SV Wehen 2 - 1 Verl — rezultat
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
SV Wehen Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | SSV Ulm 1846 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Hoffenheim II | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 14.12.2025 | Energie Cottbus | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 06.12.2025 | VfL Osnabruck | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.11.2025 | Erzgebirge Aue | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Waldhof Mannheim | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.11.2025 | FC Viktoria Koln | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.11.2025 | Havelse | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 24.10.2025 | Alemannia Aachen | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 18.10.2025 | Hansa Rostock | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Verl Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Waldhof Mannheim | H | 5-2 (3-0) | P | O |
| 20.12.2025 | TSV 1860 Munchen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.12.2025 | Rot-Weiss Essen | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.12.2025 | Havelse | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 30.11.2025 | VfL Osnabruck | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 22.11.2025 | FC Viktoria Koln | A | 1-5 (0-2) | P | O |
| 08.11.2025 | Erzgebirge Aue | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Hansa Rostock | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 25.10.2025 | SSV Ulm 1846 | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 18.10.2025 | FC Saarbrucken | A | 2-4 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | 3. Liga | Verl | 2-2 (1-2) | SV Wehen | N | O |
| 18.01.2025 | 3. Liga | SV Wehen | 0-1 (0-1) | Verl | I | U |
| 03.08.2024 | 3. Liga | Verl | 2-2 (1-1) | SV Wehen | N | O |
| 13.05.2023 | 3. Liga | SV Wehen | 2-1 (1-1) | Verl | P | O |
| 12.11.2022 | 3. Liga | Verl | 1-1 (0-1) | SV Wehen | N | U |
| 30.04.2022 | 3. Liga | Verl | 3-0 (2-0) | SV Wehen | I | O |
| 27.11.2021 | 3. Liga | SV Wehen | 0-0 (0-0) | Verl | N | U |
| 23.01.2021 | 3. Liga | Verl | 2-2 (1-0) | SV Wehen | N | O |
| 19.09.2020 | 3. Liga | SV Wehen | 0-0 (0-0) | Verl | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.6% | 92.4% | 93.5% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 3.52 22.6% | 3.52 22.6% | 3.40 13.3% | 3.55 21.6% | 3.55 13.8% | 3.40 7.9% | 3.45 19.8% |
| X | 3.56 4.7% | 3.56 4.7% | 3.85 8.5% | 3.65 5.8% | 3.75 10.3% | 3.75 7.1% | 3.85 11.6% |
| 2 | 1.87 14.6% | 1.87 14.6% | 1.90 11.6% | 1.90 15.6% | 1.92 12.3% | 2.00 9.1% | 1.92 9.4% |
| 0-2 | 2.34 10.4% | 2.34 10.4% | 2.45 14.0% | 2.35 10.8% | 2.47 14.4% | 2.40 11.6% | 2.47 14.9% |
| 3+ | 1.53 6.7% | 1.53 6.7% | 1.48 9.2% | 1.53 6.7% | 1.55 4.9% | 1.55 7.7% | 1.49 7.5% |
| 4+ | 2.24 11.1% | 2.24 11.1% | 2.30 13.2% | 2.27 11.0% | 2.29 1.3% | 2.40 11.1% | 2.30 12.2% |
| GG | 1.48 3.3% | 1.48 3.3% | 1.45 6.5% | 1.49 3.2% | 1.46 5.8% | 1.50 3.2% | 1.47 4.5% |
| NG | 2.45 5.6% | 2.45 5.6% | 2.50 8.7% | 2.45 5.6% | 2.53 9.5% | 2.50 6.4% | 2.55 10.9% |
| I2+ | 2.24 5.9% | 2.24 5.9% | 2.25 10.0% | 2.25 6.3% | 2.24 9.7% | 2.30 9.8% | 2.25 8.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice