Tabor Sezana 1 - 0 Rudar — rezultat
09.10.2026 15:30 • Slovenija - 2. SNL
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Tabor Sezana Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Krka | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Bistrica | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Beltinci | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 11.09.2026 | Dravinja | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Dekani | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Brezice | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Krsko | A | 0-6 (0-5) | P | O |
| 14.08.2026 | Triglav | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Rudar Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Bistrica | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 28.09.2026 | Dravinja | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Brezice | A | 3-4 (2-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Triglav | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Dren Vrhnika | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Bilje | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Ilirija | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Krka | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Beltinci | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Tabor Sezana | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (1-0) | Rudar | P | U |
| 16.11.2025 | 2. SNL | Rudar | 5-1 (3-1) | Tabor Sezana | I | O |
| 11.04.2025 | 2. SNL | Rudar | 1-2 (1-1) | Tabor Sezana | P | O |
| 29.09.2024 | 2. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (1-1) | Rudar | N | U |
| 17.03.2024 | 2. SNL | Rudar | 1-0 (1-0) | Tabor Sezana | I | U |
| 02.09.2023 | 2. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (1-0) | Rudar | N | U |
| 16.07.2020 | 1. SNL | Tabor Sezana | 1-0 (1-0) | Rudar | P | U |
| 08.03.2020 | 1. SNL | Rudar | 0-1 (0-0) | Tabor Sezana | P | U |
| 03.11.2019 | 1. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (0-0) | Rudar | N | U |
| 25.08.2019 | 1. SNL | Rudar | 2-2 (1-1) | Tabor Sezana | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.0% | 91.8% | 90.1% | 90.0% | 88.3% |
| 1 | 1.87 17.6% | 1.87 17.6% | 1.68 1.8% | 1.85 16.4% | 1.83 1.7% | 1.85 6.9% | 1.80 20.0% |
| X | 3.14 19.5% | 3.14 19.5% | 3.50 4.1% | 3.50 10.3% | 3.42 4.5% | 3.25 7.1% | 3.30 13.2% |
| 2 | 3.91 20.5% | 3.91 20.5% | 4.35 1.2% | 3.80 20.8% | 3.69 1.1% | 3.80 6.2% | 3.65 27.7% |
| 0-2 | 1.90 5.0% | 1.90 5.0% | 1.90 7.3% | 1.95 3.5% | 1.93 9.4% | 1.85 11.1% | 1.86 9.3% |
| 3+ | 1.77 2.3% | 1.77 2.3% | 1.73 6.1% | 1.77 4.7% | 1.76 8.6% | 1.85 10.8% | 1.77 8.6% |
| 4+ | 2.78 3.5% | 2.78 3.5% | 2.95 9.3% | 2.80 5.7% | - | 3.20 20.8% | 3.10 14.8% |
| GG | 1.66 5.1% | 1.66 5.1% | 1.73 4.8% | 1.70 4.0% | 1.69 7.0% | 1.77 6.0% | 1.71 2.3% |
| NG | 2.05 3.5% | 2.05 3.5% | 1.93 5.9% | 2.02 3.6% | 2.02 7.8% | 1.90 7.3% | 1.94 2.1% |
| I2+ | 2.57 2.3% | 2.57 2.3% | 2.65 6.0% | 2.50 4.2% | 2.68 8.9% | 2.80 9.8% | 2.70 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice