Tabor Sezana 1 - 0 Triglav — rezultat
14.08.2026 18:00 • Slovenija - 2. SNL
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Tabor Sezana Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Slovan Ljubljana | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Triglav | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.05.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Beltinci | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Bilje | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Nafta | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 12.04.2026 | Bistrica | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 03.04.2026 | Ilirija | A | 2-3 (2-0) | P | O |
Triglav Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Dren Vrhnika | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Nafta | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Bistrica | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Tabor Sezana | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Dekani | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Krsko | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Gorica | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Dravinja | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 03.04.2026 | Krka | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 2. SNL | Tabor Sezana | 0-1 (0-0) | Triglav | I | U |
| 02.11.2025 | 2. SNL | Triglav | 0-1 (0-1) | Tabor Sezana | P | U |
| 18.04.2025 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (0-0) | Triglav | P | U |
| 04.10.2024 | 2. SNL | Triglav | 3-2 (1-0) | Tabor Sezana | I | O |
| 04.11.2023 | 2. SNL | Triglav | 1-2 (1-1) | Tabor Sezana | P | O |
| 29.07.2023 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-2 (1-0) | Triglav | N | O |
| 29.05.2022 | 1. SNL | Triglav | 2-5 (1-3) | Tabor Sezana | P | O |
| 26.05.2022 | 1. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (1-0) | Triglav | P | O |
| 12.07.2020 | 1. SNL | Triglav | 1-2 (0-1) | Tabor Sezana | P | O |
| 05.03.2020 | 1. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (1-1) | Triglav | P | O |
| 26.10.2019 | 1. SNL | Triglav | 3-2 (2-2) | Tabor Sezana | I | O |
| 17.08.2019 | 1. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (1-0) | Triglav | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.7% | 90.1% | 89.9% | 88.8% |
| 1 | 3.05 7.0% | 3.05 7.0% | 3.15 3.3% | 3.00 3.4% | 3.14 0.0% | 2.95 0.0% | 3.05 7.0% |
| X | 3.26 3.6% | 3.26 3.6% | 3.15 3.1% | 3.30 4.3% | 3.15 0.0% | 3.25 0.0% | 3.10 3.1% |
| 2 | 2.14 2.7% | 2.14 2.7% | 2.10 0.0% | 2.20 0.0% | 2.11 0.0% | 2.15 0.0% | 2.10 2.3% |
| 0-2 | 1.79 13.1% | 1.79 15.6% | 1.75 6.9% | 1.88 4.6% | 1.78 0.0% | 1.87 0.5% | 1.76 9.7% |
| 3+ | 1.90 13.8% | 1.90 16.6% | 1.88 7.4% | 1.82 4.0% | 1.90 0.0% | 1.83 0.5% | 1.88 11.2% |
| 4+ | 3.20 22.1% | 3.20 27.0% | 3.40 11.5% | 2.95 6.5% | 3.43 0.0% | 3.15 1.6% | 3.40 18.1% |
| GG | 1.71 11.0% | 1.71 12.5% | 1.73 6.1% | 1.69 3.0% | 1.74 0.0% | 1.68 0.0% | 1.73 9.5% |
| NG | 1.98 12.4% | 1.98 14.7% | 1.93 5.9% | 2.05 3.3% | 1.95 0.0% | 2.00 2.4% | 1.92 9.4% |
| I2+ | 2.75 12.7% | 2.75 15.1% | 2.85 5.6% | 2.60 4.0% | 2.89 0.0% | 2.80 1.8% | 2.88 10.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice