Union Magdalena 1 - 1 Santa Fe — rezultat
25.09.2026 23:00 • Kolumbija - Kup Kolumbije
Mečevi iz lige Kolumbija - Kup Kolumbije
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||||
| ── Copa Colombia ── | ||||
| Atletico Nacional - Independiente Medellin | 15.10.2026 01:30 | 1.78 | 3.65 | 4.24 |
| La Equidad - Llaneros | 15.10.2026 23:00 | 1.78 | 3.4 | 4.87 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||
| ── Copa Colombia ── | ||
| Atletico Nacional - Independiente Medellin | 15.10 01:30 |
1.78
|
3.65
|
4.24
|
| La Equidad - Llaneros | 15.10 23:00 |
1.78
|
3.4
|
4.87
|
Forma i statistika timova
Union Magdalena Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Patriotas | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Real Soacha | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Barranquilla | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Envigado | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Quindio | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Tigres FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Santa Fe | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 31.07.2026 | Orsomarso | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Bogota FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.05.2026 | Bogota FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Santa Fe Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Deportivo Cali | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.09.2026 | Alianza Petrolera | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 15.09.2026 | Vasco DA Gama | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Deportes Tolima | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Vasco DA Gama | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Fortaleza FC | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 03.09.2026 | Millonarios | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Junior | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.08.2026 | River Plate | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | America de Cali | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2026 | Copa Colombia | Santa Fe | 2-0 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 14.09.2025 | Primera A | Santa Fe | 2-0 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 30.03.2025 | Primera A | Union Magdalena | 0-1 (0-0) | Santa Fe | I | U |
| 19.08.2023 | Primera A | Union Magdalena | 2-2 (2-0) | Santa Fe | N | O |
| 26.02.2023 | Primera A | Santa Fe | 0-0 (0-0) | Union Magdalena | N | U |
| 25.09.2022 | Primera A | Union Magdalena | 0-2 (0-0) | Santa Fe | I | U |
| 04.04.2022 | Primera A | Santa Fe | 1-0 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 20.10.2019 | Primera A | Santa Fe | 2-0 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 27.04.2019 | Primera A | Union Magdalena | 3-1 (2-0) | Santa Fe | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.6% | 94.8% | 92.2% | 95.5% | 91.7% | 89.9% | 90.1% |
| 1 | 3.46 0.0% | 3.35 0.0% | 3.15 0.0% | 3.35 0.0% | 3.03 1.0% | 2.90 1.8% | 3.05 1.7% |
| X | 3.36 0.0% | 3.25 0.0% | 3.10 3.3% | 3.25 0.0% | 3.07 3.4% | 3.00 3.4% | 3.05 3.4% |
| 2 | 2.23 1.3% | 2.23 1.3% | 2.25 2.2% | 2.27 0.9% | 2.30 2.1% | 2.30 4.2% | 2.20 4.3% |
| 0-2 | 1.80 0.0% | 1.75 0.0% | 1.68 6.3% | 1.75 0.0% | 1.68 8.4% | 1.70 8.3% | 1.67 8.4% |
| 3+ | 2.06 11.6% | 2.06 11.6% | 2.05 6.8% | 2.05 10.9% | 2.06 10.0% | 2.05 8.9% | 2.04 10.5% |
| 4+ | 3.58 18.6% | 3.58 18.6% | 3.85 10.5% | 3.45 16.9% | - | 3.75 11.8% | 3.80 16.5% |
| GG | 1.81 0.0% | 1.81 8.1% | 1.85 5.1% | 1.83 10.7% | 1.83 7.6% | 1.84 5.6% | 1.85 7.5% |
| NG | 2.00 0.0% | 1.98 0.0% | 1.83 5.8% | 1.92 0.0% | 1.87 10.0% | 1.83 5.8% | 1.81 7.1% |
| I2+ | 2.98 0.0% | 2.86 8.3% | 3.10 7.5% | 2.90 10.8% | 3.09 9.4% | 3.10 7.5% | 3.10 10.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice