Al Jabalain 1 - 2 Al-Adalah — rezultat
27.04.2026 16:20 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Taee | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 4 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 5 |
| 5 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 6 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 9 | Al Saqer | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 12 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 14 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 7 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 14 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 2 | Al-Adalah | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 9 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 18 | Al Jandal | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jabalain Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | Al Ula | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.04.2026 | Al Jubail | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 08.04.2026 | Al Diriyah | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Al Taee | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.03.2026 | Al-Raed | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 02.03.2026 | Al Zulfi | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.02.2026 | Al Orubah | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.02.2026 | Al Anwar | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.02.2026 | Al Jandal | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 09.02.2026 | Al Bukayriyah | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Al-Adalah Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | Al Jandal | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Al Wehda Club | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 09.04.2026 | Al Baten | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | Al Ula | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Al Bukayriyah | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.03.2026 | Al-Faisaly FC | H | 1-6 (0-4) | I | O |
| 25.02.2026 | Al Zulfi | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.02.2026 | Jeddah Club | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.02.2026 | Al Orubah | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.02.2026 | Al Arabi SC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2025 | Division 1 | Al-Adalah | 2-1 (1-0) | Al Jabalain | I | O |
| 26.02.2025 | Division 1 | Al Jabalain | 1-2 (0-1) | Al-Adalah | I | O |
| 05.10.2024 | Division 1 | Al-Adalah | 1-1 (1-1) | Al Jabalain | N | U |
| 09.03.2024 | Division 1 | Al Jabalain | 1-2 (0-2) | Al-Adalah | I | O |
| 23.10.2023 | Division 1 | Al-Adalah | 2-1 (1-0) | Al Jabalain | I | O |
| 07.02.2022 | Division 1 | Al-Adalah | 0-2 (0-1) | Al Jabalain | P | U |
| 29.09.2021 | Division 1 | Al Jabalain | 1-2 | Al-Adalah | I | O |
| 07.04.2021 | Division 1 | Al Jabalain | 3-1 | Al-Adalah | P | O |
| 23.12.2020 | Division 1 | Al-Adalah | 0-1 | Al Jabalain | P | U |
| 03.04.2019 | Division 1 | Al Jabalain | 3-2 | Al-Adalah | P | O |
| 14.11.2018 | Division 1 | Al-Adalah | 2-0 | Al Jabalain | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 89.8% | 91.6% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.49 15.5% | 1.49 15.5% | 1.48 13.0% | 1.50 14.5% | 1.53 15.9% | 1.42 7.6% | 1.52 16.0% |
| X | 4.10 16.3% | 4.10 16.3% | 4.15 14.4% | 4.15 15.3% | 4.21 15.8% | 4.50 7.2% | 4.10 15.5% |
| 2 | 5.38 34.0% | 5.38 34.0% | 5.25 27.1% | 4.85 28.7% | 5.00 32.9% | 5.45 20.4% | 4.85 31.7% |
| 0-2 | 2.30 6.5% | 2.30 6.5% | 2.30 9.8% | 2.32 7.9% | 2.46 7.2% | 2.42 5.1% | 2.45 6.5% |
| 3+ | 1.49 4.2% | 1.49 4.2% | 1.50 7.1% | 1.51 5.6% | 1.48 4.2% | 1.50 3.4% | 1.48 4.2% |
| 4+ | 2.29 7.0% | 2.29 7.0% | 2.35 10.8% | 2.27 8.1% | 2.28 7.5% | 2.25 4.7% | 2.28 7.5% |
| GG | 1.59 7.6% | 1.59 7.6% | 1.63 3.0% | 1.64 5.2% | 1.57 7.6% | 1.65 5.2% | 1.57 7.6% |
| NG | 2.17 10.7% | 2.17 10.7% | 2.05 5.1% | 2.12 6.0% | 2.23 10.4% | 2.05 5.1% | 2.22 9.9% |
| I2+ | 2.20 4.3% | 2.20 4.3% | 2.25 7.1% | - | 2.22 4.7% | 2.25 4.7% | 2.22 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice