Beltinci 5 - 1 Bilje — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Beltinci Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Ilirija | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 27.09.2026 | Krka | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Tabor Sezana | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Dekani | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Krsko | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Jesenice | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 23.08.2026 | Primorje | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Slovan Ljubljana | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Ilirija | A | 1-3 (1-3) | P | O |
Bilje Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Dekani | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2026 | Krsko | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Jesenice | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.09.2026 | Primorje | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 05.09.2026 | Slovan Ljubljana | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Rudar | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Bistrica | H | 1-4 (0-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Dravinja | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | Brezice | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.05.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 2. SNL | Beltinci | 1-3 (0-2) | Bilje | I | O |
| 08.11.2025 | 2. SNL | Bilje | 0-1 (0-1) | Beltinci | P | U |
| 06.04.2025 | 2. SNL | Bilje | 4-2 (1-1) | Beltinci | I | O |
| 22.09.2024 | 2. SNL | Beltinci | 2-1 (2-1) | Bilje | P | O |
| 16.03.2024 | 2. SNL | Bilje | 0-0 (0-0) | Beltinci | N | U |
| 03.09.2023 | 2. SNL | Beltinci | 2-1 (2-0) | Bilje | P | O |
| 04.03.2023 | 2. SNL | Bilje | 1-2 (0-2) | Beltinci | P | O |
| 20.08.2022 | 2. SNL | Beltinci | 2-4 (0-1) | Bilje | I | O |
| 13.03.2022 | 2. SNL | Beltinci | 0-1 (0-0) | Bilje | I | U |
| 28.08.2021 | 2. SNL | Bilje | 4-0 (2-0) | Beltinci | I | O |
| 18.04.2021 | 2. SNL | Beltinci | 0-0 | Bilje | N | U |
| 26.09.2020 | 2. SNL | Bilje | 5-2 (3-1) | Beltinci | I | O |
| 05.04.2020 | 2. SNL | Bilje | 0-0 | Beltinci | N | U |
| 21.09.2019 | 2. SNL | Beltinci | 1-3 (0-1) | Bilje | I | O |
| 18.11.2018 | 2. SNL | Beltinci | 0-1 (0-1) | Bilje | I | U |
| 04.08.2018 | 2. SNL | Bilje | 0-1 (0-1) | Beltinci | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.9% | 91.2% | 90.4% | 90.1% | 88.7% |
| 1 | 1.25 3.8% | 1.25 3.8% | 1.26 1.6% | 1.29 3.7% | 1.27 3.1% | 1.27 2.3% | 1.26 3.8% |
| X | 5.30 12.8% | 5.30 12.8% | 5.30 9.3% | 5.50 14.6% | 5.30 12.1% | 5.25 5.0% | 5.10 13.3% |
| 2 | 8.30 3.1% | 8.30 3.1% | 7.70 3.8% | 7.20 2.9% | 7.65 1.3% | 7.55 6.3% | 7.25 4.3% |
| 0-2 | 2.83 23.0% | 2.83 23.0% | 3.00 30.4% | 2.75 18.5% | 2.34 0.0% | 2.95 12.2% | 2.95 28.3% |
| 3+ | 1.33 10.7% | 1.33 10.7% | 1.30 13.3% | 1.36 9.9% | 1.52 0.0% | 1.35 5.6% | 1.31 12.7% |
| 4+ | 1.89 15.6% | 1.89 15.6% | 1.85 22.3% | 1.95 15.2% | 1.87 7.0% | 1.90 11.6% | 1.85 21.3% |
| GG | 1.64 7.9% | 1.64 7.9% | 1.60 15.8% | 1.69 6.1% | 1.62 13.4% | 1.63 4.1% | 1.61 12.0% |
| NG | 2.08 10.1% | 2.08 10.1% | 2.10 23.5% | 2.05 7.9% | 2.13 19.7% | 2.10 5.0% | 2.10 18.0% |
| I2+ | 1.95 12.2% | 1.95 12.2% | 1.93 14.2% | 1.95 9.3% | 1.95 14.5% | 1.95 7.1% | 1.93 14.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice