Kawkab Marrakech 3 - 0 UTS Rabat — rezultat
31.10.2025 15:00 • Maroko - Botola Pro
Mečevi iz lige Maroko - Botola Pro
Tabele Maroko - Botola Pro
Botola Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 2 | UTS Rabat | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Maghreb Fes | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 4 | Kawkab Marrakech | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 5 | Raja Casablanca | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 6 | CODM Meknes | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| 7 | FAR Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Ittihad Tanger | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 9 | Wydad AC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Renaissance Berkane | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Moghreb Tetouan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 12 | Widad Temara | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 13 | Difaa EL Jadida | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 5.7 | 3 |
| 14 | Amal Tiznit | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | FUS Rabat | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UTS Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Maghreb Fes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Raja Casablanca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | FAR Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Kawkab Marrakech | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Moghreb Tetouan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 7 | Ittihad Tanger | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Renaissance Berkane | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Hassania Agadir | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 10 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 11 | Wydad AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 12 | CODM Meknes | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | Widad Temara | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | CR Khemis Zemamra | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 15 | Amal Tiznit | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| 16 | Difaa EL Jadida | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 2 | CODM Meknes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 3 | Difaa EL Jadida | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 4 | Wydad AC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | UTS Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Maghreb Fes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Kawkab Marrakech | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Ittihad Tanger | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Widad Temara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Amal Tiznit | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Raja Casablanca | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Renaissance Berkane | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | FAR Rabat | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 15 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Kawkab Marrakech Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | CODM Meknes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Yacoub El Mansour | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 04.10.2025 | CR Khemis Zemamra | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.09.2025 | Olympique Dcheira | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Renaissance Berkane | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2025 | Wydad AC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.06.2025 | Renaissance Berkane | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 26.03.2025 | Racing de Casablanca | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.02.2025 | Olympique Dcheira | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.03.2024 | Hassania Agadir | H | 1-2 (0-1) | I | O |
UTS Rabat Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Yacoub El Mansour | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.10.2025 | Maghreb Fes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Renaissance Berkane | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 26.09.2025 | FUS Rabat | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Olympique Dcheira | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2025 | Olympique Safi | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.06.2025 | Olympique Safi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.06.2025 | Stade Marocain | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.05.2025 | Olympique Safi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 08.05.2025 | CR Khemis Zemamra | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.5% | 92.5% | 91.7% | 96.8% | 91.9% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.11 3.2% | 2.11 3.2% | 2.12 6.0% | 1.01 55.1% | 2.16 1.9% | 1.95 0.0% | 2.15 1.4% |
| X | 2.81 8.2% | 2.81 8.2% | 2.90 3.3% | 30.00 927.4% | 2.83 1.4% | 2.90 0.0% | 2.75 4.5% |
| 2 | 3.98 17.4% | 3.98 17.4% | 3.65 7.6% | 100.00 2930.3% | 3.68 1.3% | 3.95 0.0% | 3.55 9.2% |
| 0-2 | 1.44 10.6% | 1.44 10.6% | 1.42 0.0% | 1.53 0.6% | 1.43 0.0% | 1.41 2.1% | 1.43 10.1% |
| 3+ | 2.61 19.2% | 2.61 19.2% | 2.60 1.9% | 2.30 0.9% | 2.60 0.0% | 2.70 3.8% | 2.60 19.3% |
| 4+ | 4.90 26.9% | 4.90 26.9% | 5.45 2.7% | 7.25 72.6% | 5.45 0.0% | 5.50 6.8% | 5.45 29.8% |
| GG | 2.17 16.0% | 2.17 16.0% | 2.25 2.2% | 3.90 98.0% | 2.23 0.4% | 2.25 7.1% | 2.25 16.0% |
| NG | 1.60 12.1% | 1.60 12.1% | 1.55 1.3% | 1.22 30.3% | 1.56 0.6% | 1.50 6.3% | 1.55 10.4% |
| I2+ | 3.64 14.5% | 3.64 14.5% | 3.90 1.3% | 3.60 9.1% | 3.88 0.0% | 3.60 1.4% | 3.85 16.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice