Tabor Sezana 1 - 0 Bistrica — rezultat
26.09.2026 17:00 • Slovenija - 2. SNL
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Tabor Sezana Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Beltinci | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 11.09.2026 | Dravinja | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Dekani | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Brezice | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Krsko | A | 0-6 (0-5) | P | O |
| 14.08.2026 | Triglav | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Slovan Ljubljana | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Triglav | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Bistrica Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Dravinja | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Brezice | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Triglav | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Dren Vrhnika | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Bilje | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Ilirija | H | 0-6 (0-2) | I | O |
| 07.08.2026 | Krka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Slovan Ljubljana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Triglav | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 0-4 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | 2. SNL | Bistrica | 2-1 (0-0) | Tabor Sezana | I | O |
| 28.09.2025 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-1 (2-1) | Bistrica | P | O |
| 27.04.2025 | 2. SNL | Bistrica | 0-0 (0-0) | Tabor Sezana | N | U |
| 12.10.2024 | 2. SNL | Tabor Sezana | 0-0 (0-0) | Bistrica | N | U |
| 21.04.2024 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (2-0) | Bistrica | P | U |
| 30.09.2023 | 2. SNL | Bistrica | 1-0 (0-0) | Tabor Sezana | I | U |
| 02.09.2020 | Cup | Bistrica | 1-2 (0-0) | Tabor Sezana | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.1% | 91.3% | 90.2% | 90.1% | 88.5% |
| 1 | 1.49 6.4% | 1.49 6.4% | 1.58 6.8% | 1.58 3.9% | 1.61 11.0% | 1.55 6.9% | 1.58 11.3% |
| X | 3.88 2.0% | 3.88 2.0% | 3.75 3.8% | 4.00 0.0% | 3.69 6.6% | 4.00 5.9% | 3.60 7.7% |
| 2 | 5.55 21.1% | 5.55 21.1% | 4.75 17.4% | 4.70 12.1% | 4.63 24.1% | 4.65 13.9% | 4.55 23.5% |
| 0-2 | 2.03 0.5% | 2.03 0.5% | 2.00 2.6% | 2.05 4.1% | 2.04 3.6% | 2.03 5.1% | 2.00 0.0% |
| 3+ | 1.67 0.6% | 1.67 0.6% | 1.65 2.9% | 1.67 4.0% | 1.68 2.9% | 1.70 4.3% | 1.65 0.6% |
| 4+ | 2.66 0.0% | 2.66 0.0% | 2.75 3.5% | 2.62 4.7% | - | 2.75 5.8% | 2.75 1.8% |
| GG | 1.73 4.9% | 1.73 4.9% | 1.70 8.1% | 1.76 3.3% | 1.72 10.9% | 1.76 2.2% | 1.72 9.0% |
| NG | 1.95 5.4% | 1.95 5.4% | 1.93 10.3% | 1.95 3.7% | 1.98 14.5% | 1.90 2.7% | 1.93 12.2% |
| I2+ | 2.45 1.2% | 2.45 1.2% | 2.55 1.9% | 2.37 3.3% | 2.55 3.0% | 2.60 4.0% | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice