FC Schalke 04 2 - 2 1. FC Kaiserslautern — rezultat
25.01.2026 12:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Schalke 04 Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Hertha BSC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.12.2025 | Eintracht Braunschweig | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.12.2025 | 1. FC Nurnberg | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.12.2025 | Fortuna Dusseldorf | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 28.11.2025 | SC Paderborn 07 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Preussen Munster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.11.2025 | SV Elversberg | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.11.2025 | Karlsruher SC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.10.2025 | SV Darmstadt 98 | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 24.10.2025 | SV Darmstadt 98 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
1. FC Kaiserslautern Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Hannover 96 | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 20.12.2025 | 1. FC Magdeburg | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 13.12.2025 | Arminia Bielefeld | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.12.2025 | Dynamo Dresden | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 02.12.2025 | Hertha BSC | A | 6-1 (3-1) | I | O |
| 29.11.2025 | Eintracht Braunschweig | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Holstein Kiel | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 08.11.2025 | Hertha BSC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 02.11.2025 | Fortuna Dusseldorf | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | SpVgg Greuther Furth | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | 2. Bundesliga | 1. FC Kaiserslautern | 1-0 (0-0) | FC Schalke 04 | I | U |
| 27.04.2025 | 2. Bundesliga | 1. FC Kaiserslautern | 2-1 (1-0) | FC Schalke 04 | I | O |
| 29.11.2024 | 2. Bundesliga | FC Schalke 04 | 0-3 (0-1) | 1. FC Kaiserslautern | I | O |
| 26.01.2024 | 2. Bundesliga | 1. FC Kaiserslautern | 4-1 (1-0) | FC Schalke 04 | I | O |
| 05.08.2023 | 2. Bundesliga | FC Schalke 04 | 3-0 (1-0) | 1. FC Kaiserslautern | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 94.8% | 94.4% | 95.2% | 94.4% | 95.2% | 94.0% |
| 1 | 1.98 4.3% | 1.98 4.3% | 2.05 2.4% | 2.05 1.0% | 2.04 0.5% | 1.98 5.7% | 2.05 1.4% |
| X | 3.36 12.0% | 3.36 12.0% | 3.40 1.5% | 3.20 6.7% | 3.42 1.5% | 3.35 0.0% | 3.35 1.5% |
| 2 | 3.97 0.3% | 3.97 0.3% | 3.60 2.9% | 4.00 4.8% | 3.61 2.4% | 4.05 11.0% | 3.60 9.1% |
| 0-2 | 1.82 3.7% | 1.83 3.2% | 1.90 0.0% | 1.82 0.5% | 1.89 0.0% | 1.89 2.1% | 1.86 0.5% |
| 3+ | 1.98 4.8% | 1.99 5.3% | 1.88 0.0% | 1.88 0.5% | 1.88 0.0% | 1.92 2.1% | 1.85 0.5% |
| 4+ | 3.34 15.6% | 3.37 16.6% | 3.30 0.0% | 3.05 1.7% | 3.32 0.0% | 3.35 3.1% | 3.25 0.0% |
| GG | 1.77 5.4% | 1.78 6.0% | 1.75 0.0% | 1.71 3.0% | 1.76 0.0% | 1.80 3.4% | 1.73 0.6% |
| NG | 2.05 0.5% | 2.06 0.0% | 2.05 0.0% | 2.02 3.8% | 2.04 0.0% | 2.00 2.4% | 2.00 0.0% |
| I2+ | 2.99 7.9% | 3.00 8.3% | 2.85 0.0% | 2.75 3.0% | 2.87 0.0% | 2.90 1.8% | 2.85 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice