Luneng | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 17.04.2026 | Qingdao Youth Island | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Tianjin Teda | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Henan Jianye | H | 1-0 (0-0) | P | U |
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Yunnan Yukun | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Shandong Luneng | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 05.05.2026 | Henan Jianye | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.05.2026 | Dalian Zhixing | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Qingdao Youth Island | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.04.2026 | SHANGHAI SIPG | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 17.04.2026 | Sichuan Jiuniu | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Wuhan Three Towns | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Hangzhou Greentown | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.6% | 91.2% | 92.7% | 93.5% | 92.5% | 91.7% |
| 1 | 2.30 5.7% | 2.32 5.3% | 2.25 4.3% | 2.30 4.2% | 2.26 5.4% | 2.25 4.3% | 2.28 3.0% |
| X | 3.06 5.0% | 3.08 4.9% | 2.95 4.8% | 2.82 10.5% | 3.04 3.5% | 3.00 7.7% | 2.95 4.8% |
| 2 | 3.42 13.6% | 3.44 13.9% | 3.20 10.3% | 3.45 19.0% | 3.35 12.0% | 3.30 13.8% | 3.20 10.3% |
| 0-2 | 1.58 10.2% | 1.59 10.2% | 1.55 10.4% | 1.49 13.9% | 1.59 9.1% | 1.53 11.0% | 1.55 10.4% |
| 3+ | 2.38 15.5% | 2.39 14.9% | 2.30 16.2% | 2.42 21.0% | 2.27 12.9% | 2.35 17.5% | 2.28 15.2% |
| 4+ | 5.35 35.1% | 5.41 36.3% | 4.50 23.3% | 4.35 27.9% | 4.41 20.5% | 4.50 25.0% | 4.50 23.3% |
| GG | 2.02 11.0% | 1.97 11.3% | 2.00 12.4% | 2.00 13.0% | 1.99 10.6% | 1.95 8.3% | 2.00 11.7% |
| NG | 1.79 10.1% | 1.75 9.8% | 1.70 11.9% | 1.73 11.3% | 1.74 10.8% | 1.76 7.4% | 1.70 11.5% |
| I2+ | 3.46 14.6% | 3.28 13.1% | 3.40 13.3% | 3.30 13.8% | 3.38 11.9% | 3.50 14.8% | 3.40 13.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice