Wuhan Three Towns 0 - 1 Chengdu Better City — rezultat
17.04.2026 12:00 • Kina - Super liga
Mečevi iz lige Kina - Super liga
Tabele Kina - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 27 | 15 | 7 | 5 | 51 | 31 | 20 | 3 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 27 | 13 | 4 | 10 | 42 | 42 | 0 | 3.1 | 43 |
| 3 | Beijing Guoan | 27 | 12 | 10 | 5 | 52 | 33 | 19 | 3.1 | 41* |
| 4 | Shandong Luneng | 27 | 13 | 5 | 9 | 47 | 44 | 3 | 3.4 | 38* |
| 5 | Yunnan Yukun | 27 | 11 | 5 | 11 | 55 | 58 | -3 | 4.2 | 38 |
| 6 | Qingdao Youth Island | 27 | 8 | 14 | 5 | 31 | 36 | -5 | 2.5 | 38 |
| 7 | SHANGHAI SIPG | 27 | 11 | 8 | 8 | 44 | 35 | 9 | 2.9 | 36* |
| 8 | Shanghai Shenhua | 27 | 13 | 5 | 9 | 59 | 47 | 12 | 3.9 | 34* |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 27 | 7 | 11 | 9 | 28 | 33 | -5 | 2.3 | 32 |
| 10 | Hangzhou Greentown | 27 | 10 | 6 | 11 | 47 | 47 | 0 | 3.5 | 31* |
| 11 | Sichuan Jiuniu | 27 | 8 | 5 | 14 | 36 | 47 | -11 | 3.1 | 29 |
| 12 | Tianjin Teda | 27 | 10 | 8 | 9 | 37 | 32 | 5 | 2.6 | 28* |
| 13 | Henan Jianye | 27 | 8 | 10 | 9 | 35 | 37 | -2 | 2.7 | 28* |
| 14 | Shenyang Urban | 27 | 7 | 5 | 15 | 35 | 48 | -13 | 3.1 | 26 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 27 | 5 | 12 | 10 | 40 | 47 | -7 | 3.2 | 22* |
| 16 | Qingdao Jonoon | 27 | 6 | 3 | 18 | 34 | 56 | -22 | 3.3 | 14* |
* Beijing Guoan: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Beijing Guoan
* Shandong Luneng: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shandong Taishan
* SHANGHAI SIPG: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Port
* Shanghai Shenhua: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Shenhua
* Hangzhou Greentown: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Zhejiang FC
* Tianjin Teda: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Tianjin Jinmen Tiger
* Henan Jianye: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Henan FC
* Wuhan Three Towns: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Wuhan Three Towns
* Qingdao Jonoon: −7 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Qingdao Hainiu
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 13 | 9 | 1 | 3 | 23 | 16 | 7 | 3 | 28 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | 8 | 3 | 3 | 31 | 15 | 16 | 3.3 | 27 |
| 3 | Yunnan Yukun | 13 | 8 | 2 | 3 | 31 | 19 | 12 | 3.8 | 26 |
| 4 | Shandong Luneng | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 3.6 | 25 |
| 5 | Hangzhou Greentown | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | 22 | 8 | 3.7 | 24 |
| 6 | Shanghai Shenhua | 14 | 7 | 2 | 5 | 34 | 25 | 9 | 4.2 | 23 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 14 | 5 | 8 | 1 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 23 |
| 8 | Beijing Guoan | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 | 18 | 9 | 3.5 | 22 |
| 9 | Sichuan Jiuniu | 14 | 6 | 3 | 5 | 25 | 19 | 6 | 3.1 | 21 |
| 10 | SHANGHAI SIPG | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 13 | 8 | 2.6 | 20 |
| 11 | Shenyang Urban | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 | 23 | 1 | 3.4 | 20 |
| 12 | Tianjin Teda | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.9 | 19 |
| 13 | Chongqing Tongliang Long | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 18 |
| 14 | Henan Jianye | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.2 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 17 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 16 | 4 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beijing Guoan | 14 | 6 | 6 | 2 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 24 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 22 | 3 | 3.6 | 21 |
| 4 | SHANGHAI SIPG | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | 22 | 1 | 3.2 | 21 |
| 5 | Tianjin Teda | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.2 | 19 |
| 6 | Shandong Luneng | 14 | 6 | 1 | 7 | 18 | 26 | -8 | 3.1 | 19 |
| 7 | Henan Jianye | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 24 | -5 | 3.1 | 17 |
| 8 | Dalian Zhixing | 14 | 4 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 15 |
| 9 | Qingdao Youth Island | 13 | 3 | 6 | 4 | 14 | 23 | -9 | 2.8 | 15 |
| 10 | Chongqing Tongliang Long | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | 15 | -5 | 1.9 | 14 |
| 11 | Hangzhou Greentown | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 25 | -8 | 3.2 | 12 |
| 12 | Yunnan Yukun | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 | 39 | -15 | 4.5 | 12 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | 1 | 7 | 6 | 22 | 31 | -9 | 3.8 | 10 |
| 14 | Sichuan Jiuniu | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | 28 | -17 | 3 | 8 |
| 15 | Shenyang Urban | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.8 | 6 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 14 | 1 | 1 | 12 | 16 | 34 | -18 | 3.6 | 4 |
Forma i statistika timova
Wuhan Three Towns Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Chongqing Tongliang Long | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 05.04.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 5-2 (3-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Henan Jianye | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Dalian Zhixing | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Beijing Guoan | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 22.11.2025 | Shandong Luneng | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 02.11.2025 | Qingdao Jonoon | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.10.2025 | Sichuan Jiuniu | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 19.10.2025 | Dalian Zhixing | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | SHANGHAI SIPG | A | 3-2 (1-0) | I | O |
Chengdu Better City Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Beijing Guoan | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Qingdao Youth Island | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 21.03.2026 | Chongqing Tongliang Long | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 15.03.2026 | Qingdao Jonoon | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.03.2026 | Sichuan Jiuniu | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 17.02.2026 | Machida Zelvia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 10.02.2026 | Buriram United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.12.2025 | Vissel Kobe | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 25.11.2025 | Sanfrecce Hiroshima | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.11.2025 | Sichuan Jiuniu | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2025 | Super League | Wuhan Three Towns | 2-2 (1-1) | Chengdu Better City | N | O |
| 22.02.2025 | Super League | Chengdu Better City | 1-0 (0-0) | Wuhan Three Towns | I | U |
| 20.07.2024 | Super League | Wuhan Three Towns | 1-1 (0-0) | Chengdu Better City | N | U |
| 01.05.2024 | Super League | Chengdu Better City | 2-2 (1-1) | Wuhan Three Towns | N | O |
| 19.08.2023 | Super League | Chengdu Better City | 0-1 (0-1) | Wuhan Three Towns | P | U |
| 19.05.2023 | Super League | Wuhan Three Towns | 3-3 (1-1) | Chengdu Better City | N | O |
| 23.12.2022 | Super League | Chengdu Better City | 1-0 (0-0) | Wuhan Three Towns | I | U |
| 29.10.2022 | Super League | Wuhan Three Towns | 0-1 (0-1) | Chengdu Better City | I | U |
| 08.12.2021 | League One | Chengdu Better City | 1-0 (0-0) | Wuhan Three Towns | I | U |
| 22.11.2021 | League One | Wuhan Three Towns | 2-1 (0-1) | Chengdu Better City | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 95.4% | 91.4% | 92.1% | 93.4% | 92.6% | 92.1% |
| 1 | 7.00 0.7% | 7.12 1.4% | 5.90 5.6% | 6.30 5.0% | 6.65 1.5% | 6.95 23.0% | 6.40 4.9% |
| X | 4.76 1.2% | 4.80 1.0% | 4.75 8.0% | 4.60 0.0% | 4.73 10.0% | 4.50 0.0% | 4.65 6.9% |
| 2 | 1.42 0.0% | 1.43 0.0% | 1.40 1.4% | 1.41 0.7% | 1.41 3.4% | 1.40 4.8% | 1.40 0.0% |
| 0-2 | 2.41 3.0% | 2.41 2.6% | 2.55 21.4% | 2.50 8.7% | 2.55 19.7% | 2.30 13.3% | 2.50 8.7% |
| 3+ | 1.45 9.4% | 1.45 9.9% | 1.45 12.1% | 1.48 5.1% | 1.57 5.4% | 1.55 8.8% | 1.46 4.6% |
| 4+ | 2.26 3.8% | 2.28 3.0% | 2.20 18.5% | 2.17 8.4% | 2.25 0.0% | 2.40 12.7% | 2.22 7.5% |
| GG | 1.67 4.6% | 1.67 4.6% | 1.63 11.9% | 1.67 4.6% | 1.68 10.2% | 1.72 3.9% | 1.67 4.0% |
| NG | 2.08 5.6% | 2.08 5.6% | 2.15 19.4% | 2.07 5.1% | 2.10 14.8% | 2.00 5.3% | 2.08 6.1% |
| I2+ | 2.17 5.2% | 2.17 5.2% | 2.15 14.0% | 2.12 7.8% | 2.21 12.6% | 2.30 11.5% | 2.20 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice