Beltinci 3 - 0 Krka — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Beltinci Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Tabor Sezana | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Dekani | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Krsko | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Jesenice | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 23.08.2026 | Primorje | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Slovan Ljubljana | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Ilirija | A | 1-3 (1-3) | P | O |
| 16.05.2026 | Bilje | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 10.05.2026 | Nafta | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Krka Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Dekani | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 16.09.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 0-0 | I | U |
| 12.09.2026 | Krsko | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Jesenice | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Primorje | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 21.08.2026 | Slovan Ljubljana | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.08.2026 | Rudar | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Bistrica | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Dekani | A | 4-3 (1-3) | I | O |
| 15.05.2026 | Jesenice | H | 3-2 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2026 | 2. SNL | Krka | 0-0 (0-0) | Beltinci | N | U |
| 07.09.2025 | 2. SNL | Beltinci | 4-0 (2-0) | Krka | P | O |
| 12.04.2025 | 2. SNL | Beltinci | 1-1 (1-1) | Krka | N | U |
| 29.09.2024 | 2. SNL | Krka | 1-0 (0-0) | Beltinci | I | U |
| 19.04.2024 | 2. SNL | Beltinci | 0-1 (0-1) | Krka | I | U |
| 29.09.2023 | 2. SNL | Krka | 0-2 (0-1) | Beltinci | P | U |
| 17.03.2023 | 2. SNL | Krka | 0-0 (0-0) | Beltinci | N | U |
| 03.09.2022 | 2. SNL | Beltinci | 0-1 (0-0) | Krka | I | U |
| 16.04.2022 | 2. SNL | Krka | 3-2 (1-0) | Beltinci | I | O |
| 03.10.2021 | 2. SNL | Beltinci | 1-1 (0-1) | Krka | N | U |
| 11.04.2021 | 2. SNL | Krka | 0-0 | Beltinci | N | U |
| 19.09.2020 | 2. SNL | Beltinci | 2-4 (0-2) | Krka | I | O |
| 09.05.2020 | 2. SNL | Beltinci | 0-0 | Krka | N | U |
| 19.10.2019 | 2. SNL | Krka | 2-0 (2-0) | Beltinci | I | U |
| 24.03.2019 | 2. SNL | Beltinci | 0-0 (0-0) | Krka | N | U |
| 02.09.2018 | 2. SNL | Krka | 0-1 | Beltinci | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 89.6% | 91.4% | 90.1% | 90.1% | 88.6% |
| 1 | 1.59 8.2% | 1.59 8.2% | 1.65 6.5% | 1.59 8.9% | 1.66 10.7% | 1.62 4.5% | 1.66 9.2% |
| X | 3.76 3.6% | 3.76 3.6% | 3.60 2.7% | 4.00 5.9% | 3.61 5.2% | 3.85 3.8% | 3.50 7.9% |
| 2 | 4.66 19.9% | 4.66 19.9% | 4.30 14.0% | 4.65 17.7% | 4.33 22.7% | 4.30 7.5% | 4.15 22.4% |
| 0-2 | 2.05 5.7% | 2.05 5.7% | 2.05 6.2% | 2.15 0.0% | 2.04 5.2% | 2.08 2.8% | 2.02 3.6% |
| 3+ | 1.66 4.6% | 1.66 4.6% | 1.65 4.6% | 1.61 0.0% | 1.67 4.6% | 1.67 2.5% | 1.64 5.7% |
| 4+ | 2.66 6.0% | 2.66 6.0% | 2.75 6.8% | 2.50 0.0% | - | 2.65 1.9% | 2.75 8.3% |
| GG | 1.67 7.7% | 1.67 7.7% | 1.65 7.3% | 1.68 4.5% | 1.68 11.6% | 1.71 1.2% | 1.66 11.7% |
| NG | 2.05 10.2% | 2.05 10.2% | 2.00 8.1% | 2.05 5.1% | 2.03 16.0% | 2.00 2.6% | 2.02 13.5% |
| I2+ | 2.34 4.5% | 2.34 4.5% | 2.50 5.7% | 2.30 0.9% | 2.55 4.5% | 2.55 2.0% | 2.50 5.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice