Grobina 1 - 0 BFC Daugavpils — rezultat
29.08.2026 12:00 • Letonija - Virsliga
Mečevi iz lige Letonija - Virsliga
Tabele Letonija - Virsliga
Virsliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 31 | 24 | 5 | 2 | 75 | 24 | 51 | 3.2 | 77 |
| 2 | Riga | 32 | 23 | 7 | 2 | 88 | 30 | 58 | 3.7 | 76 |
| 3 | Auda | 32 | 19 | 7 | 6 | 52 | 32 | 20 | 2.6 | 64 |
| 4 | FK Liepaja | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 | 46 | -3 | 2.8 | 43 |
| 5 | BFC Daugavpils | 32 | 11 | 9 | 12 | 37 | 36 | 1 | 2.3 | 42 |
| 6 | Super Nova | 31 | 11 | 5 | 15 | 31 | 41 | -10 | 2.3 | 38 |
| 7 | FS Jelgava | 32 | 8 | 8 | 16 | 34 | 53 | -19 | 2.7 | 32 |
| 8 | Grobina | 32 | 5 | 11 | 16 | 22 | 54 | -32 | 2.4 | 26 |
| 9 | Tukums | 32 | 5 | 9 | 18 | 44 | 63 | -19 | 3.3 | 24 |
| 10 | Ogre United | 32 | 4 | 6 | 22 | 31 | 78 | -47 | 3.4 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Riga | 16 | 12 | 4 | 0 | 46 | 14 | 32 | 3.8 | 40 |
| 2 | Rigas FS | 15 | 10 | 4 | 1 | 46 | 14 | 32 | 4 | 34 |
| 3 | Auda | 17 | 10 | 3 | 4 | 29 | 16 | 13 | 2.6 | 33 |
| 4 | FK Liepaja | 15 | 8 | 3 | 4 | 28 | 17 | 11 | 3 | 27 |
| 5 | BFC Daugavpils | 16 | 8 | 2 | 6 | 18 | 13 | 5 | 1.9 | 26 |
| 6 | Tukums | 17 | 5 | 5 | 7 | 28 | 26 | 2 | 3.2 | 20 |
| 7 | Grobina | 15 | 3 | 6 | 6 | 12 | 19 | -7 | 2.1 | 15 |
| 8 | Super Nova | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 16 | 4 | 2 | 10 | 13 | 25 | -12 | 2.4 | 14 |
| 10 | Ogre United | 16 | 2 | 5 | 9 | 18 | 32 | -14 | 3.1 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 16 | 14 | 1 | 1 | 29 | 10 | 19 | 2.4 | 43 |
| 2 | Riga | 16 | 11 | 3 | 2 | 42 | 16 | 26 | 3.6 | 36 |
| 3 | Auda | 15 | 9 | 4 | 2 | 23 | 16 | 7 | 2.6 | 31 |
| 4 | Super Nova | 15 | 7 | 2 | 6 | 14 | 15 | -1 | 1.9 | 23 |
| 5 | FS Jelgava | 16 | 4 | 6 | 6 | 21 | 28 | -7 | 3.1 | 18 |
| 6 | BFC Daugavpils | 16 | 3 | 7 | 6 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 16 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | 29 | -14 | 2.6 | 16 |
| 8 | Grobina | 17 | 2 | 5 | 10 | 10 | 35 | -25 | 2.6 | 11 |
| 9 | Ogre United | 16 | 2 | 1 | 13 | 13 | 46 | -33 | 3.7 | 7 |
| 10 | Tukums | 15 | 0 | 4 | 11 | 16 | 37 | -21 | 3.5 | 4 |
Forma i statistika timova
Grobina Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 3.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | FK Liepaja | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 17.08.2026 | Auda | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 10.08.2026 | Rigas FS | A | 6-1 (4-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Riga | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 27.07.2026 | Ogre United | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 20.07.2026 | Super Nova | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.07.2026 | Marupe | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.07.2026 | Tukums | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 29.06.2026 | FS Jelgava | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.06.2026 | Auda | H | 0-0 (0-0) | N | U |
BFC Daugavpils Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Super Nova | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.08.2026 | Ogre United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Tukums | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | FS Jelgava | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.07.2026 | Auda | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.07.2026 | Ogre United | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 11.07.2026 | Riga Mariners | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 04.07.2026 | FK Liepaja | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.06.2026 | Rigas FS | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.06.2026 | Riga | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 1-0 (0-0) | Grobina | I | U |
| 02.05.2026 | Virsliga | Grobina | 1-1 (0-0) | BFC Daugavpils | N | U |
| 07.03.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 0-1 (0-0) | Grobina | P | U |
| 15.09.2025 | Virsliga | BFC Daugavpils | 3-2 (1-1) | Grobina | I | O |
| 26.06.2025 | Virsliga | BFC Daugavpils | 3-2 (1-2) | Grobina | I | O |
| 04.05.2025 | Virsliga | Grobina | 1-0 (0-0) | BFC Daugavpils | P | U |
| 11.03.2025 | Virsliga | Grobina | 3-2 (0-1) | BFC Daugavpils | P | O |
| 14.09.2024 | Virsliga | BFC Daugavpils | 4-0 (2-0) | Grobina | I | O |
| 27.06.2024 | Virsliga | Grobina | 3-0 (1-0) | BFC Daugavpils | P | O |
| 07.05.2024 | Virsliga | Grobina | 1-3 (0-3) | BFC Daugavpils | I | O |
| 16.03.2024 | Virsliga | BFC Daugavpils | 2-0 (1-0) | Grobina | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.5% | 90.3% | 91.9% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 2.83 12.7% | 2.83 12.7% | 2.85 13.6% | 2.90 9.4% | 2.96 14.2% | 2.80 15.2% | 2.88 12.7% |
| X | 3.36 2.6% | 3.36 2.6% | 3.20 5.9% | 3.25 3.0% | 3.25 5.0% | 3.25 7.1% | 3.20 9.9% |
| 2 | 2.22 9.4% | 2.22 9.4% | 2.20 12.8% | 2.20 8.9% | 2.26 14.7% | 2.35 17.5% | 2.22 16.2% |
| 0-2 | 1.87 3.6% | 1.87 3.6% | 1.85 5.1% | 1.90 3.6% | 1.88 3.6% | 1.91 3.0% | 1.87 11.8% |
| 3+ | 1.82 4.0% | 1.82 4.0% | 1.78 4.7% | 1.80 3.4% | 1.82 3.4% | 1.80 2.9% | 1.81 11.0% |
| 4+ | 3.05 5.9% | 3.05 5.9% | 3.10 6.9% | 2.87 4.4% | 3.17 5.3% | 3.05 5.2% | 3.15 18.9% |
| GG | 1.64 1.2% | 1.64 1.2% | 1.65 3.1% | 1.68 1.8% | 1.67 0.6% | 1.65 0.0% | 1.67 6.4% |
| NG | 2.08 1.9% | 2.08 1.9% | 2.05 2.4% | 2.07 2.4% | 2.07 0.5% | 2.05 0.0% | 2.05 7.7% |
| I2+ | 2.67 4.3% | 2.67 4.3% | 2.75 5.8% | - | 2.76 3.4% | 2.75 1.9% | 2.75 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice