Leones FC 1 - 6 Real Cartagena — rezultat
24.08.2026 22:00 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internacional Palmira | 33 | 17 | 9 | 7 | 41 | 29 | 12 | 2.1 | 60 |
| 2 | Envigado | 35 | 15 | 12 | 8 | 47 | 32 | 15 | 2.3 | 57 |
| 3 | Quindio | 33 | 16 | 9 | 8 | 34 | 25 | 9 | 1.8 | 57 |
| 4 | Real Cartagena | 35 | 15 | 11 | 9 | 55 | 41 | 14 | 2.7 | 56 |
| 5 | Union Magdalena | 33 | 15 | 9 | 9 | 47 | 33 | 14 | 2.4 | 54 |
| 6 | Tigres FC | 33 | 12 | 10 | 11 | 33 | 27 | 6 | 1.8 | 46 |
| 7 | Ind. Yumbo | 27 | 11 | 10 | 6 | 29 | 21 | 8 | 1.9 | 43 |
| 8 | Bogota FC | 33 | 9 | 12 | 12 | 28 | 35 | -7 | 1.9 | 39 |
| 9 | Barranquilla | 33 | 10 | 8 | 15 | 41 | 44 | -3 | 2.6 | 38 |
| 10 | Real Soacha | 27 | 9 | 9 | 9 | 33 | 30 | 3 | 2.3 | 36 |
| 11 | Patriotas | 27 | 9 | 8 | 10 | 30 | 34 | -4 | 2.4 | 35 |
| 12 | Popayan | 27 | 7 | 10 | 10 | 33 | 35 | -2 | 2.5 | 31 |
| 13 | Orsomarso | 27 | 7 | 9 | 11 | 21 | 28 | -7 | 1.8 | 30 |
| 14 | Depor FC | 27 | 5 | 9 | 13 | 27 | 42 | -15 | 2.6 | 24 |
| 15 | Real Santander | 27 | 4 | 10 | 13 | 23 | 41 | -18 | 2.4 | 22 |
| 16 | Leones FC | 27 | 4 | 9 | 14 | 18 | 43 | -25 | 2.3 | 21 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 18 | 10 | 2 | 6 | 35 | 25 | 10 | 3.3 | 32 |
| 2 | Internacional Palmira | 16 | 9 | 4 | 3 | 18 | 12 | 6 | 1.9 | 31 |
| 3 | Envigado | 17 | 7 | 7 | 3 | 18 | 9 | 9 | 1.6 | 28 |
| 4 | Patriotas | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | 10 | 9 | 2.1 | 27 |
| 5 | Quindio | 16 | 7 | 5 | 4 | 16 | 11 | 5 | 1.7 | 26 |
| 6 | Tigres FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 | 14 | 2 | 1.8 | 25 |
| 7 | Union Magdalena | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.3 | 24 |
| 8 | Barranquilla | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 22 |
| 9 | Real Soacha | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 21 |
| 10 | Ind. Yumbo | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.1 | 20 |
| 11 | Bogota FC | 17 | 5 | 5 | 7 | 17 | 20 | -3 | 2.2 | 20 |
| 12 | Orsomarso | 14 | 5 | 2 | 7 | 9 | 10 | -1 | 1.4 | 17 |
| 13 | Popayan | 13 | 3 | 7 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.3 | 16 |
| 14 | Real Santander | 14 | 3 | 6 | 5 | 17 | 20 | -3 | 2.6 | 15 |
| 15 | Depor FC | 14 | 1 | 6 | 7 | 12 | 23 | -11 | 2.5 | 9 |
| 16 | Leones FC | 13 | 1 | 5 | 7 | 9 | 25 | -16 | 2.6 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 17 | 9 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 1.9 | 31 |
| 2 | Union Magdalena | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 17 | 9 | 2.5 | 30 |
| 3 | Internacional Palmira | 17 | 8 | 5 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 29 |
| 4 | Envigado | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | 23 | 6 | 2.9 | 29 |
| 5 | Real Cartagena | 17 | 5 | 9 | 3 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 24 |
| 6 | Ind. Yumbo | 13 | 7 | 2 | 4 | 14 | 7 | 7 | 1.6 | 23 |
| 7 | Tigres FC | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | 13 | 4 | 1.9 | 21 |
| 8 | Bogota FC | 16 | 4 | 7 | 5 | 11 | 15 | -4 | 1.6 | 19 |
| 9 | Barranquilla | 17 | 4 | 4 | 9 | 19 | 24 | -5 | 2.5 | 16 |
| 10 | Real Soacha | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 14 | -2 | 1.9 | 15 |
| 11 | Popayan | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.7 | 15 |
| 12 | Depor FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | 15 |
| 13 | Orsomarso | 13 | 2 | 7 | 4 | 12 | 18 | -6 | 2.3 | 13 |
| 14 | Leones FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 1.9 | 13 |
| 15 | Patriotas | 13 | 1 | 5 | 7 | 11 | 24 | -13 | 2.7 | 8 |
| 16 | Real Santander | 13 | 1 | 4 | 8 | 6 | 21 | -15 | 2.1 | 7 |
Forma i statistika timova
Leones FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Real Soacha | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.08.2026 | Bogota FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.08.2026 | Quindio | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.07.2026 | Tigres FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.05.2026 | Independiente Medellin | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.05.2026 | Cucuta | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | Orsomarso | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Fortaleza FC | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Orsomarso | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Real Santander | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Real Cartagena Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Bogota FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.08.2026 | Ind. Yumbo | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 02.08.2026 | Real Soacha | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | America de Cali | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.07.2026 | Real Santander | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 22.07.2026 | America de Cali | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Envigado | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.05.2026 | Envigado | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 22.05.2026 | Barranquilla | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 18.05.2026 | Bogota FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Primera B | Real Cartagena | 2-3 (0-2) | Leones FC | P | O |
| 17.02.2025 | Primera B | Leones FC | 1-2 (0-1) | Real Cartagena | I | O |
| 22.09.2024 | Primera B | Real Cartagena | 1-0 (0-0) | Leones FC | I | U |
| 20.04.2024 | Primera B | Leones FC | 0-0 (0-0) | Real Cartagena | N | U |
| 11.11.2023 | Primera B | Real Cartagena | 1-1 (1-0) | Leones FC | N | U |
| 16.10.2023 | Primera B | Leones FC | 2-1 (2-0) | Real Cartagena | P | O |
| 11.10.2023 | Primera B | Leones FC | 1-2 (0-2) | Real Cartagena | I | O |
| 13.05.2023 | Primera B | Real Cartagena | 2-2 (0-2) | Leones FC | N | O |
| 16.07.2022 | Primera B | Real Cartagena | 0-1 (0-0) | Leones FC | P | U |
| 02.06.2022 | Primera B | Real Cartagena | 0-1 (0-1) | Leones FC | P | U |
| 17.05.2022 | Primera B | Leones FC | 0-0 (0-0) | Real Cartagena | N | U |
| 10.03.2022 | Primera B | Leones FC | 1-0 (1-0) | Real Cartagena | P | U |
| 28.11.2021 | Primera B | Leones FC | 3-2 (2-0) | Real Cartagena | P | O |
| 13.11.2021 | Primera B | Real Cartagena | 3-3 (1-2) | Leones FC | N | O |
| 19.09.2021 | Primera B | Leones FC | 2-0 (0-0) | Real Cartagena | P | U |
| 02.04.2021 | Primera B | Real Cartagena | 2-1 (0-0) | Leones FC | I | O |
| 25.10.2020 | Primera B | Leones FC | 1-0 (1-0) | Real Cartagena | P | U |
| 17.10.2020 | Primera B | Real Cartagena | 0-0 | Leones FC | N | U |
| 23.09.2019 | Primera B | Real Cartagena | 0-1 (0-0) | Leones FC | P | U |
| 25.05.2019 | Primera B | Real Cartagena | 4-1 (1-1) | Leones FC | I | O |
| 20.05.2019 | Primera B | Leones FC | 1-1 (1-0) | Real Cartagena | N | U |
| 15.04.2019 | Primera B | Leones FC | 1-1 (1-1) | Real Cartagena | N | U |
| 18.07.2017 | Primera B | Real Cartagena | 2-3 (1-1) | Leones FC | P | O |
| 25.02.2017 | Primera B | Leones FC | 1-1 (0-1) | Real Cartagena | N | U |
| 03.07.2016 | Primera B | Leones FC | 4-0 (1-0) | Real Cartagena | P | O |
| 16.02.2016 | Primera B | Real Cartagena | 1-0 (1-0) | Leones FC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.1% | 92.7% | 91.8% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 3.71 2.9% | 3.71 2.9% | 3.70 1.4% | 3.50 6.7% | 3.85 2.0% | 3.55 12.3% | 3.70 1.4% |
| X | 3.32 5.4% | 3.32 5.4% | 3.25 3.2% | 3.35 4.7% | 3.30 2.4% | 3.25 1.5% | 3.25 3.2% |
| 2 | 1.89 1.6% | 1.89 1.6% | 1.88 2.6% | 2.02 1.0% | 1.90 2.2% | 2.00 8.1% | 1.88 2.6% |
| 0-2 | 1.75 8.7% | 1.75 8.7% | 1.73 8.1% | 1.78 11.9% | 1.75 3.3% | 1.78 2.2% | 1.74 8.1% |
| 3+ | 1.96 9.7% | 1.96 9.7% | 1.95 9.3% | 1.92 13.5% | 1.97 4.2% | 1.93 2.7% | 1.95 9.3% |
| 4+ | 3.42 14.5% | 3.42 14.5% | 3.55 13.4% | 3.25 18.8% | 3.57 5.6% | 3.40 4.6% | 3.55 13.4% |
| GG | 1.79 7.3% | 1.79 7.3% | 1.83 6.2% | 1.76 10.7% | 1.84 2.8% | 1.79 1.1% | 1.85 6.1% |
| NG | 1.90 8.0% | 1.90 8.0% | 1.80 5.9% | 1.95 12.1% | 1.82 5.2% | 1.90 0.0% | 1.81 5.8% |
| I2+ | 2.90 8.8% | 2.90 8.8% | 2.95 9.2% | 2.80 11.1% | 2.96 3.1% | 2.95 3.5% | 2.95 9.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice