Once Caldas 3 - 0 Envigado — rezultat
22.07.2026 00:00 • Kolumbija - Kup Kolumbije
Mečevi iz lige Kolumbija - Kup Kolumbije
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||||
| ── Copa Colombia ── | ||||
| Atletico Nacional - Independiente Medellin | 15.10.2026 01:30 | 1.78 | 3.65 | 4.24 |
| La Equidad - Llaneros | 15.10.2026 23:00 | 1.78 | 3.4 | 4.87 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||
| ── Copa Colombia ── | ||
| Atletico Nacional - Independiente Medellin | 15.10 01:30 |
1.78
|
3.65
|
4.24
|
| La Equidad - Llaneros | 15.10 23:00 |
1.78
|
3.4
|
4.87
|
Forma i statistika timova
Once Caldas Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Junior | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Junior | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.05.2026 | Atletico Nacional | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Rionegro Aguilas | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 20.04.2026 | La Equidad | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Deportivo Pereira | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Independiente Medellin | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.03.2026 | Llaneros | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Millonarios | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 19.03.2026 | Bucaramanga | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Envigado Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.05.2026 | Real Cartagena | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 18.05.2026 | Quindio | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.05.2026 | Tigres FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 11.05.2026 | Internacional Palmira | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.05.2026 | Internacional Palmira | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Tigres FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Quindio | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Patriotas | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.04.2026 | Barranquilla | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Primera A | Once Caldas | 1-0 (0-0) | Envigado | P | U |
| 01.05.2025 | Primera A | Envigado | 1-2 (1-1) | Once Caldas | P | O |
| 21.09.2024 | Primera A | Envigado | 0-1 (0-0) | Once Caldas | P | U |
| 10.03.2024 | Primera A | Once Caldas | 2-1 (1-1) | Envigado | P | O |
| 15.09.2023 | Primera A | Once Caldas | 0-0 (0-0) | Envigado | N | U |
| 01.04.2023 | Primera A | Envigado | 0-0 (0-0) | Once Caldas | N | U |
| 21.09.2022 | Primera A | Once Caldas | 1-0 (1-0) | Envigado | P | U |
| 26.03.2022 | Primera A | Envigado | 1-1 (1-0) | Once Caldas | N | U |
| 06.11.2021 | Primera A | Envigado | 1-2 (1-1) | Once Caldas | P | O |
| 06.02.2021 | Primera A | Once Caldas | 3-1 (2-1) | Envigado | P | O |
| 29.10.2020 | Copa Colombia | Once Caldas | 2-0 (2-0) | Envigado | P | U |
| 22.10.2020 | Copa Colombia | Envigado | 3-0 (1-0) | Once Caldas | I | O |
| 04.02.2020 | Primera A | Envigado | 0-1 (0-0) | Once Caldas | P | U |
| 01.10.2019 | Primera A | Envigado | 1-3 (1-1) | Once Caldas | P | O |
| 09.04.2019 | Primera A | Once Caldas | 1-0 (0-0) | Envigado | P | U |
| 12.08.2018 | Primera A | Once Caldas | 3-1 (1-1) | Envigado | P | O |
| 18.02.2018 | Primera A | Envigado | 1-0 (0-0) | Once Caldas | I | U |
| 29.10.2017 | Primera A | Once Caldas | 1-1 (1-1) | Envigado | N | U |
| 10.05.2017 | Primera A | Envigado | 0-0 (0-0) | Once Caldas | N | U |
| 25.09.2016 | Primera A | Once Caldas | 2-0 (1-0) | Envigado | P | U |
| 23.04.2016 | Primera A | Envigado | 0-1 (0-0) | Once Caldas | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.9% | – | 91.6% | 91.7% | 90.1% | – |
| 1 | 1.68 2.4% | 1.61 2.5% | - | 1.65 2.5% | 1.67 1.2% | 1.65 1.9% | - |
| X | 3.64 2.2% | 3.50 2.2% | - | 3.60 6.5% | 3.61 1.4% | 3.65 2.7% | - |
| 2 | 5.40 5.3% | 5.18 5.3% | - | 4.80 0.0% | 4.67 2.3% | 4.35 1.1% | - |
| 0-2 | 1.85 0.5% | 1.80 0.6% | - | 1.83 4.7% | 1.80 0.6% | 1.81 0.5% | - |
| 3+ | 1.95 0.5% | 1.90 0.5% | - | 1.88 5.6% | 1.90 0.5% | 1.90 1.1% | - |
| 4+ | 3.62 2.3% | 3.20 1.9% | - | 3.10 8.8% | 3.42 0.9% | 3.35 3.1% | - |
| GG | 1.92 1.0% | 1.87 0.5% | - | 1.90 3.8% | 1.90 0.5% | 1.90 2.6% | - |
| NG | 1.88 1.1% | 1.82 0.6% | - | 1.82 2.7% | 1.77 0.6% | 1.77 2.3% | - |
| I2+ | 3.02 1.3% | 2.82 1.4% | - | 2.60 3.2% | 2.89 0.3% | 2.90 1.8% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice