SV Elversberg 3 - 0 Karlsruher SC — rezultat
17.04.2026 16:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
SV Elversberg Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 05.04.2026 | Hannover 96 | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Arminia Bielefeld | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | SpVgg Greuther Furth | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.03.2026 | 1. FC Magdeburg | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.02.2026 | Holstein Kiel | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Eintracht Braunschweig | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Dynamo Dresden | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Hertha BSC | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 31.01.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Karlsruher SC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Arminia Bielefeld | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 05.04.2026 | FC Schalke 04 | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | SpVgg Greuther Furth | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 15.03.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Dynamo Dresden | H | 3-3 (1-3) | N | O |
| 01.03.2026 | 1. FC Magdeburg | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 21.02.2026 | Holstein Kiel | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 13.02.2026 | 1. FC Nurnberg | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 08.02.2026 | Fortuna Dusseldorf | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 31.01.2026 | Eintracht Braunschweig | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | 2. Bundesliga | Karlsruher SC | 2-3 (0-1) | SV Elversberg | P | O |
| 31.01.2025 | 2. Bundesliga | SV Elversberg | 2-2 (1-0) | Karlsruher SC | N | O |
| 23.08.2024 | 2. Bundesliga | Karlsruher SC | 3-2 (1-1) | SV Elversberg | I | O |
| 19.05.2024 | 2. Bundesliga | SV Elversberg | 0-3 (0-0) | Karlsruher SC | I | O |
| 17.12.2023 | 2. Bundesliga | Karlsruher SC | 3-2 (2-1) | SV Elversberg | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 94.7% | 94.8% | 95.0% | 95.3% | 95.3% | 94.3% |
| 1 | 1.50 3.4% | 1.50 3.4% | 1.45 0.0% | 1.47 0.0% | 1.45 4.0% | 1.47 2.0% | 1.44 2.0% |
| X | 5.02 14.1% | 5.02 14.1% | 5.10 2.0% | 5.00 11.1% | 5.15 9.8% | 4.75 5.6% | 4.95 10.0% |
| 2 | 5.26 0.8% | 5.26 0.8% | 5.90 1.7% | 5.80 12.6% | 6.05 7.1% | 6.30 1.6% | 6.10 14.0% |
| 0-2 | 2.98 8.4% | 3.00 9.1% | 2.95 3.5% | 2.85 6.7% | 3.07 9.6% | 3.00 11.1% | 3.00 11.1% |
| 3+ | 1.39 0.7% | 1.40 0.0% | 1.38 2.8% | 1.37 3.5% | 1.36 4.2% | 1.40 4.8% | 1.34 4.3% |
| 4+ | 1.98 5.7% | 1.99 5.2% | 2.00 2.4% | 1.95 4.9% | 1.94 7.2% | 2.05 6.8% | 1.91 6.8% |
| GG | 1.52 1.3% | 1.53 2.0% | 1.53 1.3% | 1.52 1.9% | 1.52 1.9% | 1.48 6.9% | 1.50 2.0% |
| NG | 2.53 3.7% | 2.54 4.1% | 2.45 2.1% | 2.35 2.2% | 2.49 3.3% | 2.60 13.0% | 2.45 4.3% |
| I2+ | 2.02 3.8% | 2.03 3.3% | 2.05 3.3% | 2.00 1.0% | 2.02 5.2% | 2.05 6.8% | 1.99 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice