Volna Nizhegorodskaya 1 - 1 Dinamo St. Petersburg — rezultat
14.10.2026 11:00 • Rusija - Kup
Mečevi iz lige Rusija - Kup
Forma i statistika timova
Volna Nizhegorodskaya Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | Rotor Volgograd | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.08.2026 | Torpedo Miass | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.08.2026 | Tyumen | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.09.2025 | Arsenal Tula | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 10.09.2025 | Tyumen | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 20.08.2025 | Torpedo Miass | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.08.2024 | Sokol Kazan | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.08.2021 | Torpedo Vladimir | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 28.07.2021 | Shinnik Yaroslavl | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.07.2021 | Khimik Dzerzhinsk | A | 0-0 (0-0) | N | U |
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | FC Sochi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.08.2026 | Dinamo Vologda | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.08.2026 | FC 10 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.08.2025 | Dinamo Vologda | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.08.2024 | Kompozit | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 31.07.2024 | Leningradets II | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 13.09.2023 | Luki-Energiya | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2023 | Zvezda St. Petersburg | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 02.08.2023 | Kirovets Voskhozhdenie | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.10.2022 | Alaniya Vladikavkaz | H | 2-3 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.6% | – | 90.1% | 91.8% | 92.4% | 90.2% |
| 1 | 2.62 0.0% | 2.67 1.1% | - | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | 2.55 0.0% | 2.55 2.0% |
| X | 3.09 1.3% | 3.14 0.6% | - | 2.92 0.0% | 3.00 0.0% | 3.00 0.0% | 2.95 2.4% |
| 2 | 2.87 0.7% | 2.92 1.4% | - | 2.72 0.0% | 2.81 0.0% | 2.80 0.0% | 2.65 1.1% |
| 0-2 | 1.70 0.0% | 1.73 0.6% | - | 1.64 0.0% | 1.65 0.0% | 1.66 0.0% | 1.65 2.5% |
| 3+ | 2.15 0.0% | 2.19 0.5% | - | 2.10 0.0% | 2.09 0.0% | 2.10 0.0% | 2.08 2.0% |
| 4+ | 3.58 2.7% | 3.58 2.7% | - | 3.50 0.0% | - | 3.80 0.0% | 3.90 1.3% |
| GG | 1.81 0.0% | 1.81 0.0% | - | 1.82 0.0% | 1.86 0.0% | 1.84 0.0% | 1.86 1.6% |
| NG | 1.88 0.0% | 1.88 0.0% | - | 1.88 0.0% | 1.81 0.0% | 1.85 0.0% | 1.80 1.1% |
| I2+ | 2.99 0.0% | 2.99 0.0% | - | - | 3.14 0.0% | 3.15 0.0% | 3.15 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice