Wuhan Three Towns 1 - 1 Yunnan Yukun — rezultat
31.05.2026 11:35 • Kina - Super liga
Mečevi iz lige Kina - Super liga
Tabele Kina - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 27 | 15 | 7 | 5 | 51 | 31 | 20 | 3 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 27 | 13 | 4 | 10 | 42 | 42 | 0 | 3.1 | 43 |
| 3 | Beijing Guoan | 27 | 12 | 10 | 5 | 52 | 33 | 19 | 3.1 | 41* |
| 4 | Shandong Luneng | 27 | 13 | 5 | 9 | 47 | 44 | 3 | 3.4 | 38* |
| 5 | Yunnan Yukun | 27 | 11 | 5 | 11 | 55 | 58 | -3 | 4.2 | 38 |
| 6 | Qingdao Youth Island | 27 | 8 | 14 | 5 | 31 | 36 | -5 | 2.5 | 38 |
| 7 | SHANGHAI SIPG | 27 | 11 | 8 | 8 | 44 | 35 | 9 | 2.9 | 36* |
| 8 | Shanghai Shenhua | 27 | 13 | 5 | 9 | 59 | 47 | 12 | 3.9 | 34* |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 27 | 7 | 11 | 9 | 28 | 33 | -5 | 2.3 | 32 |
| 10 | Hangzhou Greentown | 27 | 10 | 6 | 11 | 47 | 47 | 0 | 3.5 | 31* |
| 11 | Sichuan Jiuniu | 27 | 8 | 5 | 14 | 36 | 47 | -11 | 3.1 | 29 |
| 12 | Tianjin Teda | 27 | 10 | 8 | 9 | 37 | 32 | 5 | 2.6 | 28* |
| 13 | Henan Jianye | 27 | 8 | 10 | 9 | 35 | 37 | -2 | 2.7 | 28* |
| 14 | Shenyang Urban | 27 | 7 | 5 | 15 | 35 | 48 | -13 | 3.1 | 26 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 27 | 5 | 12 | 10 | 40 | 47 | -7 | 3.2 | 22* |
| 16 | Qingdao Jonoon | 27 | 6 | 3 | 18 | 34 | 56 | -22 | 3.3 | 14* |
* Beijing Guoan: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Beijing Guoan
* Shandong Luneng: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shandong Taishan
* SHANGHAI SIPG: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Port
* Shanghai Shenhua: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Shanghai Shenhua
* Hangzhou Greentown: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Zhejiang FC
* Tianjin Teda: −10 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Tianjin Jinmen Tiger
* Henan Jianye: −6 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Henan FC
* Wuhan Three Towns: −5 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Wuhan Three Towns
* Qingdao Jonoon: −7 bodova — CFA kazna 2026 (match-fixing istraga) - Qingdao Hainiu
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 13 | 9 | 1 | 3 | 23 | 16 | 7 | 3 | 28 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | 8 | 3 | 3 | 31 | 15 | 16 | 3.3 | 27 |
| 3 | Yunnan Yukun | 13 | 8 | 2 | 3 | 31 | 19 | 12 | 3.8 | 26 |
| 4 | Shandong Luneng | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 3.6 | 25 |
| 5 | Hangzhou Greentown | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | 22 | 8 | 3.7 | 24 |
| 6 | Shanghai Shenhua | 14 | 7 | 2 | 5 | 34 | 25 | 9 | 4.2 | 23 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 14 | 5 | 8 | 1 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 23 |
| 8 | Beijing Guoan | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 | 18 | 9 | 3.5 | 22 |
| 9 | Sichuan Jiuniu | 14 | 6 | 3 | 5 | 25 | 19 | 6 | 3.1 | 21 |
| 10 | SHANGHAI SIPG | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 13 | 8 | 2.6 | 20 |
| 11 | Shenyang Urban | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 | 23 | 1 | 3.4 | 20 |
| 12 | Tianjin Teda | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.9 | 19 |
| 13 | Chongqing Tongliang Long | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 18 |
| 14 | Henan Jianye | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.2 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 17 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 16 | 4 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beijing Guoan | 14 | 6 | 6 | 2 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 24 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 22 | 3 | 3.6 | 21 |
| 4 | SHANGHAI SIPG | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | 22 | 1 | 3.2 | 21 |
| 5 | Tianjin Teda | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.2 | 19 |
| 6 | Shandong Luneng | 14 | 6 | 1 | 7 | 18 | 26 | -8 | 3.1 | 19 |
| 7 | Henan Jianye | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 24 | -5 | 3.1 | 17 |
| 8 | Dalian Zhixing | 14 | 4 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 15 |
| 9 | Qingdao Youth Island | 13 | 3 | 6 | 4 | 14 | 23 | -9 | 2.8 | 15 |
| 10 | Chongqing Tongliang Long | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | 15 | -5 | 1.9 | 14 |
| 11 | Hangzhou Greentown | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 25 | -8 | 3.2 | 12 |
| 12 | Yunnan Yukun | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 | 39 | -15 | 4.5 | 12 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | 1 | 7 | 6 | 22 | 31 | -9 | 3.8 | 10 |
| 14 | Sichuan Jiuniu | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | 28 | -17 | 3 | 8 |
| 15 | Shenyang Urban | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.8 | 6 |
| 16 | Qingdao Jonoon | 14 | 1 | 1 | 12 | 16 | 34 | -18 | 3.6 | 4 |
Forma i statistika timova
Wuhan Three Towns Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Shandong Luneng | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 20.05.2026 | Shanghai Shenhua | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 16.05.2026 | Shenyang Urban | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Qingdao Youth Island | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Qingdao Jonoon | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Tianjin Teda | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | SHANGHAI SIPG | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Hangzhou Greentown | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Chengdu Better City | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Chongqing Tongliang Long | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Yunnan Yukun Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Qingdao Youth Island | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 20.05.2026 | Chongqing Tongliang Long | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Shanghai Shenhua | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Shenyang Urban | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 06.05.2026 | Hangzhou Greentown | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Beijing Guoan | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 26.04.2026 | Dalian Zhixing | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 21.04.2026 | Chengdu Better City | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Tianjin Teda | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Sichuan Jiuniu | A | 3-4 (2-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2025 | Super League | Yunnan Yukun | 2-1 (1-0) | Wuhan Three Towns | I | O |
| 12.04.2025 | Super League | Wuhan Three Towns | 3-1 (3-0) | Yunnan Yukun | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.4% | 91.9% | 92.3% | 93.4% | 92.5% | 92.3% |
| 1 | 2.22 19.0% | 2.18 20.7% | 2.35 4.1% | 2.17 18.1% | 2.19 12.7% | 2.25 10.0% | 2.22 9.4% |
| X | 3.82 8.5% | 3.77 5.9% | 3.80 5.6% | 3.65 12.3% | 3.89 6.6% | 3.50 1.4% | 3.80 8.6% |
| 2 | 2.92 18.2% | 2.88 16.1% | 2.50 2.0% | 2.87 21.1% | 2.80 11.6% | 2.85 14.0% | 2.70 10.2% |
| 0-2 | 2.80 21.7% | 2.75 19.0% | 2.85 23.9% | 2.65 17.8% | 2.86 22.2% | 2.63 16.4% | 2.85 23.9% |
| 3+ | 1.44 11.1% | 1.42 12.9% | 1.37 11.6% | 1.42 9.6% | 1.54 1.3% | 1.43 8.9% | 1.37 11.0% |
| 4+ | 2.11 15.6% | 2.11 13.2% | 2.00 18.4% | 2.00 15.6% | 2.01 14.5% | 2.15 12.2% | 1.98 17.5% |
| GG | 1.43 5.9% | 1.41 4.7% | 1.35 8.8% | 1.38 6.8% | 1.37 8.1% | 1.35 6.3% | 1.36 7.5% |
| NG | 2.82 11.0% | 2.77 12.1% | 2.90 18.4% | 2.80 13.4% | 2.92 17.3% | 2.95 13.5% | 2.90 18.4% |
| I2+ | 2.10 11.8% | 2.06 10.8% | 2.05 10.9% | 2.05 9.7% | 2.07 11.5% | 2.10 10.6% | 2.04 12.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice