Enisey 2 - 0 Kaluga — rezultat
Mečevi iz lige Rusija - Kup
Forma i statistika timova
Enisey Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Nizhny Novgorod | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Chelyabinsk | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.09.2026 | Arsenal Tula | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Rotor Volgograd | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Druzhba | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | FK Neftekhimik | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Shinnik Yaroslavl | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | FC UFA | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | KAMAZ | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Tekstilshchik | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Kaluga Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | FC UFA | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Avangard Kursk | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.08.2026 | Iskra Smolensk | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 19.08.2025 | Amkal | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.08.2024 | Luki-Energiya | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 13.09.2023 | Dinamo Bryansk | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2023 | Kvant | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 31.08.2022 | Strogino | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 28.07.2021 | Kairat Moskva | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.09.2020 | Salyut-Belgorod | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.4% | 90.3% | 90.1% | 91.7% | 92.5% | 90.0% |
| 1 | 2.12 13.4% | 2.16 14.3% | 1.88 3.6% | 1.88 6.9% | 1.88 0.5% | 1.87 8.8% | 1.95 1.0% |
| X | 2.98 13.9% | 3.02 14.2% | 3.10 1.6% | 3.05 8.9% | 3.08 1.9% | 3.25 8.3% | 3.05 0.0% |
| 2 | 4.06 6.5% | 4.12 6.4% | 3.95 5.3% | 4.00 3.9% | 4.27 3.1% | 4.20 9.1% | 3.70 8.8% |
| 0-2 | 1.70 0.0% | 1.73 0.6% | 1.63 0.0% | 1.64 0.0% | 1.65 0.0% | 1.70 2.4% | 1.65 2.5% |
| 3+ | 2.15 0.0% | 2.19 0.5% | 2.05 0.0% | 2.10 0.0% | 2.09 0.0% | 2.05 2.4% | 2.08 2.0% |
| 4+ | 3.50 6.4% | 3.50 6.4% | 3.85 0.0% | 3.50 1.4% | - | 3.75 1.3% | 3.95 2.6% |
| GG | 1.83 5.2% | 1.83 5.2% | 1.90 0.0% | 1.90 4.4% | 1.97 1.0% | 1.90 3.3% | 1.93 1.6% |
| NG | 1.86 5.7% | 1.86 5.7% | 1.70 1.7% | 1.80 4.3% | 1.71 1.2% | 1.81 2.2% | 1.74 1.2% |
| I2+ | 2.99 0.0% | 2.99 0.0% | 3.10 0.0% | - | 3.14 0.0% | 3.10 1.6% | 3.15 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice