Al Jabalain 4 - 1 Al Baten — rezultat
21.01.2026 12:45 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 4 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Al Jandal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al-Adalah | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 17 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 15 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Taee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 2 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al Akhdoud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jandal | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jabalain Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Al Wehda Club | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.01.2026 | Al Arabi SC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 06.01.2026 | Al-Faisaly FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 30.12.2025 | Al-Adalah | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.12.2025 | Al Ula | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.12.2025 | Al Jubail | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Al Diriyah | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Al Taee | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.11.2025 | Al-Raed | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.11.2025 | Al Zulfi | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Al Baten Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Al-Faisaly FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.01.2026 | Al Taee | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 06.01.2026 | Al Bukayriyah | A | 5-1 (1-1) | I | O |
| 31.12.2025 | Abha | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 24.12.2025 | Al Anwar | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 19.12.2025 | Al Arabi SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.12.2025 | Al-Adalah | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Al Orubah | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 21.11.2025 | Al Jandal | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.11.2025 | Al Diriyah | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2025 | Division 1 | Al Baten | 1-2 (1-2) | Al Jabalain | P | O |
| 18.05.2025 | Division 1 | Al Baten | 0-1 (0-0) | Al Jabalain | P | U |
| 16.01.2025 | Division 1 | Al Jabalain | 2-1 (1-1) | Al Baten | P | O |
| 28.05.2024 | Division 1 | Al Jabalain | 2-2 (1-0) | Al Baten | N | O |
| 09.01.2024 | Division 1 | Al Baten | 0-0 (0-0) | Al Jabalain | N | U |
| 11.02.2020 | Division 1 | Al Baten | 0-0 | Al Jabalain | N | U |
| 17.09.2019 | Division 1 | Al Jabalain | 2-2 | Al Baten | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.0% | 91.7% | 91.9% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.50 6.4% | 1.50 6.4% | 1.50 7.1% | 1.50 6.4% | 1.52 7.0% | 1.47 3.5% | 1.50 7.1% |
| X | 3.94 6.2% | 3.94 6.2% | 3.80 8.4% | 4.00 5.9% | 3.90 8.0% | 4.00 5.9% | 3.80 7.3% |
| 2 | 5.55 14.6% | 5.55 14.6% | 5.50 15.4% | 5.75 12.9% | 5.75 15.4% | 5.55 5.1% | 5.50 16.0% |
| 0-2 | 1.97 2.0% | 1.97 2.0% | 1.93 5.9% | 1.97 2.5% | 1.96 5.3% | 2.10 5.0% | 1.95 3.9% |
| 3+ | 1.73 1.8% | 1.73 1.8% | 1.73 4.8% | 1.75 2.3% | 1.75 4.8% | 1.72 0.6% | 1.74 3.6% |
| 4+ | 2.70 1.5% | 2.70 1.5% | 2.95 7.3% | 2.87 4.4% | 2.98 7.2% | 2.80 1.8% | 2.95 5.4% |
| GG | 1.84 3.7% | 1.84 3.7% | 1.85 2.6% | 1.87 2.6% | 1.89 2.1% | 1.85 5.1% | 1.89 3.1% |
| NG | 1.83 3.4% | 1.83 3.4% | 1.75 2.9% | 1.83 2.8% | 1.78 1.7% | 1.82 5.2% | 1.77 2.9% |
| I2+ | 2.53 1.2% | 2.53 1.2% | 2.65 6.0% | 2.50 0.8% | 2.66 4.3% | 2.65 0.0% | 2.65 3.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice