Orsomarso 2 - 0 Real Soacha — rezultat
24.08.2026 22:00 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internacional Palmira | 33 | 17 | 9 | 7 | 41 | 29 | 12 | 2.1 | 60 |
| 2 | Envigado | 35 | 15 | 12 | 8 | 47 | 32 | 15 | 2.3 | 57 |
| 3 | Quindio | 33 | 16 | 9 | 8 | 34 | 25 | 9 | 1.8 | 57 |
| 4 | Real Cartagena | 35 | 15 | 11 | 9 | 55 | 41 | 14 | 2.7 | 56 |
| 5 | Union Magdalena | 33 | 15 | 9 | 9 | 47 | 33 | 14 | 2.4 | 54 |
| 6 | Tigres FC | 33 | 12 | 10 | 11 | 33 | 27 | 6 | 1.8 | 46 |
| 7 | Ind. Yumbo | 27 | 11 | 10 | 6 | 29 | 21 | 8 | 1.9 | 43 |
| 8 | Bogota FC | 33 | 9 | 12 | 12 | 28 | 35 | -7 | 1.9 | 39 |
| 9 | Barranquilla | 33 | 10 | 8 | 15 | 41 | 44 | -3 | 2.6 | 38 |
| 10 | Real Soacha | 27 | 9 | 9 | 9 | 33 | 30 | 3 | 2.3 | 36 |
| 11 | Patriotas | 27 | 9 | 8 | 10 | 30 | 34 | -4 | 2.4 | 35 |
| 12 | Popayan | 27 | 7 | 10 | 10 | 33 | 35 | -2 | 2.5 | 31 |
| 13 | Orsomarso | 27 | 7 | 9 | 11 | 21 | 28 | -7 | 1.8 | 30 |
| 14 | Depor FC | 27 | 5 | 9 | 13 | 27 | 42 | -15 | 2.6 | 24 |
| 15 | Real Santander | 27 | 4 | 10 | 13 | 23 | 41 | -18 | 2.4 | 22 |
| 16 | Leones FC | 27 | 4 | 9 | 14 | 18 | 43 | -25 | 2.3 | 21 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 18 | 10 | 2 | 6 | 35 | 25 | 10 | 3.3 | 32 |
| 2 | Internacional Palmira | 16 | 9 | 4 | 3 | 18 | 12 | 6 | 1.9 | 31 |
| 3 | Envigado | 17 | 7 | 7 | 3 | 18 | 9 | 9 | 1.6 | 28 |
| 4 | Patriotas | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | 10 | 9 | 2.1 | 27 |
| 5 | Quindio | 16 | 7 | 5 | 4 | 16 | 11 | 5 | 1.7 | 26 |
| 6 | Tigres FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 | 14 | 2 | 1.8 | 25 |
| 7 | Union Magdalena | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.3 | 24 |
| 8 | Barranquilla | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 22 |
| 9 | Real Soacha | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 21 |
| 10 | Ind. Yumbo | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.1 | 20 |
| 11 | Bogota FC | 17 | 5 | 5 | 7 | 17 | 20 | -3 | 2.2 | 20 |
| 12 | Orsomarso | 14 | 5 | 2 | 7 | 9 | 10 | -1 | 1.4 | 17 |
| 13 | Popayan | 13 | 3 | 7 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.3 | 16 |
| 14 | Real Santander | 14 | 3 | 6 | 5 | 17 | 20 | -3 | 2.6 | 15 |
| 15 | Depor FC | 14 | 1 | 6 | 7 | 12 | 23 | -11 | 2.5 | 9 |
| 16 | Leones FC | 13 | 1 | 5 | 7 | 9 | 25 | -16 | 2.6 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 17 | 9 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 1.9 | 31 |
| 2 | Union Magdalena | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 17 | 9 | 2.5 | 30 |
| 3 | Internacional Palmira | 17 | 8 | 5 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 29 |
| 4 | Envigado | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | 23 | 6 | 2.9 | 29 |
| 5 | Real Cartagena | 17 | 5 | 9 | 3 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 24 |
| 6 | Ind. Yumbo | 13 | 7 | 2 | 4 | 14 | 7 | 7 | 1.6 | 23 |
| 7 | Tigres FC | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | 13 | 4 | 1.9 | 21 |
| 8 | Bogota FC | 16 | 4 | 7 | 5 | 11 | 15 | -4 | 1.6 | 19 |
| 9 | Barranquilla | 17 | 4 | 4 | 9 | 19 | 24 | -5 | 2.5 | 16 |
| 10 | Real Soacha | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 14 | -2 | 1.9 | 15 |
| 11 | Popayan | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.7 | 15 |
| 12 | Depor FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | 15 |
| 13 | Orsomarso | 13 | 2 | 7 | 4 | 12 | 18 | -6 | 2.3 | 13 |
| 14 | Leones FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 1.9 | 13 |
| 15 | Patriotas | 13 | 1 | 5 | 7 | 11 | 24 | -13 | 2.7 | 8 |
| 16 | Real Santander | 13 | 1 | 4 | 8 | 6 | 21 | -15 | 2.1 | 7 |
Forma i statistika timova
Orsomarso Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Patriotas | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 31.07.2026 | Union Magdalena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.07.2026 | Barranquilla | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.05.2026 | Fortaleza FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.05.2026 | Independiente Medellin | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.05.2026 | Leones FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Cucuta | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Leones FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.04.2026 | Bogota FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.03.2026 | Internacional Palmira | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Real Soacha Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Leones FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.08.2026 | La Equidad | A | 0-0 | I | U |
| 06.08.2026 | Popayan | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.07.2026 | Envigado | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.05.2026 | Rionegro Aguilas | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 17.05.2026 | Deportivo Pereira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Ind. Yumbo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.05.2026 | Jaguares | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Primera B | Real Soacha | 1-0 (0-0) | Orsomarso | I | U |
| 07.10.2025 | Primera B | Real Soacha | 1-1 (0-1) | Orsomarso | N | U |
| 28.04.2025 | Primera B | Orsomarso | 0-1 (0-1) | Real Soacha | I | U |
| 22.07.2024 | Primera B | Real Soacha | 2-0 (2-0) | Orsomarso | I | U |
| 04.02.2024 | Primera B | Orsomarso | 1-1 (0-1) | Real Soacha | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.2% | 92.8% | 91.8% | 90.2% | 90.2% |
| 1 | 2.10 14.6% | 2.10 14.6% | 2.12 15.2% | 2.20 10.2% | 2.15 2.7% | 2.20 4.3% | 2.12 15.2% |
| X | 2.88 4.7% | 2.88 4.7% | 2.95 5.4% | 3.00 3.4% | 2.99 3.1% | 2.75 5.2% | 2.95 5.4% |
| 2 | 3.62 19.1% | 3.62 19.1% | 3.35 19.6% | 3.45 13.1% | 3.45 0.3% | 3.45 7.8% | 3.35 19.6% |
| 0-2 | 1.52 9.4% | 1.52 9.4% | 1.53 7.7% | 1.54 6.9% | 1.54 1.3% | 1.46 2.8% | 1.53 7.0% |
| 3+ | 2.24 13.5% | 2.24 13.5% | 2.30 11.5% | 2.32 10.8% | 2.32 2.1% | 2.35 11.3% | 2.30 11.5% |
| 4+ | 4.15 18.6% | 4.15 18.6% | 4.55 16.5% | 4.25 16.7% | 4.59 13.4% | 4.50 18.2% | 4.55 16.5% |
| GG | 1.95 8.9% | 1.95 8.9% | 2.00 7.0% | 2.00 7.8% | 2.03 6.5% | 2.05 6.8% | 2.03 6.9% |
| NG | 1.74 7.4% | 1.74 7.4% | 1.65 4.4% | 1.73 7.5% | 1.67 5.0% | 1.66 5.7% | 1.66 5.1% |
| I2+ | 3.32 10.8% | 3.32 10.8% | 3.45 10.4% | 3.30 10.8% | 3.45 9.4% | 3.50 9.1% | 3.45 10.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice